Serge Lutens, Chene EDP

Serge Lutens, Chene EDP

To zapach silnie drzewny, ale zmysłowy. Pierwsze nuty to zapach świeżego leśnego powietrza, cedrów, wierzby. Na pierwszy plan wysuwa się tu jednak zapach potężnego dębu, wzbogacony bobem tonka i leciutkim muśnięciem rumu. W głębi majaczy czarny tymianek, bylica oraz miód pszczeli.
Zapach powstał w 2004 roku.

drzewne
wody perfumowane

Mroczny zakatek lasu ;-)

Zapach szlachetny, debowy i omszony, lekko wilgotny, taka wilgocia drzewa rosnacego w najmroczniejszym zakatku lasu, drewniany i frapujacy.
Ja w Chene zupelnie sie nie widze, co nie przeszkodzilo mi go wielokrotnie przetestowac - ma w sobie cos intrygujacego, owszem, ale... tak, byl tu zdaje sie zubr Anuschki, ten z Miel de Bois ;-))))).
Calosciowo jednak Chene to jeden z tych bardzo przyzwoitych (choc nie zawracajacych w glowie ;-))) ) zapachow Lutensa - dla mnie jednak jest zbyt surowy w klimacie, nie wspominajac juz o tym zubrze... ;PPP.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie ml