Estee Lauder, Advanced Night Repair, Protective Recovery Complex (stara formuła)

Mimo sugerującej inne zastosowanie nazwy, kosmetyk należy nakładać na skórę zarówno rano jak i wieczorem. Advanced Night Repair w ciągu dnia neutralizuje wolne rodniki, odżywia i intensywnie nawilża skórę. W nocy intensyfikuje regeneracyjne procesy skóry. Sprawia, że skóra wygląda świeżo i witalnie.

Wiele chalasu o nic!

Ten kosmetyk mial byc zastrzykiem energetyzujacym dla mojej twarzy jednak nie zostal nim. Wlasciwie sama nie wiem co o myslec o tym kosmetyku. Uzywam go zwlaszcza na noc z kremem Estee Lauder Resilience Lift Extreme i jest to jak dla mnie porazka. Mam wrazenie,ze skore mam jeszcze bardziej przesuszona, nie zauwazam zadnej roznicy roznicy po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Działa-jestem nim zachwycona

Serum spełnia obietnice producenta i nawet więcej:))
Ja używam tego serum już chyba z rok,parę lat temu też używałam i wtedy nie byłam nim zachwycona,ponieważ byłam za młoda i u nie były widoczne efekty tak jak teraz. Ciągle miałam problemy z cerą,a z to zaczerwienienia, a to wypryski, jakieś zmarszczki, a gdy teraz uzywam tego serum cera jest w znacznie lepszym stanie.tzn. zauważyłam,że jakby goi wszystkie zaczerwienienia, skóra jest taka zwarta,zmarszczki wyprasowane, pory ciut mniejsze i cera mniej się przetłuszcza w ciągu dnia. Nakładam codzienne wieczorem pod różne kremy i czasem na dzień pod serum EL Idealist właśnie na zaczerwienioną skórę wokół ust.
Jest jedno małe ale-działa raczej tylko,gdy się go używa non stop,ponieważ po odstawieniu wszystkie niedoskonałości wracają, a w szczególności moje zmarszczki pod oczami.Nie dziwię się wypowiedziom dziewczyn,które mają po 20 kilka lat bo u nich raczej nie ma co naprawiać.

Mam równiez najnowszą wersję i jest jeszcze lepsza niż pierwsza-kocham to serum:))

Używam tego produktu od:dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

poprostu ideał !!!!!!!!

kupiłam ten kosmetyk po wypróbowaniu parunastu próbek z sephory, ale zdecydowałam się go kupić na lotnisku. Ja używam do pielegnacji cery tylko i wyłącznie kosmetyków estee lauder i jestem bardzo zadowolona z tego co zrobiły z moją buźką,która kiedyś była poprostu co tu dużo mówić w fatalnym stanie. Używam tego serum na noc,kremu pod oczy z tej samej serii, na dzień serum idealist, krem day wear plus i do mycia buzi pianki. To serum jest rewelacyjne, moja buźka rano jest piękna,nawilżona i bez żadnych niespodzianek

Używam tego produktu od:od 4 miesięcy

REWELACJA!!!!

Od zawsze miałam cerę mieszaną, już godzinę po umyciu twarzy moja twarz zaczynała się świecić. Dostałam próbkę tego serum, z ciekawości wypróbowałam...efekt???? TOTALNE ZASKOCZENIE!!! Bardzo szybko wyrównał się koloryt skóry, wszelkie niedoskonałości cery zniknęły, drobne zmarszczki wygłądziły się, a co najważniejsze - PRZESTAŁAM SIĘ ŚWIECIĆ!!!! To najlepsze serum jakie kiedykolwiek miałam!!! Bardzo wydajne. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań:1 30ml

Ratunek dla suchej skóry

Podeszłam do tego serum jak do jeża po fatalnych doświadczenia z advanced pod oczy. Dostałam 7ml buteleczkę jako gratis do zakupów i postanowiłam spróbować, bo moja skóra potrzebowała na gwałt jakiegoś specyfiku.
Konsystencja wodnisto-emulsyjna o miodowym kolorze i lekko aptecznym zapachu. Serum u mnie wchłaniało się błyskawicznie, mogłam nawet nakładać po 10min krem na noc lub na dzień. Żadnych podrażnien ani innych skutków ubocznych.
Dzialanie zauważyłam niemal natychmiast: skóra stała się jędrniejsza, wyrównana, gładsza, po prostu bardziej odżywiona i nawilżona. Koloryt jakby się wyrównał i twarz po prostu wyglądała na bardziej zdrową i wypoczętą. Po drugiej buteleczce już tak wielkich róznic nie widziałam, ale może to dlatego, że udało mi się w ciągu 2 tyg doprowadzić twarz do stanu normalności.
W sumie zużyłam 2x7ml i jestem mile zaskoczona efektem, którego się nie spodziewałam.

Używam tego produktu od: 1mies
Ilość zużytych opakowań: 2 miniatury

nawilża

Konsystencja na pierwszy rzut oka wyglada na kleistą , wchłania sie srednio szybko, dlatego nie polecam do stosowania na dzien pod makijaż

duzym plusem jest, ze po pewnym czasie wchlania sie jednak calkowicie bez pozostawiania jakiejkolwiek warstewki

doskonale nawilża, troszeczke jakby ujedrnia

stosuje na szyje i zmarszczki mimiczne na czole i nie zauwazylam splycenia zmarszczek

nie zapycha

Używam tego produktu od: ponad 2 mcy

rozczarowanie

Kupiłam w ciemno 50 ml skuszona entuzjastycznymi opiniami w kobiecych pismach i w necie. Spodziewałam się cudów, lub przynajmniej spektakularnych efektów. Ale skończyło się rozczarowaniem.
Po kilku miesiącach stosowania na noc i wnikliwych obserwacji nie zauważyłam wybitnej poprawy kondycji mojej cery. Ani mniej zmarszczek, ani odbudowy, ani wyjątkowego nawilżenia. Serum mi nie zaszkodziło, ale pewnie również dobrze mogłabym się smarować kremem na noc za 50 PLN...
Rozczarowanie jest tym większe, że zaczęłam stosować koncentrat i krem Turnaround i efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Zatem istnieją kosmetyki, które działają z moja skórą cuda. Niestety, ANR do nich nie należy.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

nic specjalnego

Uzywałam i zuzywałam uczciwie - 1, czasem 2 razy dziennie przez 2-3 miesiące. Serum jest drogie, ale bardzo wydajne, nawet u mnie ;) - myslałam, ze nigdy się nie skończy...
Uzycie srednio wygodne, bo serum jest rzadkie. Po rozsmarowaniu lekko sciaga twarz, ale oczywiście na nie nakładam krem. Nie pogorszyło mi cery, ale czy ja poprawiło...? Moge tylko miec taka nadzieje, ze na poziomie komórkowym ;) Nawilżenia i takich tam nie zauwazyłam ;)
Mając wybór - wole juz podobne ( i jeszcze droższe :() serum ze SkinCeuticals, mające lepsze opinie wsród dermatologów...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1X 50 ml

mnie nie służy

Na kosmetyki wydaję fortunę. Budżet na tym na razie nie cierpi więc spokojnie daje sobie rozgrzeszenie:-) Obok regularnych zakupów dostaję zawsze mnóstwo próbek i miniaturek które z ochotą wypróbowuję. To dobra metoda bo jak coś mi odpowiada to zakupuję pełnowymiarowe opakowanie.
Miałam dwie małe buteleczki tego serum i na pewno na tym moją przygoda z tym kosmetykiem się skończy.
Zupełnie mi nie odpowiada. Konsystencja jest lejąca, zapach alkoholowy, a po aplikacji na buzie czuje pieczenie i wyraźne ściągnięcie skóry.
Poza tym zauważyłam że po jakimś tygodniu na twarzy zaczęły mi się robić nieestetyczne grudki.
Efektów pozytywnych nie zauważyłam, mimo iż dzielnie kontynuowałam pielęgnację. Przerwałam w połowie drugiej buteleczki bo narobił więcej szkody niż pożytku.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 mini buteleczki

Fajne serum

Uzywalam zima z duecie z kremem z wit. C Mene&Moy i to bylo cos. Juz wieczorem, po nalozeniu specyfikow, bylo widac ladna, napieta skorke. Mene&Moy solo nie zdzialal tyle, ale.. okazuje sie, ze sam EL tez nie. Widocznie razem im dobrze. Teraz zakupilam EL na poczatku lata i chyba lekko mnie zapchalo - moze za ciezkie dla mnie? to solidny, ladnie wygladajacy olej, o dobrych wlasciwosciach odzywczych i ogolnie poprawiajacy wyglad cery. Ale chyba juz nie kupie.. zachowam szklana buteleczke z pipeta do samodzielnie ukreconych ser z mazidel ;)

Akuratny

Dobre, porządne, działające serum. Nie robi cudów, ale porządnie odżywia i wygładza cerę - nieźle się wchłania, jest niesamowicie wydajne, używam (na noc) od ponad miesiąca i nawet nie zbliżam się do połowy 15 ml buteleczki (a w zapasie jeszcze dwie). Polecam, ale tylko jeśli ktoś nie dostaje zawału od ceny bo aż takie cudowne nie jest.

Używam tego produktu od:jw
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 nadal

nieporozumienie

Zaczne, ze dostalam duza 15 ml probke, ktorej do tej pory nie moge zuzyc. Opakowanie dosc ciekawe (stad dwie gwiazdki), co pozwala na dokladne dozowanie. Zaraz po nalozeniu troche sie lepi, ale po czasie skora robi sie sliska. Niestety zadnej poprawy typu rozjasnienie czy wygladzenie czy chocby likwidowanie niedoskonalosci skory nie zauwazylam, i to po dlugim regularnym stosowaniu 2 razy dziennie. I jeszcze jedno, po trzech tygodniach stosowania zaczelam sie czerwienic, wiec serum poszlo w odstawke. A w buteleczce jakby go wrecz przybywalo zamiast ubywac, co jest raczej bardzo dziwne:) Osobiscie nie polecam, ale kazdy ma inna cere i widze, ze dla niektorych jest b. dobre.

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: 15ml nieskonczone