La Roche-Posay, Hydraphase Legere (Krem intensywnie nawilżający o lekkiej konsystencji)

Krem intensywnie i trwale nawilżający, zawierający minimalne stężenie konserwantów o lekkiej konsystencji.
Dzięki polimerowi, stopniowo uwalniającemu aktywne składniki, zapewnia intensywne i trwałe nawilżenie. Opakowanie uniemożliwia dostęp powietrza, co pozwala na ograniczenie do minimum stężenia konserwantów.

bez zachwytu

Używam od pewnego czasu, więc piszę co zauważyłam:
* dość dobrze nawilża (łuszczącą się skórę nosa zreperował mi w 2 dni, na trzeci dzień nos był jak nowy :D),
* przyjemne opakowanie,
* nie podrażnia skóry, nie powoduje wysypu niespodzianek ale też i ich nie załagadza (jeśli takowe wyskoczą),

ale też
* konsystencja lekka aż do bólu, powiedziałabym nawet, że wodnista, co mi się nie podoba(tłuściochów nie lubię ale wody też nie),
* ma bardzo intensywny zapach, który mi mocno przeszkadza i w trakcie, i jeszcze po aplikacji przez jakiś czas.

Nie pokochaliśmy się jednym słowem.

Używam tego produktu od:jakiś m-c.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i na pewno ostatniego.

Mój ulubiony

Bardzo przyzwoity krem. Dobrze nawilża, cera sie po nim nie świeci, nadaje sie pod makijaż i co najważniejsze nie zatyka porów!!! Nie nadaje sie do podraznionej cery, po peelengach lub inwayjnych zabiegach (wtedy najlepiej sprawdza sie effaclar H) dlatego odejmuje jedna gwaiazdkę. Jednak do codziennej pielegnacji nie znalazlam lepszego.

porządny

Moja cera pełna jest niedoskonałości i suchych placków -pobojowisk, po bitwach z pryszczolami.
Bałam się zapychania dlatego zdecydowałam się na wersje legere.
Nie żałuję tego zakupu
+ Bardzo dobre (wystarczające dla mnie) nawilżenie
+idealny krem pod podkład - nie świeci się i nie wałkuje
+przyjemna konsystencja, natychmiastowo się wchłania
+przyjemny zapach
+nie podrażnia (a wręcz koi i łagodzi)
+Cera wygląda naprawdę o niebo lepiej po jego zastosowaniu
Minusy - no nie obraziłabym się gdyby był troszkę tańszy:)
Stosuje go i na dzień (czasami zamiast filtra) na noc. Zależy od dnia i stanu mojej cery.

Używam tego produktu od:3 miesiące mniej wiecej

świetnie nawilża, ale..

Zacznę od tego, że mam cerę - katastrofę, która potrafi się przetłuszczać i łuszczyć jednocześnie, do tego skłonną do podrażnień i wyprysków.

To jest pierwszy krem, który poradził sobie z moją przesuszoną i łuszczącą się skórą wokół ust i na policzkach. Naprawdę świetnie nawilża. Do tego: żadnych wyprysków, żadnych podrażnień. Bardzo wygodne, higieniczne opakowanie. Zapach dla mnie jest ok (po Clinique wszystko pachnie ładnie ;) ).

I małe "ale" na koniec. Niestety skóra błyszczy się bardziej niż zwykle. Aktualnie używam go więc tylko na noc.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

NIE!!!

Wiele sie spodziewałam po tym kremiku , ale niestety:( Na początku było ok, nawilżał moja mieszaną skórę. Ale po niedługim czasie jakby przestał działać: policzki były ciągle czerwone, piekły.Ttragedia! Ale nie poddałam się i kupiłam 2 opakowanie...to był błąd. pojawiły się wypryski a policzki ciągle łuszczyły. Zdecydowane nie!Nie dla wrażliwców z mieszaną cerą:(Używam tego produktu od:JUŻ NIE UŻYWAM

idealny

Zdecydownie najlepszy krem nawilżający jaki miałam.

Moja cera - mieszana, wrazliwa, 30+, źle reguje na większość kremów ( zaczerwienienie, krostki, świąd)

Krem w bardzo poręcznym, higienicnym opakowaniu, o lekkiej konsystencji, bardzo dobrze się wchłania, podkład tylko nieco krócej trzyma się na twarzy.
Bardzo dobrze nawilża.

Używam tego produktu od:6 mc
Ilość zużytych opakowań:2,5

wkońcu nawilżona twarz

Ten krem wyleczył moje suche policzki! Mam cerę mieszaną dlatego cieszy mnie jego delikatna konsystencja bo nie zgadzam się z tym że krem zostawia tłustą twarz.
Krem nadaje się pod podkład.
Nie kupie narazie 2 opakowania bo lubie doswiadczenia i chce spróbowac teraz czegos innego ale latem myśle że kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:

dla mnie ideal

Ten krem spelnia wszystkie moje oczekiwania. Nawilza, ladnie pachnie, nie zapycha, jest lekki. Wstaje rano i widze gladka skore, bez wypryskow, bez przesuszen.
Dziwne, ale hydraphase xl legere nie polecam z taka stanowczoscia jak ten krem. ten jest moim zdecydowanym faworytem.

średni

znow jak na hydraphase zbyt słabo - słabo nawilża, wiele aplikacji potrzeba aby uzyskać pożądany efekt nawilżenia, jest bardzo lekki i wodnisty - jak dla mnie za bardzo, jego atutem na pewno jest swietne opakowanie bardzo wygodne i poręczne do tego estetyczne, tego produktu nie polecam natomiast hydraphase XL i hydraphase richie o niebo lepsze!Używam tego produktu od: 2 miesiące

bardzo dobry!

Jest to lekki kremik, bardzo ladnie nawilza, wchlania sie cudnie, i co najwazniejsze, rzeczywiscie jak zapewnia producent nawilza na dlugo. Jak dla mnie idealny na okres letnio-wiosenny. Jedyne do czego moge sie przyczepic to zapach, nawet nie wiem do czego go porownac, taki chemiczno-apteczny, no, ale nie mozna miec wszystkiego. Niestety na zime za lekki, z kolei wersja riche to porazka - tlusta macha na gebie, jak woreczek foliowy. Używam tego produktu od: 5 miesiecy

słabiutki

Krem ma bardzo poręczne opakowanie, lekką, beztłuszczową konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, nie zostawia filmu na twarzy i jest bardzo wydajny- i na tym konczą się jego zalety.

Moim zdaniem jest trochę za rzadki, wręcz wodnisty. Ma lekką konsystencję, ale nie jest treściwy. I co najważniejsze, KIEPSKO NAWILŻA. Mam bezproblemową, najzwyklejszą w świecie cerę, a on ewidentnie nie radzi sobie z jej nawilżeniem. Musiałam nakładać na twarz kilka warstw kremu, żeby poczuć efekt nawilżenia (nie wspominając już o działaniu kosmetyku w suchym klimacie [w moim przypadku w Portugalii] - jest zerowe).

Po kim jak po kim, ale po La Roche-Posay spodziewałam się czegoś więcej. Już nawet najzwyklejsza Nivea Soft za 16zł radzi sobie lepiej z pielęgnacją cery niż ten kosmetyk.

Pocieszenie znalazłam w ramionach jego większego brata - Hydraphase Legere XL (jest bezkonkurencyjny) :)

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

beznadziejny

Krem zostawia nieasmowity tłusty film na twarzy a przypominam, że kremjest na dzień. Cera po nim swieci się jak nie powiem komu co. A w końcu krem ten jest na dzień. Po takiej firmie jaką jest LRP spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Na szczęście pieniądze nie były wyd rzycone w błoto bo siostra go wzięła i jej pasuje.

Używam tego produktu od: nie zużyłam nawet jednego
Ilość zużytych opakowań: