Vipera, Puder sypki delikatnie brązujący ze złotymi drobinkami

Vipera, Puder sypki delikatnie brązujący ze złotymi drobinkami

Gładki jak jedwab, pokrywa cerę aksamitną warstwą. Daje długotrwały efekt ze względu na dobrą przyczepność pigmentów. Nadaje skórze lekki, ciepły i równomierny koloryt. Ożywia karnację ładnym beżem, rozświetlając i wyzłacając skórę. Zawarte w pudrze mikrocząsteczki zapewniają kunsztowne wykończenie makijażu. Puder pozwala również na korygowanie rysów twarzy, poprzez subtelne przyciemnianie jej wydatnych fragmentów.

PIĘKNIE BRĄZUJĄCY

Od wielu lat używam innych pudrów Vipery, więc z przyjemnością sięgnęłam latem po wersję brązującą.
Bardzo dobrze się rozprowadza i nie pozostawia smug, używam pędzla. Nie próbowałam nakładać go puszkiem. Złote drobinki pięknie odbijają świtało. I tak jak napisał producent, puder nadaje skórze ciepły koloryt.
Dla osób o bardzo jasnej karnacji polecam pomieszanie tego pudru z pudrem rozświetlającym z tej serii, efekt zaskakujący.

Używam tego produktu od: 4 LAT

ooo tak

Bardzo dobry, a jak za tą cenę to suuuper... długo się utrzymuje i przepięknie sie mieni złotymi drobinkami...:))) polecam... zabieram jedna gwiazdkę za dziwny zapach:D

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

jestem na tak

jestem strasznie blada i dlatego musze miec w kosmetyczce puder brazujacy. puder spelnia wszystkie moje wymagania. dobrze miec idealny kosmetyk za tak niska cene. nie wiem czy go jeszcze kupie(chociaz jest super) bo strasznie lubie nowosci ;) ale na pewno kiedys do niego wroce :D Używam tego produktu od:3 miesiecy

Można mieć ;)

Używam go tylko do wykończenie makijażu i tylko na wieczorowe okazje. Jakoś nie widzi mi się on w dzień (no ewentualnie jako róż do policzków, ale też tyko odrobinkę). Łatwo można z nim przesadzić , a że jest dość ciemny to może to niekiedy wyglądać komicznie . Jeśli chodzi o drobinki - są widoczne ale nie rzucają się specjalnie w oczy. Plusem jest jego wydajność - w moim przypadku odnoszę wrażenie, że chyba nigdy się nie skończy. Nie wiem czy tak ma ogólnie ten produkt czy tylko tak jest w moim przypadku ale niemal przy każdym uzyciu coś się zawsze gdzieś osypie - chyba takie opakowanie - tak czy inaczej trzeba uważać , bo mozna łatwo się pobrudzić. Tak więc podsumowując - ciekawy dodatek , który mozna mieć , ale jego brak w naszej kosmetyczce nie będzie jakąś wielką stratą.

Używam tego produktu od: ponad roku?

ujdzie!

Zacznę od minusów, bo jest ich więcej:
- dość drogi ok.20zł
- zbyt widoczne drobinki
- kolor trochę pomarańczowy
- fatalne opakowanie, pudełko pęka, przez co 1/4 pudru wysypuje się
- przy dłuższym używaniu mogą wychodzić krostki

A teraz plusy:
+ nadaje się do wykończenia makijażu, może zastępować róż
+ nałożony w odpowiedniej ilości ładnie rozświetla twarz
+ wydajny

Używam tego produktu od:prawie roku

Fajny do wykończenia makijażu

Hm.... mam go dopiero jeden dzień wiec narazie krótko, mysle ze te starsze recenzje sa do starszej wersji tego produktu, bo ja np. mam zupełnie inne opakowanie (a sprawdzałam na stronie nie ma innego sypkiego brązującego i to na dodatek z drobinkami :D ufff pudru VIPERY) i nie 15g a 12gramowe jest moje pudełeczko.

A co do efektów:
*uzywam go zamiast różu i efekt jest fajny
*nie mam na polikach jakiegos tandetnego pomarańczu i nie wygladam jak zmalowana stara baba ;P tylko naturalnie jak na 19-latke
*drobinki.... ja tam ich praktycznie nie zauważam
*jest jeden minus stosowania go jako różu, mianowicie ma lekki kolor i trza pare razy machnac po kazdym policzku zeby go bylo widac, a i tak jestem dosc blada dziewuchą
*w przeciwienstwie do różu fajnie kolor zlewa sie ze skora
To byly plusy użycia jako różu :D
ale i tak pozniej cos dopisze bo za krotko go mam.

Używam tego produktu od:narazie krotko :)

wykonczenie makijażu:)

Wspanialy produkt do wykończenia makijazu:) Drobinki zawarte w nim pieknie rozświetlają twarz:) ma fajny zapach i bardzo ładny kolor i cena tez niewielka ,ok 18zl

Używam tego produktu od:3 lat

fajny jest

Musze przyznac, ze to pierwszy mój produkt z tej kategorii, wiec nie mam porównania do innych. Kupiłam go w jakiejs drogerii, stwierdziłam, ze za ta cene (15 pln) moge spróbowac. Mam raczej jasna cere, wiec używam go niewiele, nakładam duzym pędzlemna policzki, nos, brode i czoło. daje efekt ładnie rozświetlonej, zdrowej cery. Oczywiście szyja i dekold tez są zawsze pokryte. Jedynym minusem jak dla mnie są te złote drobinki- faktyczne drobniutkie, ale jednak w słońcu sie świecą niemiłosiernie. Następnym razem kupie raczej inny tego typu kosmetyk, chociażby po to, zeby miec porównanie;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: od miesiąca, w trakcie pierwszego

jako tako ;)

Puder ten zasługuje na 3 gwiazdki , nie więcej !!! Po pierwsze drobinki są za duże :o Jeśli o mnie chodzi to puder ten używałam tylko na wieczór. Na dzień użyłam go raz- 3 razy wypytywano mnie czemu mam tyle drobinek na twarzy ... ;) Jest średnio trwały, ładnie brązuje, choć jasne cery mogą nie być zadowolone ... Jest bardzo wydajny i tani - to jego największe atuty :)

super :D

puder jest super bardzo ladnie blyszczy i tak odswierza twarz daje jej sliczny opalony kolorek, nie pomaranczowy tylko brozowy w zaleznosci ile pudru naloze efekt jest rozne ale i tak super,szkoda ze w pudeleczku nie am jeszcze lustereczka ale i ytak naprawde polecam :)

Mój faworyt

Mój ulubiony,najlepsiejszy :)
Daje ładny delikatny efekt.Drobinki brokatu są drobne.Kolor nie jest pomarańczowy-jak to sie czesto zdarza w pudrach brązujących,daje efekt wypoczetej,opalonej twarzy.Bardzo wydajny.Mały minus za opakowanie.Ja wysypuję puder np
na biurko i zbieram pędzlem.Bardzo trwały.

na lato super!

Zimą używam podkładu i pudru sypkego a latem odkryłam to cudeńko i jestem bardzo zadowolona :-). Uwielbiam słoneczko i opalanie ale twarzy nie opalam w ogóle..... Latem nie używam podkładów , bo przy mojej tłustej cerze jest to bez sensu.... i tak po 2 godzinach wszystko mi spływa :-(. Latem buźke smaruje samoopalaczem czasem kremem koloryzującym i...... tym właśnie pudrem sypkim :-) i efekt jest naprawdę super !!! Buzia jest deliakatnie błyszzcąca ale wygląda przez to ładnie i zdrowo :-).
Trzeba go nakładać z umiarem, bo jest mocno brązujący a nie delikatnie jak jest napisane na opakowaniu :-).
Jedynem minusem są jednak jeszzce troszke za duże drobinki złota....
PS. na dekolt i do ciała jest też rewelacyjny :-)