Sther, Lorys, Shea Butter, Odżywka do włosów kręconych i suchych

Sther, Lorys, Shea Butter, Odżywka do włosów kręconych i suchych

Pojemność 1 000 ml

Nawilżająca odżywka opracowana, by poprawić kondycję suchych i kręconych włosów, przywrócić im siłę i naturalny blask. W jej skład wchodzi masło Shea, silny składnik wzmacniający i chroniący włosy. Odżywka pozostawia włosy zdrowsze, nadaje im objętości i blasku.

Dobry do sianowatych włosów

Jak w tytule - całkiem nieźle radzi sobie z moimi przesuszonymi, kręconymi włosami.
Ładnie podkreśla skręt włosów, ujarzmia odstające kosmyki.
Ponadto - włosy po nim ładnie się błyszczą i są podatne na układanie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Średnia

Był to jeden z moich pierwszych Lorysów. Całe szczęście, że nie pierwszy - bo skutecznie zniechęciłby mnie do całej serii.

Odżywka jest dobra. Po umyciu włosy zyskują na objętości, są takie puszyste, co niestety jest też wadą - po pewnym czasie używania ta puszystość zamienia się w naelektryzowanie. Ogólnie po zastosowaniu tej odżywki chodziłam z szopą na głowie.

Jeżeli komuś nie podpasowała, to polecam nie zniechęcać się i wypróbować innego Lorysa. Są o wiele lepsze :)

może być

Produkt jak dla mnie dobry... aczkolwiek nie zachwycający. :)
Włosy po myciu są puszyste i miłe w dotyku. Do tego ładnie się błyszczą. No i jest niesamowicie wydajny.. Jednak raczej nie kupię go ponownie bo :
1. Męczy mnie jego zapach.
2. Lubię testować nowości.

Świetny

Jedna z najlepszych z tej serii.
Zmiękcza włosy, pięknie pachnie, nawilża, regeneruje.
Ja używam po każdym myciu na 2-3 minutki. Moje kręcone włosy są po nim baaardzo miękkie i lśniące.
Cena zabójcza. Mały minus za dostępność- muszę przejechać 100 km żeby go dostać ;/

Bez rewelacji.

Odżywka nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Delikatnie zmiękcza włosy, może trochę nabłyszcza. Nic poza tym. Jeśli ktoś liczy na jakąś dogłębną regenerację to może się rozczarować. Może spodobać się posiadaczką włosów zdrowych. Jednak do zniszczonych się nie nadaje.
Odżywka jest bardzo wydajna, używam ją od miesiąca codziennie a zostało mi jeszcze jakieś 3/4 opakowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Kapryśna.

To mój drugi z trzech testowanych przeze mnie Lorysów i zdecydowanie najsłabszy z nich.
Nie podoba mi się zapach - przywodzi mi na myśl cytrynowego Ludwika - i konsystencja - mogłaby być gęstsza, bo czasem spływa z włosów.
Dlaczego kapryśna? Bo raz działa, raz nie. Czasem już podczas spłukiwania czuję, że włosy są miękkie i nie będę miała problemów z rozczesaniem ich (a to dla mnie bardzo ważne, bo używam szamponów ziołowych), a czasem włosy są sianowate i sztywne. Sama nie wiem, co o tym myśleć.
Stosunek ilość-cena genialny, ale jednak postawię na jakość i wrócę do innych Lorysowych odżywek.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Ciężki i nudny

Produkt nie zawiera już silikonu cyklicznego, więc dla CG będzie niezły (pomijając pq-7). Wysoko jednak parafina, która potrafi obciążyć włosy, jeśli nie stosuje się na zmianę innej odżywki.
Używałam do odżywiania i mycia - bez specjalnych zachwytów. Rewelacyjna za to jako baza do wzbogacania - gęsta i nie spływa z włosów.

Zapach - to sprawa gustu, ale dla mnie odrażający i chemiczny. Nie mogłam się doczekać końca opakowania (pół rozdałam, a i tak nadal było za dużo i bez końca). Używałam tego produktu: 2 miesiące

Sama nie wiem...

To pierwszy Lorys, który wypróbowałam i, niestety, nie jestem z niego zadowolona. Nie jest to najgorsza odżywka, jaką testowałam, ale nie jest to też produkt, jaki mogłabym polecić.

Plusy odżywki:
-cena
-przyjemna konsystencja

Minusy:
-nie ułatwia rozczesywania włosów
-nieprzyjemny zapach
-nie zauważyłam po niej jakiegoś nawilżenia, mam wrażenie, że nic nie robi z włosami

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

niezła

Lorysowy średniak :) Dobra dla włosów nie wymagających regeneracji.
Wygładza, nadaje blask, ułatwia rozczesywanie, trochę nawilża. Cudów nie robi, włosy po spłukaniu nie są przyjemnie śliskie. Wielka pojemność i niska cena zachęcające. Również nadaje się do metody OMO.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

dno

zepsuje jej opinię. wybierając w sklepie odżywkę, spieszyłam się i wzięłam nie tę co trzeba. mam lekko falowane włosy, odżywka nie robi z nimi nic. w dodatku paskudnie pachnie (jak tanie mydło), nie pomaga włosom, a wręcz je wysusza. zostało mi 800 ml i nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

tak dla kreconych

odzywka przede wszystkim przeze mnie lubiana za to, ze nakładajac ja moge rozczesac kazdego kołtuna (a tych mam co nie miara ;) )
po niej włoski wydaja sie byc bardziej wygładzone,
nie mam sianka jak ja uzywam
jej cena to tez wielka zaleta
wiecej powiedziec nie umiem bo uzywam kilku kosmetykow naraz i o blask moich kreciołkow dba inna odzywka bez spłukiwania
w kazdym razie Lorys spełnia swoje zadanie
a kupic ja mozna w Auchanie teraz juz za ok. 15 zł

Używam tego produktu od:2 miesiace

Zachęcam do kupna:)

Uważam że to jest bardzo dobra odżywka. Po trzecim użyciu poprostu byłam zdumiona. Włosy miękkie, lśniące i co ważne: nie plączą sie. Loki zrobily sie bardziej wyraźne i grubsze. Jeszcze nie spotkałam tak dobrej odżywki.. I to jeszcze w takiej cenie i wieelkim opakowaniu, super.

Używam tego produktu od:miesiąca