Golden Rose, Mousse Foundation (Podkład w musie)

Golden Rose, Mousse Foundation (Podkład w musie)

Pojemność 14,5 g

Dzięki delikatnej konsystencji musu, aplikacja jest niezwykle szybka i przyjemna.
Kosmetyk bardzo dobrze się rozsmarowuje, nie pozostawiając na twarzy smug. Wyrównuje koloryt skóry i tworzy piękny, jednolity odcień twarzy. Niezawodnie ukrywa wszelkie niedoskonałości cery i perfekcyjnie ją matuje. Delikatnie rozświetla twarz i zapewnia jej młody, świeży wygląd.
Nie tworzy efektu maski, nie uczula, nie zatyka porów ani nie wysusza cery.
Dostępny w 6 odcieniach: naturalny, porcelanowy, kość słoniowa, kremowy, brzoskwinia, słoneczny beż.

ujednolicające, rozświetlające, matujące, kryjące
w słoiczku
normalna, mieszana
Krycie
średnie
w musie / piance

szkoda że sie zasugerowałam poniższymi opiniami. mam odcień 2 i brzydko wygląda na mojej skórze. mam jasną karnację ale ten podkład jeszcze bardziej ją rozjaśnił:/ nie polecam absolutnie do cery problemowej. wogóle nie kryje. do maybellina sie nie umywa. szkoda kasy. musze szukać dalej:/

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

ok

Mam odcień 01, który idealnie pasuje do mojej jasnej cery. Jest to jeden z nielicznych podkładów w tym przedziale cenowym, który zawiera w swojej ofercie odcienie pasujące do porcelanowej karnacji. I za to ogromny plus. Podkład dobrze matowi, ale niestety tylko na parę godzin (mam cerę mieszaną). Szybko też ściera się z buzi. Bezpośrednio po nałożeniu twarz wygląda świeżo i promiennie. Nie tworzy maski, bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug. Lekko podkreśla suche skórki i rozszerzone pory. Mimo tych wad, bardzo go polubiłam:)

Super!!

Mam odcień 02. Jest bardzo jasny, chociaż w słoiczku nie wydaje się aż tak. Matowi bardzo dobrze, nie ciemnieje na twarzy, jest prawie niewyczuwalny na skorze. Jestem baaaaaardzo zadowolona z niego. Pozostane mu wierna :)

Używam tego produktu od:1,5 tygodnia