Chanel, Vitalumiere, Fluide de Teint Eclat SPF 15 (Podkład rozświetlający)

Chanel, Vitalumiere, Fluide de Teint Eclat SPF 15 (Podkład rozświetlający)

Kategoria
Marka

Podkład ożywia poszarzałą, zmęczoną skórę. Formuła zawiera substancje nawilżające, ochronne i odżywcze. Rozświetlające pigmenty maskują niedoskonałości cery, takie jak przebarwienia czy płytkie zmarszczki. Produkt wzbogacono o filtr ochronny SPF 15. Aplikacje ułatwia wygodne opakowanie z dozownikiem. Vitalumiere to 8 naturalnych odcieni.

rozświetlające, nawilżające
lekkie
Filtry
SPF 15 – 30

ostatni szlif makijazu

OCENA CHANELA W SŁOICZKU-mam odcien cameo 20.Super luksusowy, delikatny podkład wygładzający w kremie - efekt cudownie satynowego wykończenia. Korektor, podkład i puder w jednym! Zawiera filtry UVA/UVB SPF15.
Preparat zamknięty w ekskluzywnym słoiczku łączy w sobie zalety podkładu, korektora i pudru - jego kremowa, super-lekka konsystencja po zetknięciu ze skórą zamienia się w delikatny jak powietrze, pudrowy mus. Gwarantuje on perfekcyjne, satynowe wykończenie. Maskuje niedoskonałości cery,moze nie az tak dosłownie ale krycie ma niezłe.. Jego aksamitnie miękka, bezolejowa struktura, nie zatyka porów. Nie ma efektu "maski" - wogóle nie czujesz, że "nosisz" podkład. Produkt zapewnia nieskazitelnie gładką cerę oraz niezwykle świeży wygląd. Dzięki temu, że jest to połączenie podkładu i pudru możliwe są szybkie i łatwe poprawki makijażu w ciągu dnia (wystarczy tylko nanieść cieniutką warstwę tego preparatu na twarz). Idealna, gładka, satynowa, świeża i promienna twarz przez cały dzień.
Testowany dermatologicznie, nie powoduje powstawania zaskórników..Mój szlif w ostatniej fazie makijazu!!!!LUBIĘ....:):)Używam tego produktu od:pół roku

oj nie i jeszcze raz nie

chyba jeden z najgorszych podkładów jakie miałam.... Przede wszystkim rozświetlenie polega na silnym natłuszczeniu skóry(u mnie) i świeceniu koszmarnym.
Bardzo silnie natłuszcza, więc wycierałam, się kilka razy po pierwszym zastosowaniu -w ciągu dnia, miałam wrażenie że jestem lepka. Kolory ładne, bogata gama, można dobrać ładny odcień, ale reszta na minus..........

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1 aczęte

Pieniadze wyrzucone w bloto

Zaczne moze od pozytywow-bogata gama odcieni(ja oceniam kolor nr32,ktory bardzo fajnie stapia sie ze skora),ladny zapach i to tyle.To juz kolejny podklad CHANEL,ktory mnie zawiodl:-(Jak juz poprzedniczka wspominala-ten podklad po doslownie 2godzinach znika z twarzy.Splywa i maze sie.Mimo tego,ze moja skora nie jest tlusta i normalnie sie nie swieci to po tym podkladzie mam uczucie lepkosci,twarz sie blyszczy(aczkolwiek nie ma to nic wspolnego z efektem lumiere).dodam ZERO krycia,nie wspominajac o jakim kolwiek maskowaniu niedoskonalosci.-...Najtanszy krem koloryzujacy daje lepsze efekty.Zastanawia mnie jedynie ilosc tak bardzo pozytywnych opinii na jego temat.Moze Panie,ktore sa ZA maja bardzo sucha skore?Nie wiem...Ja zdecydowanie NIE POLECAM!!!Używam tego produktu od:1TYGODNIA
Ilość zużytych opakowań:1NIECALE

Jednak Chanel

Zawzięłam się i postanowiłam poszukać podkładu KWC. Mam cerę normalną, w czasie zimy przesuszającą się, bez błyszczenia, z porami na nosie, w odcieniu jasnym, ciepłym. Kluczową sprawą był dobór idealnego odcienia.

Efekt moich testów wygląda tak: nr 1 Chanel vitalumiere 20. Bardzo dobre są też: Shiseido balancing 020, HR spectacular 20, vichy aera teint skóra sucha 35.

Chanel vitalumiere moim zdaniem nadaje się tylko i wyłącznie dla cer suchych i normalnych. W żadnym wypadku nie polecam cerom mieszanym ani tym bardziej tłustym, nawet tłustym lecz wysuszonym kuracjami. Z tłustych rejonów podkład zacznie bardzo brzydko spływać i będzie gorzej niż bez. Podkład ładnie wyrównuje koloryt, idealnie kryje pory na nosie, nie podkreśla zmarszczek, ani skórek, na krostkę potrzebny będzie jednak korektor. Daje piękny efekt zdrowej i wypoczętej cery. Kolor 20 jest jasny, żółtawy w ciepłym odcieniu, świetnie się stapia ze skórą.

Inną sprawą jest cena tzw. podkładów z górnej półki. Nie narzekam na zarobki, ale jednak uważam, że w Polsce ta "górna półka" jest znacznie za wysoko. We wszystkich sephorach i we wszystkich douglasach cena jest jedna : 200 zł i ani grosza mniej! Nie mam zastrzeżeń co do jakości, ale cena nie powinna przekraczać 100 zł, to tylko puder w końcu.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie

NIE!!!!!!

Jestem niesamowicie zawiedziona tym podkladem...
Kupilam go pare dni temu po dlugim studiowaniu opinii na wizaz.pl, skusilam sie na vitalumiere, ktory mial dobre opinie i takie cechy o jakie mi chodzi - rozswietlenie, nawilzenie.

Nie potrzebuje duzego krycia, nie mam wypryskow ani przebarwien do zamaskowania, ale ten podklad nie tyle ze nie kryje, ON ZNIKA!!!

Przez pierwsze 3 godziny bylam zachwycona! Podklad robil doklanie to co chcialam, ladnie rozswietlal, wygladzal i pieknie stapial sie ze skora..
Ale gdy po kilku godzinach (3-4) spojrzalam w lustro, przerazilam sie! Podkladu nie bylo wcale, zostaly tylko lekkie smugi, nadajace twarzy nieciekawy wyglad, praktycznie jakbym nie miala makijazu, tylko brudna twarz!

Zaplacilam za ten podklad duzo pieniedzy, wiec chcialabym go jednak moc uzywac..
Dzis rano nalozylam bardziej trwaly, kryjacy podklad pod vitalumiere, a na niego duuuuuzo sypkiego pudru, efekt - super!! ALE TYLKO PRZEZ 3 GODZINY!!! znowu to samo... moja twarz nigdy nie wygladala tak fatalnie...

jest weekend, jutro ide do pracy na 8h i boje sie go uzyc rano zeby nie straszyc ludzi... 180zl wyrzucone w bloto.... :((((((

moze pozytywne opinie tutaj dotycza jakiegos innego vitalumiere, ja mam ten w szklanej buteleczce z pompka, satin i naprawde...

NIE POLECAM!!!!
Używam tego produktu od: tygonia
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Aha: Chcialam dodac, ze ja mam wlasnie sucha skore, ktora potrzebuje duzo nawilzenia, dlatego myslalam, ze podklad bedzie dobry. Niestety. Nie wyobrazam sobie jak sie zachowuje na cerze tlustej...

MOJ KWC!!!!! bez dwóch zdań!!!

Mój ulubiony kosmetyk- bez niego makijaż nie ma sensu:).
do rzeczy:
- skóra po nim jest pięknie rozświetlona(myślę że właścicielkom cer tłustych i bić moze mieszanych nie przypadłby do gustu- i to bułoby zrozumiałe).
- idealnie kremowa konsystencja
- śliczny chanel-owski zapach produktu
- ja dobrałam idealnie color-02
- estetyczne opakowanie-pompka- nie znoszę podkładów w słoiczkach!
-może nie kryje mocno ale na bardziej problematyczne miejsca są wg mnie korektory
- bardzo wydajny!!!

Jedyną bolączką jest to, że podobno wycofują go powoli ze sprzedarzy i nigdzie nie można go dostać ;( buuuu- ja zjeździłam już wszystkie Sephory w W-wie i pusto!!!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:pełne 3

dobry ale ...

ten podklad jest dobry ale dla osob ktore maja gladka cere bez niedoskonalosci, faktycznie nadaje on buzi ladny kolor, wyrownuje , nawilza, nie jest plaski, matowy i nie robi maski,problem w tym ze ja mam kilka podskornych krostek zaskorniaki i pootwierane pory na policzkach ,a tego vitalumiere niestety nie ukrywa zbyt dobrze, po kilku godzinach trzeba poprawiac makijaz, nie jest zbyt trwaly , ale znalazlam na niego inny sposob, nakladam go na inny , kryjacy i bardziej trwaly podklad , ogolnie dobry ale nie dla wszystkich cer .

Używam tego produktu od:tygodnia

szkoda pieniędzy...

dla mnie podobny do Avon antystresowego...tak samo się marze, nie wtapia się w skórę, spływa z niej i wyglądam jak bym miała tłustą zmęczoną skórę, a mam mieszaną i normalną na policzkach. Myślałam, ze się ożywię, rozświetlę...chyba masłem lepiej by mi to wyszło....cena bardzo wysoka no i teraz już wiem ze zapłaciłam za firmę, Lift Lumiere jest ok z tej firmy ale to???? NIE, NIE NIE!!! Najlepszy Avene fluid! Polecam!!!!

Używam tego produktu od:1,5 roku temu to kupiłam i leży..
Ilość zużytych opakowań:jedno i ciągle je męczę, próbuję i nic...nadal uważam ze jest do niczego!

Na razie najlepszy:)

Witam:)
Mam cere normalna w kierunku suchej.Czasem mam wrazenie,ze wyglada na zmeczona.Poszukiwalam podkladu,ktory wyrownalby koloryt cery-nie mam wiekszych problemow z cera(raz na na kilka miesiecy wyskoczy mi jeden pryszcz).Po przegladzie KWC zdecydowalam sie na wlasnie ten podklad.Posiadam odcien nr.20 i jestem z niego bardzo zadowolona bo:
-swietnie wyrownuje koloryt cery
-ma idealna konsystencje (nie zasycha na twarzy jak moj dotychczas ulubiony Diorskin Forever)
-dodaje pieknego,naturalnego blasku (nienawidze matu)
-posiada opakowanie z dozownikiem-wygodne w uzyciu
-na mojej buzi utrzymuje sie dlugo (w tej chwili mam ten podklad na sobie juz 9 godzin i nie robilam zadnej poprawki)
Jeszcze do niedawna moim ulubionym podkladem byl Diorskin Forever ale po dluzszym uzywaniu wysuszyl mi cere i w ogole nakladanie tego podkladu do latwych nie nalezalo...Na szczescie z Vitalumiere nie mam zadnego z tych problemow:D
Ilość zużytych opakowań-wlasnie skonczylam 1wsze opakowanie i na pewno kupie drugie:)
edit: ehhh co za cudowny podklad:D Skonczylam drugie opakowanie i jade kupic trzecie :D

edit. 03.02.2013 Nie uzywam juz tego podkladu-potrzebuje kolory w odcieniu rózowym a ten najjasniejszy jest w zóltej tonacji...Niby fajnie ociepla moja twarz ale jednak odcina sie od szyji a tego wiadomo kazdy chce uniknac...Pozostawiam 4 * za komfort noszenia :) Tak wiec minusem tego podkladu jest jedynie brak kolorów w rózowej tonacji...

Godny polecenia

Plusy:
+ idealnie rozświetla
+ nawilża
+ wyrównuje koloryt skóry
+ wygodny w użyciu
Minusy:
- słabo kryje (w skali 1do5) oceniam na 1
- po 5 godzinach wymaga poprawek ponieważ zdarza mu się zniknąć z twarzy
Generalnie jeden z moich ulubionych fluidów. Buzia po nałożeniu fluidu wygląda na wypoczętą, pełną blasku. Gdyby nie słabe krycie i podkreślenie wszystkich porów nigdy bym się z nim nie rozstała. Mam do niego pewnego rodzaju sentyment ponieważ po zaaplikowaniu słyszałam wielokrotnie bardzo pozytywne opinie dotyczące mojej cery(pokuszę się nawet o stwierdzenie porcelanowej). Byłam w posiadaniu koloru nr 20

Używam tego produktu od:2 lata

nie dla mnie

Wiele się spodziewałam po tym podkładzie, niestety rozczarowanie na całej linii. Podkład ma fajną konsystencję i zapach i to właściwie wszystkie jego zalety. Zaraz po rozprowadzeniu twarz wygląda na taką"wilgotną", nie wiem, może to ma być ten efekt rozświetlenia??? ale najgorsze, że czułam jak moja twarz się dusi. Podkład niemiłosiernie mnie zapychal. Cały czas czułam go na twarzy i miałam wrażenie, że skóra wcale nie oddycha. Po godzinie błyszczałam się okropnie, mimo iż moja cera do tłustych nie należy. No i rzeczywiście pojawiło się kilka brzydkich "niespodzianek" na twarzy w postaci zaskórników :( Nie polecam

Używam tego produktu od: okolo 2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań: kilka ml z pelnowymiarowej buteleczki

dla mnie super

Zobaczyłam w ostatnich recenzjach jedną gwiazdkę i pośpieszyłam zaprotestować. Uważam Vitalumiere za super podkład do suchej cery bez dużych niedoskonałości. wówczas jest naprawdę idealy. Można go nawet używać bez kremu - tak dobrze robi suchej cerze. Leciutko się rozprowadza, nie zmienia koloru. Oczywiście rozumiem, że komuś może brakować krycia ale ten podkład jest po prostu mało kryjący z założenia - po prostu trzeba sobie dobrze dobrać podkład.

Używam tego produktu od:3 lata?
Ilość zużytych opakowań:3-4