Sally Hansen, Diamond Strength, Diamond Shine Base & Top Coat (Wzmacniający preparat do paznokci z diamentami) (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Preparat zabezpiecza paznokcie przed łamaniem. Ultranowoczesna formuła z diamentami natychmiast tworzy z płytką paznokcia super odporną na czynniki zewnętrzne powierzchnię. Ponadto utrzymuje odpowiednie nawilżenie, aby zapewnić paznokciom zdrowy wzrost. Efekty są widoczne już po 5-7 dniach, paznokcie są mocniejsze i zdrowo wyglądają.
Polecany do słabych, kruchych paznokci, które łatwo się łamią, pękają, kruszą i rozwarstwiają.

ona działa ..żadna ściema

Paznokcie , paznokcie to chluba każdej kobiety, no tak ,ale jak ciężko wyhodować ładne paznokcie ..myślimy nie musimy mozna załozyć tipsy i broblem z głowy -też tak myślałam....błedne myślenie:)

Dziewczyny które lubią tipsy :)- bez urazy

Przez 3 miesiące miałam tipsy , ale z natury mam raczej przyzwoity kształt płytki i bardzo szybko mi się znudziło patrzeć na te plastkiki ...postanowiłam szybko o nich zapomnieć i zdjąc...ale niestety nie dało się tak łatwo zapomnieć ...bo moje paznokcie były tragiczne ..zaczełam stosować rożne kuracje , witaminki , odżywki i nic rozdwojone po całości płytki potrafiły sie łamać do połowy pazdnokcia- ach jak to bolało:/ ii zaczełam buszować właśnie po internecie co zastosować ...znalazłam odżywkę o które były bardzo pozytywne opinie jednak była złota i bardzo droga jak na odzywkę:/
Wybrałam siędo Daglousa i miałam zamiar kupić złotą jednak Pani poleciła , że lepiej po tipsach zastosować srebrną tak zrobiłam( chociaż złota jest również świetna)
Stosuje ją od pół roku moje paznokcie są mocne twarde , szybko rosną ...widoczna poprawa już po 2 tyg ...ciężko było w to uwierzyć ..ale genialna ..zawsze nakładam pod lakier ...poradzic moge , złota niczym prawie się nie różni efekt taki sam :) Świetna:)

Jakby to powiedzieć :)
Tipsy - nigdy wiecej, srebrna odzywka SH -ZAWSZE:)

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Sciema

Mialam juz wiele preparatow SH ale ten nalezy do grupy czarnych owiec. Nie robi nic z paznokciami wiec naprawde nie warto wywalac kasy na taki badziew. I nie byla to wina braku systematycznosci czy krotkotrwalej kuracji. To po prostu jeste babol.

niestety

Raczej nie pokusze się o kolejny zakup. Mi niestety niewiele pomógł, i ani paznokcie nie zyskały na twardości a jak się rozdwajały tak nadal się rozdwajają :/ plus: nie żółknie płytka od kolorowych lakierów po zastosowaniu jako baza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe w trakcie

Solidne 2 w 1

Właśnie przeżyłam maleńki szok. Zawsze myślałam, a używam od 8 lat, że to jest tylko baza i preparat nawierzchniowy a nie odżywka do paznokci. Czyli jak widać człowiek uczy się przez całe życie :)

Nie wiem jak działa jako odżywka, bo mam bardzo mocne i długie paznokcie. Kilka osób sądziło, że są sztuczne a Panie Manicurzystki zawsze mi mówią, że płytkę mam w idealnym stanie. Ale może jest to właśnie rezultat stosowania tego preparatu od wielu lat?

Jako baza:
+ świetnie wyrównuję płytkę paznokcia
+ doskonale zapobiega zabarwieniu płytki przez lakier, nawet czarny i bordowy bardzo kiepskiej jakości
+ szybko wysycha
- opóźnia schnięcie lakieru

Jako preparat nawierzchniowy:
+ bardzo dobrze utwardza
+ nadaje wręcz spektakularny połysk
+ przedłuża trwałość lakieru
- długo schnie bez preparatu przyspieszającego wysychanie lakieru
- dość trudno się zmywa innym zmywaczem niż SH

Używam tego produktu od: 8 lat z krótkimi przerwami na eksperymenty
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6

Najlepsza odżywka, jaką znam

Po wielu latach zaniedbań, moje paznokcie były w strasznym stanie. Były miękkie, łatwo się łamały (wystarczył drobiazg), zupełnie nieelastyczne. 3 lata temu zaczęłam szukać różnych odżywek. Pomogła mi trochę SH Teflonowa. Jednak po zaprzestaniu jej używania, po stosunkowo krótkim czasie, moje paznokcie wróciły do stanu mocno łamliwego.

Diamond dostałam w prezencie. Ponieważ dochodziła do końca swojego terminu, odłożyłam resztę i postanowiłam spróbować. Po 2 tygodniach przeżyłam szok - otwierałam puszkę i palec mi się ześlizgnął. Byłam przekonana, że już po tym niewielkim odroście, jaki się pojawił. Ale okazało się, że nie - paznokieć był cały.

Po 3 miesiącach stałego używania i blisko miesiąca przerwy, moje paznokcie są twarde i elastyczne. Podczas urlopu pozwoliłam im po prostu rosnąć - miałam 1,5 cm ponad opuszek i nadal nie łamały się i były twarde.

Jak na razie to najlepsza odżywka, jaką kiedykolwiek miałam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Odżywka jest nieskuteczna.

Używałam odżywki przez dłuższy czas i nie zauważyłam żadnej różnicy. Owszem po nałożeniu odżywki paznokcie robiły się twardsze ale to by było na tyle. W moim przypadku odżywka zupełnie się nie sprawdziła.

Ilość zużytych opakowań: 1 wylądowała w koszu

jest ok

Zauważyłam poprawę kondycji moich paznokci, miałam spory problem z ich łamaniem a od kiedy używam tej odżywki ani razu nie złamał mi się paznokieć. Są one o wiele twardsze. Używam tego lakieru także jako bazę(sprawuje się super) i jako top coat-paznokcie pięknie lśnią i lakier dłużej się utrzymuję. Nie wiem czy go kupię ponownie ponieważ uważam że jest bardzo drogi i to jest duży minus, ale za to jedyny. Odżywka ta jest bardzo wydajna. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w czasie pierwszego

Rozczarowanie

Naprawdę muszę to napisać: ten preparat jest beznadziejny. Oczekiwałam, że zgodnie z informacją producenta poprawi kondycję moich rozwarstwiających i kruszących się paznokci - a tu nic.
Stosowałam go wiernie i zgodnie z instrukcją przez czas zdecydowanie dłuższy niż 5 - 7 dni (poprawa w tydzień to chyba jakiś żart), co najmniej półtora miesiąca, i efekt był żaden. Paznokcie wyglądały jak po pomalowaniu zwykłym bezbarwnym lakierem, i tak samo się rozdwajały.
W dodatku preparat strasznie zgęstniał po jakimś miesiącu, a w przeciągu dwóch (próbowałam użyć go ponownie) zasechł na kleisty kamień. Pozytywy? Wtedy mogłam go z czystym sumieniem wyrzucić. ;)
Nie dajcie się zachęcić wizją posiadania luksusowego lakieru (w Douglasie kosztuje 42 zł) z diamentowym pyłem, chyba, że jego działanie nie ma dla was znaczenia.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w koszu

Nie najgorszy

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o produkty z tej półki cenowej ale nie zachwycił mnie. Za te pieniądze należało by się spodziewać czegoś lepszego. Długo trzeba było czekać na efekty, a do tej pory mimo w miarę regularnego stosowania paznokcie się rozdwajają. Mocne są- ale w sumie zawsze takie były. Kolejny przykład że droższe nie zawsze znaczy lepsze. Plus za wydajność

Używam tego produktu od:4 m-cy

dotychczas najlepszy

Tak tak tak

Klade go pod lakiery kolorowe.
Moje paznokcie sa bardzo slabe i zwyczajnie zaden lakier sie ich nie trzyma bez podkladu, bo mi odpadaja fragmenty plytki.

Ten lakier:
-spaja i plytke
-utwardza nieco
-chroni przed przebarwieniami
-moje krociutkie pznokcie ostatnio odrosly mi 3-4 mm ponad opuszki palcow
-przestaly mi sie pojawiac biale plamki, ktore powstaja w wyniku urazow
-dosc oporny dla uszkodzenia nozem przy obieraniu czy siekaniu
-lakiery trzymaja sie tydzien bez odpryzku

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 w uzyciu

CUDNY!!

Idealny dla moich pzaurkow , po tipsach ktore nosilam rok, bardzo szybciutko doprowadzil moje paznokcie do ladu :), nie rozdwajaja sie i sa mocniejsze oraz mniej lamliwe!! goraco polecam!! zawsze jest u mnie pod ręką :)

Używam tego produktu od:2 lat

troszkę podciągnę średnią

Generalnie spełnił moje oczekiwania. Trochę utwardza płytkę ale też ją uelastycznia, co było dla mnie najważniejsze. Przyczepność ma całkiem niezłą, bez lakieru utzymuję się 4 dni. Nałożony na lakier odświeża manicure, może połysk diamentów to nie jest ale jest dobrze:). Jednak sądzę, że do bardzo słabych i trudno rosnących paznokci są lepsze preparaty, ten może rozczarować. Jest dobry do utrzymania już długich i w miarę mocnych paznokci, które mają np tendencję do łamania i zadzierania.

Używam tego produktu od:2tyg