Astor, Shine Deluxe (Szminka nabłyszczająco - nawilżająca)

Astor, Shine Deluxe (Szminka nabłyszczająco - nawilżająca)

Lśniący blask utrzymuje się na ustach aż do 5 godzin. Super technologia: specjalny nabłyszczacz, który rozpuszcza się dopiero po zetknięciu z ustami.

Szminka nawilża i pielęgnuje, bo aż 94% jej składu to substancje nawilżające. Zawiera ekstra delikatne SERUM Complex, które zmiękcza i nawilża wargi.

Dostępna w 8 odcieniach.

Cena: ok. 25zł

/bw/

Świetna

Posiadam kolor 031 Toffee.

Pomadka jest bardzo kremowa i nawilżająca, na ustach wygląda świeżo i naturalnie. Nie posiada dużych właściwości kryjących, co mi osobiście odpowiada. Ze względu na to, że jest bardzo kremowa szybko jej ubywa.
Pomadka posiada ładny pudrowy zapach, który kojarzy mi się z zapachem różu Bourjois.

Lustereczko powiedz przecie...

Mam odcień 022.
Chciałam malinową pomadkę, jednak moje oryginalne zachciewajki kończą się potem tym, że odkładam je na półkę. ;) ( znudził mi się kolor ;) )

+ piękny lustrzany połysk jak tafla wody (bez zbędnych drobinek)
+ trwałość
+ piękny kolor

- WYDAJNOŚĆ! Szminka bardzo szybko się kończy!

przyjemna :)

Nie mogłam się oprzeć tej szmince (chodzi o kolor 022). Rewelacyjny kolor a do tego trwały. Fajnie pielęgnuje usta. Są wyraźnie nawilżone. Miłe dla oka opakowanie :) Moja szybko się z użyła bo często jej używam ;) Cena też jest ok !

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

KWC!

Mam odcień 022 Caribbean i jestem od niego uzależniona. Szminkę można nakładać bez lusterka, apetycznie się błyszczy, usta wydają się większe, kolory nie są nachalne, nawilża. Nie jest zbyt wydajna (albo to ja jej za dużo używam :P) ale kosztuje śmiesznie mało (zapłaciłam ok 20zł). KWC!

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Warto;)

Bardzo dobry produkt jak na Astor ;) Osobiście nie lubie tej firmy dlatego jestem mile zaskoczona.Mam kolor 001 Platinum - biały z drobinkami,który na ustach daje ładny opalizujący efekt.Jest w formie szminki ale na ustach zmienia sie w błyszczyk.Wydajność jest ok,gama kolorów tez niezła,ale mogło być ich więcej.W miare długo utrzymuje się na ustach,w porównaniu z innymi szminkami.Warto sie skusić ;)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Świetna dla kochających błysk.

Kochasz błyszczyki? To coś dla Ciebie.

Szminkę nazwałabym swoistego rodzaju błyszczykiem w sztyfcie. Mocno błyszczy. I tyle. Pigmentacja nie ma tu za wiele do gadania. Tak więc, jak dla mnie, dobra raz na jakiś czas w upalne dni. Fance pigmetu i matu nie przystoi ;)

Niemniej jednak dla tych, którzy kochają błysk ponad wszystko, polecam jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: 2 (różne odcienie)

minus

efekt nawilżonych ust i kolory na prawdę sympatyczne, ja mam 2 carribean i nudie. pierszą kupiłam za ok 20 zł, drugą za 10. coś jednak jest nie tak z ta serią
mnie zapach się podoba, jednak smak szminki i jakiś superchemiczny składnik uniemozliwiają normalne uzytkowanie. po kilku, kilkunastu minutach od nalożenia czuję jakbym najadła się granulek do przeczyszczania rur, które drapią w gardło. w drogerii testowałam też błyszczyk z tej serii i wystąpiło podobne doznanie smakowo-czyszczące... nie polecam

Używam tego produktu od:6 msc
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Oj nie dla mnie

Męczyłam ją rok, aż w końcu kilka dni temu się skończyła. Kupiłam ją z czystej ciekawości, po wypróbowaniu na ręce. Miałam kolor 014 taki głęboki,malinowy róż.Kolor śliczny, pomadka ładnie lśni na ustach i jest kremowa ale....Jak dla mnie ma jakiś taki nieznośny babcino-pudrowy zapach..jakby trochę gorzki? FUJ! I oczywiście po jedzeniu i piciu znika(o to większych pretensji jednak nie mam bo tak się dzieje z co 2 pomadką)...Nie mogę dać jej więcej gwiazdek bo ten zapach uniemożliwiał mi "noszenie jej" i ledwo go wytrzymywałam...

Używam tego produktu od:rok!
Ilość zużytych opakowań:1 szminka i koniec na tym

fajna:)

Jestem od niej juz chyba uzależniona. Jest cudowna:)
+dosyć długo się utrzymuje na ustach
+ma śliczne, głębokie i zarazem świeże kolorki
+dobra cena (10zł w Naturze)
+fajnie nawilża usta
+ciekawe opakowanie^^
+bardzo wygodnie się ją
"nosi" na ustach;)
Polecam ją z całego serca! Dzisiaj kupiłam kolejne 2 takie pomadki;)

letnie usta..

Zakupilam ta pomadke-blyszczyk przypadkiem, ale naprawde nie zaluje:)
Rzeczywiscie pieknie blyszczy sie na ustach i calkiem dlugo sie trzyma,nawet nie zostawia sladow na kubku:) od kawy:)
Super wersja letnia na dzien kolor 020, jasny roz;
Pod wplywem wyzszej temp. troche sie rozpuszcza, ale zawsze mozna wysunac jej troche mniej do pomalowania i wszystko gra:-)

Używam tego produktu od:od roku

przyjemna

Używam odcienia 030 Nudie.
Szminka maluje, a przy tym nawilża. Nie ma potrzeby nakładania pod nią balsamu czy innego dodatkowego nawilżania ust. Spokojnie zastępuje pomadkę ochronną.
Trwałość średnia, pewnie właśnie dlatego, że nie jest sucha. Nie wytrzymuje prób jedzenia, picia itd., ale za to łatwo się nią malować nawet bez lusterka, usta wyglądają świeżo i naturalnie.
Konsystencja powoduje, że po wielu użyciach opakowanie bywa nieco upaćkane ;)
No i minus za badziewny kolor opakowania ;)
Cena zachęcająca. Póki co pozostaję przy niej :)Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Fajniutka

Mam dwa kolorki: Carribean (ładny koralowy odcień bez drobinek) i Ruby (soczysta czerwień z malutkimi złotymi drobinkami-jak ją zobaczyłam już nie mogłam się powstrzymać ^^).
Zaczynając od opakowania, które kobietki opisują jako szkaradne :)Mi sie podoba ten energetyzujący żółty odcień. Może daleko mu do elegancji, ale wygląda ciekawie. Białe napisy się ścierają dość szybko, ale mi to za bardzo nie przeszkadza.
Konsystencja kremowo-żelowa. Kolor na ustach nie jest nachalny i faktycznie lśni, ale nie tak jak błyszczyki, tylko subtelniej. Niestety pierwszą wadą jest fakt, że szminka pod wpływem ciepła zmienia się w rozlaną wszędzie maź (wystarczy popatrzeć, jak wygląda większość testerów trzymanych w pobliżu lampek). Trzeba ją chronić przed ciepłem i słońcem, bo nam się roztopi.
Zapach jest słodki, ale niestety (i tu drugi minus) smak jest jak dla mnie ohydny. Wiem, że szminka nie jest do jedzenia, ale jeśli choć odrobina dostanie mi sie do ust, to zaraz muszę szukać gumy do żucia.
Ogólnie to przyjemny produkt, doskonały do letniego, soczystego makijażu. W sumie mogę ją polecić :)

A no i na koniec dodam, że odcień Ruby nałożony na matową czerwoną szminkę dale efekt idealnych, lekko połyskujących i krwiście soczystych czerwonych ust :)

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte