Sther, Lorys, Milk Proteins, Głęboko nawilżająca odżywka do włosów z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Odżywka do włosów, głęboko nawilżająca, z proteinami z mleka dla włosów długich i słabych. Zawiera proteiny mleczne, sole mineralne i aminokwasy. Odbudowuje i odżywia włosy, pozostawiając je nawilżone i niezwykle miękkie.

Do codziennego użytku.

Uwielbiam maski w ogromnych słoikach, np. Kallos. Postanowiłam wypróbować coś innego i sięgnęłam po Lorys z proteinami mleka. Z produktu korzystam co drugie mycie włosów, nakładam sporą ilość na około 5-7 minut, omijając nasadę włosów. I cóż... cudów nie ma, ale tragedii też nie :) Taka sobie o, normalna drogeryjna odżywka do codziennego użytku.

<b>Konsystencja:</b> lekki, średnio-gęsty, trochę puszysty, biały krem-balsam.

<b>Zalety:</b>
*nie obciąża włosów i łatwo się spłukuje
*pomaga w rozczesywaniu
*troszkę je wygładza i odżywia, odrobinę nawilża
*bardzo wydajna
*niska cena za ogromną pojemność
*zawiera proteiny mleczne
*wygodny słoik

<b>Neutralnie:</b>
*dostępność - maskę można kupić w sieci supermarketów Auchan i z tego co wiem tylko tam jest dostępna stacjonarnie

<b>Wady:</b>
*śmierdzi okropnie (na szczęście zapach nie utrzymuje się zbyt długo na włosach) - jest to zapach taniej pianki do golenia dla faceta, albo czegoś podobnego

Z pewnością nie jest to maska czy odżywka głęboko nawilżająca. Troszkę nawilża, delikatnie działa i tyle. Można poużywać, ale do włosów bez problemów z suchością. Produkt ekonomiczny, fajnie nadaje się na przykład jako składnik różnych mieszanek do włosów. Raczej polecam, warto spróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

dobra, dobra, ale...

Sednem sprawy jest długość używania, do 10 minut Lorys ten sprawuje się idealnie!! Odrobinę dłużej obciąża włosy, przynajmniej moje. Dużą zaletą jest cena i fantastyczny zapach. Jest dość gęsty i wydajny. To drugie może być wadą, gdy za długo się go używa nie daje już takich efektów - warto robić przerwy

niezła odżywka

Każdą z odżywek Lorys traktuję jako odżywkę właśnie, a nie jako maskę. Nakładam ją po myciu na 2-5 minut i potem spłukuję. W takiej formie sprawdza się świetnie. Ładnie zmiękcza włosy, powoduje, że są bardziej śliskie i gładkie. Po zastosowaniu odżywki bardzo łatwo je rozczesać. Nie obciąża moich włosów (które są bardzo podatne na obciążanie). Gwiazdkę odejmuję za zapach &#8211; jak zmieszanie męskiej wody kolońskiej z aromatem mydlin. Problem w tym, że zapach jest bardzo intensywny i wietrzeje dopiero po godzinie, dwóch. Poza tym odżywka jest bardzo wydajna - jedno litrowe opakowanie starcza mi na 2-3 miesiące. Osoby oczekujące spełnienia obietnic producenta z opakowania mogą się czuć zawiedzione. Lorys to dobra odżywka zmiękczająca włosy i pomagająca w ich rozczesaniu, ale nie należy się spodziewać głębokiego nawilżenia, czy intensywnej pielęgnacji.

PODSUMOWANIE

+ nawilża
+ wygładza
+ ułatwia rozczesywanie

- zapach

Ilość zużytych opakowań: jedno duże (1000ml)

średniak

Szał na lorysy dopadł i mnie, sama miałam kilka rodzai, część porozdawałam, nie byłam w stanie skończył tak wielkich opakowań, zwłaszcza że produkt jest średni.

Słabo nawilża, na pewno nie nadaje się do zniszczonych włosów, za to dobrze zmiękcza i ujarzmia puch.

Włosy nie falowały po niej najlepiej, po czasie zaczęła delikatnie obciążać.

Przyjemny zapach, gęsta, okropnie wydajna.

Lorysy jednak nie są dla mnie, ale warto spróbować choć jednego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

nie jest zła :-)

odżywka ta przyjemnie pachnie, nieźle wygładza i dośc przyzwoicie nawilża-nawet końcówki włosów są miłe w dotyku i włosy wyglądają na zdrowsze, niestety nie pomaga lepiej rozczesywac włosów, czasami lubią się plątac, ogólnie odżywki tej sobie nie oszczędzam, bo jest jej dużo i jest bardzo wydajna :-) ma dośc rzadką konsystencję i lubi splywac z włosów, ale ogólnie nie najgorsza :-) wypróbowac można, bo tylko 14zł za 1litr ;-)

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: ok 250ml z pierwszego

świetny produkt

To moja druga odżywka z Lorysa. Pierwszą miałam z avocado, spisała się świetnie, dla odmiany kupiłam mleczną. Kosmetyk jest naprawdę wydajny, starcza na bardzo długo, i u mnie w miare upływu czasu użytkowania nie traci na działaniu( niektóre produkty które dość długo uzywałam nie działały tak jak na początku, tutaj nie ma tego problemu). Stosuję jako odżywkę, raz w tygodniu jako maseczkę. Moje włosy są miekkie, puszyste, nie przetłuszczają się szybciej,a mają do tego tendencję przy stosowaniu odżywek. Co tu dużo mówić, naprawdę świetny produkt. Napewno kupię następną odżywke, może dla odmiany inną. Zawsze jak jestem u rodzinki w Bydgoszczy w odwiedzinach to w Auchan muszę zawitać po nią, bo u mnie niestety nigdzie nie można jej znaleźć. A cena naprawdę zachęca.Zwłaszcza biorąc pod uwagę działania tego produktu :)Używam tego produktu od:dosyć długo
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

dobry zakup!

włosy po użyciu są miłe w dotyku, fajnie się układają, pachną, łatwo się rozczesują i pięknie błyszczą.
produkt ma całkiem przyzwoite działanie nawilżające, ale myślę, ze przy skrajnie zniszczonych włosach (dekoloryzacja, ciągłe rozjasnianie) mogło by ono nie być wystarczające.
w moim przypadku bardzo dobrze spisuje się zarówno jako maska, kompres, odżywka na codzień jak i odżywka do mycia, w zależności od sposobu przetrzymywania na głowie ;-))
jestem zadowolona z zakupu, myślę, że po tym, niekończącym się opakowaniu, w mojej łazience na pewno stanie następne.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

świetna

plusy:
+nawilża
+ułatwia rozczesywanie
+cena
+zapach
+wydajność

minusów nie ma

bardzo fajna odżywka za niską cenę, dużo lepsza od &quot;komercyjnych&quot;, mam zamiar wypróbować inne z tej serii ale do mlecznego na pewno wrócę.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:nawet połowy nie zużyłam

ideał

jest nie droga
duże opakowanie
można jej używać zarówno jako maski jak i odżywki
włosy się po niej świetnie rozczesują i są miłe w dotyku
a i jest wydajna pięknie pachnie i nawilża

trudno ją kupić jedynie;)

mam zamiar wypróbować wszystkie rodzaje

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1;)