Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco - nawilżający do skóry bardzo wrażliwej

Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco - nawilżający do skóry bardzo wrażliwej

Krem łagodząco - nawilżający stanowi codzienne, kompletne rozwiązanie problemów skóry bardzo wrażliwej. Nie tylko łagodzi i nawilża, lecz ponadto zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry oraz wzmacnia jej odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Formuła kremu, wzbogacona w łagodzący ekstrakt roślinny i witaminę E, już od pierwszej aplikacji przynosi skórze ukojenie i intensywnie ją nawilża, dając długotrwałe uczucie komfortu. Jego hipoalergiczna formuła została opracowana po to, aby minimalizować ryzyko alergii. Produkt szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Skład: (29.05.2010)

Cena: 20zł / 50ml

/e/

totalne zaskoczenie!

Moja buzia ostatnimi czasy stała się strasznie podrażniona, wysuszona z tendencją do alergii. Wcześniej stosowany Iwostin przestał dawać sobie z nią radę, ba! nawet pogorszył stan mojej cery. Zaczęłam nerwowo szukać jego zastępcę. Pomyślałam sobie, skoro tonik z Garniera "Skóra Wrażliwa" spisuje się wyśmienicie może spróbować by krem z tej samej firmy? Kupiłam go z małą obawą.

ZALETY:
-odratował moją buzię! znowu jest jednolita bez żadnych plamek, suchych skórek, a co najważniejsze ukoił moją alergię na poprzednie kosmetyki
- nawilża odpowiednio, nie super, ale twarz po jego nałożeniu nie jest ściągnięta, napięta, czerwona
-nie podrażnia choć zauważyłam pewną zależność. Jeśli nałożę go po z tonizowaniu twarzy jest ok. Jesli umyje ją najpierw dwufazowym płynem do demakijażu, z tonizuje i dam krem to twarz przez niecałą minutę lekko szczypie) wszystko kosmetyki używam z tej samej serii "Skóra Wrażliwa"
-nie ma mowy o świeceniu, buzia jest totalnie zmatowiona
-nie zapycha
-ma ładny delikatny zapach
-jest w poręcznym opakowaniu
-daje ukojenie mojej twarzy zarówno w dzień jak i w nocy
-świetnie spisuje się pod makijaż

WADY:
-nie stwierdziłam

Używam tego produktu od:miesiąc

Uratował moją cerę

Temu kremowi zawdzięczam to, że wyleczył moją cerę po tym jak zapchała i odwodniła ją Avenka Hydrance Optimale z SPF 15(miałam mnóstwo bolących gul). Dodatkowo okres grzewczy w domu odbił się na mojej twarzy tym, że moja mieszana cera stała się ściągnięta, szorstka i bardzo problemowa :(

Tymczasem ten niepozorny kosmetyk doprowadził moją twarz do porządku w bardzo szybkim czasie :ehem:
Krem ma przyjemną konsystencję, delikatny zapach i wygodne opakowanie. Wchłania się szybko i od razu przynosi ukojenie. Cera jest z początku matowa, ale nawilżona. Po kilku godzinach co prawda moja twarz zaczyna się świecić nie mniej jednak nie znalazłam jeszcze kremu, który by nie powodował u mnie świecenia, więc nie zaniżę mu za to oceny :-)
Pod makijaż też się nadaje.
Używałam go zarówno na noc jak i na dzień i sprawdza się idealnie w obu przypadkach. Nie mniej jednak choć przez to szybko go wykończyłam to zamierzam kupić kolejną tubkę :ehem:

Podsumowując - uważam, że jest to jeden z lepszych kremów, jakie ostatnio miałam okazję używać.
Mocne 4 :-)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Innego już nie kupię!

Kremów miałam mnóstwo, od Garniera po Sorayę do AA. I do każdego były jakieś zastrzeżenia. W ramach kolejnego eksperymentu kupiłam krem Garniera do wrażliwej skóry, i chyba przy nim zostanę.

Pierwszy plus - bardzo miły zapach
Drugi - za szybkie wchłanianie sie
Trzeci - za całkiem przyzwoitą cenę
Czwarty - za miłą konsystencję i za to że nie świeci sie po nim twarz, jak po niektórych kremach.
I piąty, za to że odkąd używam tego kremu, nie mam ani problemu z suchą, łuszczącą sie skórą, buzia jest gładka no i mam mniejsze problemy z alergią :D

Jak narazie, nie ma lepszego :DUżywam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa

Bardzo dobry , polecam

Mam bardzo delikatną skórę ze skłonnościami do podrażnień i przesuszania ale także i do niedoskonałości. Ten krem koi ją, dobrze nawilża. bardzo podoba mi się jego delikatny zapach. Do tej pory używałam garnier z wyciągiem z passiflory, ten jest delikatniejszy i doskonale nadaje się pod makijaz

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo dobry

Od dłuższego czasu miałam problem z doborem kremu dla swojej buzi. Nie wiem jaki mam typ cery. Mi sie wydaje, że mieszaną, z badania wyszło, że przesuszona...ale na pewno jest wrażliwa. Po umyciu buzi skóra jest ściągnięta i aż krzyczy o pomoc. Ten krem okazał się wybawieniem dla niej. Skończył mi sie dwa dni temu i zamiast kupić go ponownie, skusiłam się na krem OLAYa, bo akurat był po promocji....no i chyba jutro pójdę po mój kremik....
Plusy:
-przynosi natychmiastowe uczucie ulgi
-buzia po nim jest bardzo przyjemna w dotyku
-bardzo dobrze rozprowadza sie po nim podkład
-krem jest w tubce, przez co jest bardziej higieniczny
Minusy:
-zdrożał :(
-nie starcza mi na długo, ale mi zazwyczaj szybko nikną kremy, więc zapewne to sprawa indywidualna.
-przychylam sie do uwagi jednej z wizażanek, że faktycznie pod koniec, ciężko go wycisnąć, albo "wychodzi go za dużo".To chyba ogólnie problem kremów z tubki-ale za to są one bardziej higieniczne, więc jak dla mnie to opakowanie jest jak najbardziej na plus, użytkowanie gorzej. Ja sobie radzę w ten sposób, że odcinam końcówkę i spinam klamerką. Krem nie wysycha wtedy

Używam tego produktu od:ok. 8 misięcy

Idealny dla alergicznej skory

Krem naprawde skutecznie nawilza, szybko sie wchlania i zgodnie z obietnica producenta lagodzi podraznienia. Juz po chwili od nalozenia przynosi ulge i sprawia ze skora przestaje szczypac. Konsystencja tez jest w porzadku- krem nie jest za tlusty i dzieki temu nie powoduje blyszczenia sie twarzy

Używam tego produktu od: miesiaca

Przyjemny i dobrze nawilża

Mam ten krem od poczatku lipca. Relacja cena - skutecznosc (czytaj nawilzanie) ma sie bardzo dobrze. Faktycznie daje komfort - lagodzi podraznienia. Ladnie pachnie, dosc szybko sie wchlania. Opakowanie mile dla oka, ale takie bardziej lazienkowo uniwersalne niz element zdobniczy toaletki jakies damy. ;)

Ja teraz w wakacje zrezygnowalam z podkladu - bo sie opalilam na tyle, ze podklad, ktory normalnie uzywam byl stanowczo za jasny, a po co kupowac ciemniejszy skoro cera ma taka ladna opalenizne. Tym samym nie wiem jeszcze jak krem bedzie sprawowal sie pod podkladem i w bardziej chlodnej porze roku. Dwa razy tylko nalozylam na ten krem podklad (a potem puder brazujacy), ale to za malo by sie wypowiadac.

Dziala na tyle, ze przy mojej naprawde suchej cerze wystarczy jak nakladam 2 razy w ciagu dnia.

Mam uwagi do aplikacji - od 3 tygodni z trudej wyciagam krem, a jak juz wydobede to zazwyczaj za duzo.

Wydajnosc w normie. W sumie za ta cene warto sprobowac. Mojej cerze sluzy.

Używam tego produktu od: 1, 5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

czegoś takiego szukałam!

Od razu zaznaczam - używam go dopiero tydzień, jeżeli skończę opakowanie i stwierdzę, że naprawdę działa tak dobrze jak teraz, to dam mu 5*.

Kremik świetnie nawilża, ma lekką konsystencję, jest wydajny, łagodzi, zawsze po myciu miałam ściągnietą i wysuszoną skorę i widzę, że teraz ten problem znika - skóra robi się coraz bardziej sprężysta, "odporna". Zawsze po myciu (nawet samą wodą) miałam małe czerwone plamki na policzkach - teraz się nie pojawiają! Super. Nie zapycha, dobrze się wchłania, mam wrażenie, ze zostawia delikatny, ochronny film na skorze (ale nie tlusty). Długo szukalam dobrego kosmetyku pod makijaż i w koncu znalazłam, w tej roli też się swietnie sprawdza..
Używam rano i wieczorem, ale widzialam, że w sklepach pojawiła sie też wersja tego kremu na noc, może zakupię.

EDIT: 5 gwiazdek nie dam, spektakularnych efektów nie widzę.. Początek był fajny, ale teraz.. w sumie nie widzę różnicy, krem jak krem, dalej szukam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

polecam każdemu

Krem jest rewelacyjny!-wydajny, doskonała konsystencja, nie zapycha, doskonale nawilża, skóra jest miękka i gładka, nadaje się pod makijaż. Myślę,że może być stosowany nawet przez osoby o cerze problemowej, tłustej-ja takową posiadam chociaż odkąd jestem w ciąży to trochę mi się cera zmieniła w kierunku wrażliwej i skłonnej do przesuszeń choć wciąż problemowej, tak więc możecie mi zaufać-krzywdy nie zrobi a przyniesie ukojenie. Doskonały!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Nie mam mu nic do zarzucenia.

Zauwazylam ze uzywajac roznego rodzaju kremow mam podrazniona i przesuszona skore. Szczegolnie kiedy stosowalam masci od dermatologow. Uwazam ze krem dobrze nawilza i koi skore, nie powoduje uczulen ani w moim przypadku pieczenia skory. Fajna konstystencja juz mala ilosc wystarczy do rozprowadzenia go na calej twarzy. Przyjemne uczucie zlagodzenia dla podraznionej skory.

Używam tego produktu od:kilka tyg

wrażliwa skóra ukojona

+++ Plusy:
- wygodna tubka
- przystępna cena (16.99 w Rossmanie)
- ładny łagodny zapach
- długotrwałe nawilżenie
- wygładzona skóra
- koi ściągnięta skórę-natychmiastowy komfort
- dobry pod makijaż

--- Minusy:
- narazie nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 4 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze