Pierre Rene, Long Lash Mascara (Tusz wydłużający)

Pierre Rene, Long Lash Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz do rzęs o właściwościach przede wszystkim wydłużających. Przedłuża rzęsy o 30% a odpowiednio wyprofilowana szczoteczka pozwala także je pogrubić. Zawiera keratynę oraz substancje odżywcze. Odpowiedni dla cienkich i krótkich rzęs. Hypoalergiczny, nadaje się dla wrażliwych oczu. Dostępny tylko w kolorze czarnym.

Najbardziej wydłużający tusz

Mimo tego, że wypróbowałam już naprawdę mnóstwo różnych mascar, tych tańszych i tych z górnej półki, to do tej zawsze wracam :) Tusz zawiera włoski, które osadzają się na rzęsach i tym sposobem mocno je wydłużają. Naprawdę, nie znalazłam do tej pory żadnej mascary, która wydłużyłaby mi rzęsy o tyle mm, co ten tusz. Nawet Diorshow czy Dior Iconic nie mogą się z nim równać
Niestety, na tym kończą się jego zalety... Tusz bardzo szybko wysycha i tworzy grudki, co nie wygląda już tak ładnie i utrudnia pomalowanie rzęs. Te włoski po kilku godzinach osypują się, ale dla mnie nie jest problemem zerknąć w lusterko przy okazji wizyty w łazience :)
Podsumowując: nie znalazłam tuszu, który dawałby porównywalny efekt wydłużenia rzęs. Kupię go na pewno jeszcze nie raz

Używam tego produktu od:10 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Oceniam na 2.00

poczatkowo konsystencja tuszu w miare dobra ale nie wiedzialam nic o tych wloskach..sa straszne.. przez nie tusz szybko zasycha i zgestnial bardzo i dlatego nie nadaje sie do uzycia. Ogolny efekt zadowalajacy po nalozeniu kilku warstw ale mankamentem tego produktu sa jak juz wspominalyscie te czarne wloski ktorych zadaniem jest niby wydluzenie. w efekcie opadaja i daje to nieestetyczny wyglad

Używam tego produktu od:2 miesiace

O nie, nigdy więcej.

Niestety nie polecam.

Konsystencja gęsta, zawierająca włoski które mają za zadnie przedłużać rzęsy. W tym wypadku jedynie podrażniają oczy. Przy każdej aplikacji wyjmuję z oka włosek który wpadł do oka przy nakładaniu tuszu na rzęsy. Zawsze nakładam tusz od nasady aż po same końce aby uzyskać odpowiedni efekt, lecz tego efektu po prostu nie ma.

Tusz elegancko sczesuje sie z rzęs podczas aplikacji, potrzeba kilka dooobrych minut aby uzyskać jakikolwiek efekt.

Pierwsza chwila nakładania to odczucie jakby szczoteczka była sucha, z wielkimi oporami pokrywa rzęsy.

Nie polecam dla osób które żyją na czas i w biegu, tak jak ja.

Użyłam max. 3 razy.

Tusz leży zawieruszony gdzieś pomiędzy kosmetykami.

Używam tego produktu od: 3 razu użyłam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie, czekam aż zaschnie i wyrzucę :)

cos z nim nie tak

fakt moze i wydluza, ale na poczatku...Po paru uzyciach wydawalo mi sie ze jest calkiem sensowny...Jednak pozniej zauwazylam, ze wydluza dzieki takim wloknom, ktore sie "odczepiaja" i zostaja na policzkach, albo nie daj Boze wpadaja do oka i jest problem...Moje oczy kiepsko reagowaly na ten tusz mimo, ze naprawde wszystko inne wytrzymuja i nie sa wrazliwe.Do tego wszystkiego jakis malo wydajny i szybko zasycha...Gdyby nie poczatkowe zadowolenia dalabym nawet 1 gwiazdke...

Używam tego produktu od:jakis rok temu uzywalam

Nie jest najgorszy

Szukałam tuszu który tylko wydłuża i trafiłam na ten właśnie. Cóż... Mógłby bardziej wydłużać rzęsy, ale nie jest tak źle. Te włókienka to całkiem niezły pomysł, szkoda tylko że po kilku godzinach można je znaleźć pod oczami ;/ Nie pogrubia i nie podkręca. Na codzień może być, efekt jest baaardzo naturalny, do makijażu wieczorowego nie nadaje się absolutnie.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

dramat

Okropienstwo, nigdy wiecej nie kupie.
Wydluzac wydluza, ale wlokienka przyczepiaja sie do koncowek rzes nierownomiernie i w dziwaczny sposob co wyglada bardzo nienaturalnie....

Używam tego produktu od:tygodnia

feee

Jest dla mnie za rzadki i za bardzo oleisty. Jakos przez kilka godzin nie wysycha na rzesach, wiec o ile wprowadzanie poprawek jest przy tym duzo latwiejsze to tez bardzo latwo go rozmazac. Rzeczywiscie nieznacznie wydluza i ma ladny kolor.

Używam tego produktu od:sama nie wiem

SUPER TANI TUSZ!!!

Żeby nie skłamać tusz używam już przeszło od 7 lat. Poleciła mi go koleżanka bo za każdym razem jak pomalowała oczy osiągała efekt sztucznych rzęs a mi się to bardzo podoba. Zawiera on tzw. wosk pszczeli na który moje poprzedniczki tak narzekają tu przyznam rację czasem coś spadnie ale to według mnie nie jest duży problem. Dziwi mnie jednak to że ktoś napisał że go wogóle nie widać na rzęsach ja maluje rzęsy 2-3 razy a jak to zrobie rzęsy są tak długie że sięgaja prawie granicy brwi. Powiem nawet że ost kupiłam sztuczne rzęsy i nie osiągnęłam takiego efektu jak po samym tuszu!!!

Używam tego produktu od:7-8 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 35??

nie taki całkiem zły

Tusz nie jest znowu taki najgorszy. Czasami trafiaja sie gorsze w bardziej markowych firmach.
Ale do rzeczy:)
W moim przypadku faktycznie wydluza rzesy, glownie dzieki malym wloknom, ktore przyczepiaja sie do koncow rzes. Minusem jest to, ze po jakims czasie niestety odczepiaja sie i osadzaja na policzkach i pod okiem.
Makijaz tym tuszem jest delikatny, na wieczorne wyjscia raczej sie nim nie maluje.

szkoda rzęs!

nic specjalnego.. na poczatku był nawet niezły ale po pewnym czasie zaczal sklejac rzesy i zostawiać grudki brrr.. poza tym nie zawsze utrzymuje sie tam gdzie powinien a wiec ma skłonnosci do rozmazywania

przeciętny

tusz jak każdy inny..żadnej rewelacji...trochę sklejał rzęsy...leciutko wydłużał...spodziewałam się jednak czegoś troche lepszego...cena umiarkowana...15 zł...mozna znaleźć naprawdę lepsze tusze za tę cenę...

średnio

nic nowego nie dodam również opadajace drobinki:( na moich rzęsach lepiej sprawdził się pogrubiający tusz tejze firmy nie kruszy się i moje rzęsy raczej wydłużył niż pogrubił