Herba Studio, Balsam do paznokci (nowa wersja)

Herba Studio, Balsam do paznokci (nowa wersja)

Pojemność 4,7 g

Kosmetyk naturalny przeznaczony do pielęgnacji paznokci. Wzmacnia giętkie, łamliwe, rozdwajające się paznokcie i stymuluje wzrost silnych paznokci. Odżywia paznokcie zniszczone i przywraca im połysk, wygładza skórki otaczające paznokcie.
Przeznaczony do paznokci giętkich, łamliwych, rozdwajających się, wysuszonych, matowych, zniszczonych przez stosowanie zmywacza i lakieru oraz skórek uszkodzonych przez manicure.

ratunek dla moich paznokci

Od długiego czasu borykam się z problemem rozdwajających się paznokci. Naprawdę potrafiły mi się rozdwoić do polowy płytki... koszmar. Stosowałam rożne lakierowe odżywki, ale niestety nic nie przynosiło efektu. Od jakiegoś miesiąca używam regularnie herba studio, zawsze na noc, a i czasem w dzień. Paznokcie sa w o wiele lepszej kondycji <jupi> nie rozdwajają się już tak strasznie jak kiedyś ( a praktycznie w ogóle), a nawet jeśli zauważę złe sygnały, paznokieć jest na tyle twardy, ze trudno oderwać ten zalążek szczępka :P
ogólnie BARDZO POLECAM :)

Uratował moje paznokcie

Zasugerowałam się recenzjami, i zaryzykowałam, ponieważ nic nie działało na moje łamliwe paznokcie. Stosuję nadal, po 1,5 miesi. kuracji. Najczęściej na wieczór. I rezultaty zobaczyłam dopiero 2 tyg.temu...

moje paznokcie zostały uratowane;)! zawdzęczam to temu produktowi.

Ja kupiłam przez internet w aptece Dbam o Zdrowie.

Minus? nie narzekam na opakowanie, nie miałam wcześniejszej tańszej wersji, więc nie mogę powiedzieć, że jest gorzej....nie widzę minusów. Kupię ponownie na pewno!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, 4,5 g

Niezły

Balsam kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na wizażu. Wydaje mi się, że wzmocnił moje paznokcie i nabłyszczył je. Jednak ma on dużo minusów: jest to przede wszystkim jego dostępność, to że jest niepraktyczny i długo się wchłania, paznokcie mimo wszystko się łamią. Dlatego trudno jest mi go ocenić. Jednak może na inne osoby działa, a ja po prostu miałam pecha. Wydaje mi się że warto wypróbować go na własnych paznokciach, bo może akurat zadziała ;)

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Fantastyczny

Tak. Chętnie kupiłabym ten produkt ponownie, gdyby tylko była taka możliwość. Niestety chyba się nie uda. Z mojej apteki większe opakowanie wypadło, z resztą na stronie producenta też mowa tylko o 4,5g - nowy wygląd, nowa nazwa &quot;2x5&quot; i większa cena - za 15g poprzednio płaciłam ok. 8 zł, teraz za 4,5g ponad 7 :(
Działanie fantastyczne. Balsam rozwiązał wszystkie problemy z łamliwymi, rozdwajającymi się paznokciami.
Używam codziennie na noc. Na początku może trudno się wydobywa z pełnego pojemniczka przez gęstą (twardą?) konsystencję, ale potem idzie już nieźle.
TAK, TAK, TAK!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 15g

cacuszko!! - KWC

kupiłam balsam bo po zdjęciu tipsów moje paznokcie były w koszmarnym stanie. juz po tygodniu płytka paznokcia była wyraznie wzmocniona, twardsza.zero przebarwień. generalnie rewelacja.balsam mega wydajny. stosuje go od 3 tygodni 5-6 razy dziennie a ledwo z góry troszkę ubyło :) Paznokcie są naprawde w duzo lepszej kondycji, no i cena !! cacko za małe pieniądze

GENIALNY!!!!

Używałam tego balsamu, a konkretnie poprzedniej wersji, wiele wiele lat temu. Był to wówczas hit wśród wszystkich moich koleżanek ze szkoły. Jako jedyny świetnie radził sobie ze słabymi, rozdwajającymi czy łamiącymi się paznokciami.
Moje paznokcie zawsze były w kiepskiej kondycji, ale ostatnio zaczęły mnie doprowadzać do szału. Musiałam je ścinać ekstremalnie krótko, a to i tak nie pomagało, podobnie jak żadne nawet najdroższe odżywki do paznokci :( i nagle przypomniałam sobie o tym balsamie... wystarczył tydzień regularnego używania, aby stan paznokci poprawił się diamertalnie. Teraz wystarczy, że użyję od czasu do czasu a moje paznokcie są mocne, nie rozdwajają się, nie łamią.
Gorąco polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Objawienie:)

Balsam jest rewelacyjny.Stosowałam mase róznych odzywek w tym sławnego Nail teka i musze stwierdzic, ze ten balsam jest najlepszy.Paznokcie juz sie nie rozdwajają, są mocniejsze,predzej rosna i płytka jest ładnego koloru (nie ma sladu po dawnych przebarwieniach).Do tego cena niska wiec polecam!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Doskonały:)

Moje paznokcie od zawsze były słabe, łamliwe... I nic im nie pomagało. Brałam tabletki, zmieniałam dietę na bardziej odpowiednią, stosowałam odżywki w płynie...

Dostałam ten balsam w prezencie od mojego faceta... A on znalazł go dzięki tej stronie;)
Kosmetyk jest cudowny - idealnie wzmacnia paznokcie:) Już się nie łamią, rosną długie i zdrowe:) Poza tym jest bardzo wydajny i naprawdę tani.

Nic dodać, nic ująć:)

Używam tego produktu od:1,5 roku

naprawdę działa!

Ten balsam jest cudowny - efekty widać już po tygodniu regularnego wsmarowywania: paznokcie są twarde, nie rozdwajają się i są zdrowe. Minusem jest to, że jak po miesiącu naprawdę miałam super paznokcie to już nie używałam balsamu i z czasem pazurki osłabły. Więc najważniejsza w tym przypadku jest konsekwencja i regularność :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

Cudeńko

Produkt zakupiony oczywiście po pochlebnych opiniach na Wizażu. Używam go od miesiąca i widzę wieeelką poprawę kondycji moich paznokci. Wcześniej były strasznie kruche, niemiłosiernie się rozdwajały. Dzisiaj mogę z uśmiechem na twarzy powiedzieć, że nie mam już z tym problemu. Paznokcie są mocniejsze, elastyczne i się nie rozdwajają. Kolejnym plusem jest wydajność kosmetyku. Po miesiącu codziennego użytkowania prawie wcale go nie ubyło. Szybko się wchłania i sprawia, ze skórki wokół paznokci są nawilżone.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Wzmacnia paznokcie

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami na Wizażu i nie żałuję.
Staram się wcierać balsam każdego dnia, ale nie zawsze mi się udaje. Po około dwumiesięcznym używaniu muszę przyznać, że paznokcie wyraźnie się wzmocniły i przestały łamać. Niestety z rozdwajaniem problem pozostał ...
Jest przyjemna w użyciu, pachnie trochę miodowo, a trochę ziołowo. Do tego wydajna, bo wystarczy jedynie odrobina, by posmarować wszystkie paznokcie.
Pielęgnuje też skórki - stały się bardziej miękkie i już się nie zadzierają.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Cudo!

Idealny, jak dla mnie jedyny jak do tej pory, który zadziałał!
Już po miesiącu moje paznokcie z rozdwajającej się tragedii (obcinanie przy samej skórze nie pomagało już...) stały się twarde, w boskim czystym odcieniu, zero problemów, mogę malować, kiedy chcę.

Zapach - miodowy, mi pasuje.
Używanie - trzeba wcierać, nieco tłusty, używam przed snam i jak mi się przypomni, to w pracy.

Mam dwa opakowania - jedno zawsze w torebce, drugie na nocnej szafce :)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania