Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Żel-krem Moisture Surge Extended Thirst Relief dzięki technologii nawilżania i mieszance składników zatrzymuje wodę w skórze. Dzięki temu kosmetykowi skóra nie odczuje stresu związanego ze zmianami wilgotności powietrza i będzie mogła utrzymać właściwą równowagę nawilżenia.
Krem zachował tę samą konsystencję i działanie, jakie wykazywał jego poprzednik, Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief. Jednak ten produkt ma zintensyfikowane i przedłużone działanie. Krem dostosowuje się on do zmian w temperaturze i wilgotności w powietrzu, a skutki jego działania są odczuwalne przez 12 godzin. Po aplikacji skóra jest odświeżona i jędrna. Na jej powierzchni tworzy się powłoka, która minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek. Krem zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, minimalizuje skutki przesuszenia skóry i koi podrażnienia. Moisture Surge Extended Thirst Relief może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Jest przetestowany alergologicznie i w 100 % bezzapachowy. Preparat można nakładać również w ciągu dnia na makijaż.

uniwersalne
wrażliwa, normalna, sucha
nawilżające
bezzapachowa
w słoiczku

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Niesamowity!

Używalm tego kremu od wakacji i sprawdza mi się niesamowicie ! Bardzo szybko się wchłania co pozwalana na szybkie nałożenie na niego makijażu, ale jednocześnie bardzo dobrze i długo nawilża. Jak użyję kremu wieczorem to rano myjąc twarz czuje że ten krem jeszcze jest pomimo tego że się juz wchłonoł, a twarz jest bardzo miekka. Jako maseczka również jest cudowny. Jak pierwszy raz nałożylam go jako maseczka byłam w szoku. Jest badzo przyjemna a ja uwielbiam ją przed użyciem lekko schłodzić jest wtedy niesamowicie przyjemna i naprawde można sie zrelaksować !

Dokonały

Super krem żelowej konsystencji. Nawilża skórę dogłębnie. Rozświetla skórę i poprawia jej wygląd. Bardzo wydajny. Uwielbiam go używać wieczorem i nakładać jak maskę. Jeden z ulubionych kremów do twarzy

OKROPNY

Zużyłam dwa opakowania zanim się zorientowałam, że to on jest główną przyczyną niedoskonałości na mojej suchej cerze. Zapychał i wchodził w pory. Do tego to co wydawało mi się nawilżeniem było w rzeczywistości dziwnym silikonowym filmem na twarzy - miałam wrażenie, że miałam silikonową maskę na twarzy pod którą moja skóra nie mogła oddychać. Skład tego kremu też nie porywa, cena tym bardziej. Do tego marka testuje na zwierzętach, Zdecydowanie nie polecam. Ja do niego na pewno nie wrócę.

Krem idealny

Mam cere sucha skłonna do wyprysków i moja budzia go wręcz uwielbia.Cera po nim jest jedwabiście gładka, promienna, nawilżona, konstytencja błyskawicznie się wchłania. Świetnie się nadaje pod makijąz, nie lepi się, stsouje rano i wieczorem.

Idealnie gładka cera

Krem jest idealny! Cera po nim jest jedwabiście gładka, nawilżona i promienna. Świetnie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania, nie lepi się i nie zostawia tłustego filmu. Do tego piękne, kobiece opakowanie.

+cera po nim jest idealnie gładka,
+świetnie nawilża,
+nadaje się pod makijaż,
+nie roluje się,
+ładne i wygodne opakowanie,
+wydajny

Ulubiony nawilżacz

Krem lekki i łatwy w rozprowadzaniu, moja normalna cera z tendencją do suchości i wypryskami świetnie go toleruje.
buzia po tym kremiku jest nawilzona miekka,rozpromieniona, konstystencja super blyskawicznie sie wchlania- bardzo leciutki krem, nalozenie makijazu rowniez nie sprawia problemu ,stosuje rano i wieczorem naprawde polecam a zapach bardzo delikatny i przyjemny.

Jest całkiem dobry

Krem znajduje się ładnym, kobiecym opakowaniu. Nie ma żadnego zapachu, co dla mnie jest zdecydowanie plusem. Jest bardzo wydajny, 30ml starczyło mi na 3 miesiące. Krem ma lekką, żelową konsystencję, która nie pozostawia po sobie tłustego i lepkiego filmu. Szybko się wchłania. Skóra jest dobrze nawilżona ii jędrna. Myślę, że to dobry kosmetyk, jednak można kupić równie dobre w niższej cenie.

Dobry krem, ale go rzucam, bo stosowany na zwierzetach

Krem mimo swojej ceny jest bardzo wydajny, spełnia wymogi nawilżenia cery, nadaje się pod podkład. Jeden z moich ulubionych, ale niestety testowany na zwierzętach i w związku z tym nie zdecyduję się na ponowny zakup. Uwazam, ze opakowania rowniez powinny byc tworzone z recyklingu.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Kosztowne wybawienie dla skóry kapryśnej

Ku mojemu zaskoczeniu, krem spełnił wszystkie wymagania mojej skóry (mieszana w kierunku suchej, z atopowymi zmianami, rozszerzonymi naczynkami w okolicy skrzydełek nosa i tendencją do suchych skórek). Już po kilku dniach stosowania skóra była wyraźnie ukojona i nawilżona -nareszcie w odpowiednim stopniu! Krem nałożony ok. 10 minut po tonizacji wodą termalną idealnie się rozprowadza ujednolicając cerę. Co prawda, nie zlikwidował zaczerwienień, ale poprzez złagodzenie, po raz pierwszy od tygodni walki z suchością skóry, pozwolił nałożyć makijaż, który utrzymał się przez kilka godzin.
Krem używany raz dziennie pozwala przywrócić skórze prawidłowe nawilżenie.
Doskonale sprawdza się także nakładany na noc - taka intensywna kuracja działa. Szkoda tylko, że jest drogi, bo zawartość szybko znika ze słoiczka przy tak częstym stosowaniu. Jeśli jednak ktoś może sobie pozwolić to bardzo polecam.

Clinique

Żel/krem : po nałożeniu kremu na twarzy czuć chwilowe nawilżenie , niestety za tą cenę spodziewałam się większych efektów ponieważ mam wrażenie ,że tak samo jak nawilża to i zapycha skórę twarzy no i zapach ... mnie ten zapach totalnie do gustu nie przypadł.

Fajny lekki kremik

Używam codziennie pod makijaż i bardzo fajnie się sprawdza. Szybko się wchłania, buzia gładka i mięciutka, idealnie pasuje pod makijaż, lekki dzięki żelowej konsystencji, dość wydajny, bo niewielka ilość wystarczy na cała twarz. Do tego nie zapycha, nie wyskakują niespodzianki. Ostatnio mój ulubieniec.

Najlepszy krem na świecie!

Może przesadziłam, że "na świecie" ale przetestowałam sporo kremów, tych tańszych oraz droższych i ten wygrywa. Idealne nawilżenie i złagodzenie mojej wrażliwej skóry. Po nałożeniu odrazu odczówam ulgę. Konsystencja żelowa, więc szybko się wchlania. Rewelacja!