Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Substancje aktywne Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Cena = jakość

Dobrze zmywa makijaż, jest jednak trochę lepkie to mleczko i pozostawia tłustą warstwę :( Ale zarazem cena kusi i nie ma co narzekać- kokosów nikt nam nie obiecuje :P ja wymagam od ziai tylko tyle, by zdarła mi z twarzy, co do niej nalezy, a reszte pozostawiam tonikowi i kremowi matującemu:P Z makijaż oczu też nieźle sobie radzi, ale jak sie spiesze i zdarzy mi sie "napchać" mleczka do oczu, zachodzą one mgłą. Nosze soczewki kontaktowe i tu nie zauważyłam jakichś negatywnych skutków- ale nie sugerujcie się, moich oczu nic nie rusza:D

tłuścioch

Zachęcona tonikiem z tej serii, zakupiłam sobie kiedyś to mleczko do kompletu. I więcej nie popełnię tego błędu.
Jest koszmarnie tłuste, gęste, ciężkie, po prostu nieprzyjemne.
Przeznaczenie dla cery tłustej i mieszanej to pomyłka.
Ale jest tanie i skutecznie usuwa makijaż. Tylko dlatego 2 gwiazdki.

może być

Pachnie prześlicznie ogórkiem, ma ładne poręczne opakowanie i wcale nie jest złe jak na kosmetyk za tą cenę. Jakością porównywalny do Ponds'a czyli doskonale sprawdza się przy 'zwyczajnym' makijażu. Gorzej już z wodoodpornym...

eee niezbyt

Nie za bardzo udało się to mleczko. Co prawda ładnie pachnie, zmywa makijaż ale pozostawia taką nieprzyjemną tłustą powłokę na twarzy. Jedno opakowanie zuzyłam i więcej nie będzie.

nie jest takie złe

Dość dobrze rozprowadza sie na twarzy choć pod wpływem jej ciepła robi się rzadkie,dobrze oczyszcza skórę nie powoduje podrażnień ,dla mnie był trochę za mało wydajny. ...

Bleeeee

Nie polecam. Zostawia okropną, tłustą wartwę na buzi, a w efekcie wysusza skórę. Marnie zmywa makijaż. Do niczego!

takie sobie

Tak sobie myśle ,i chyba niezbyt mile wspominam moja mama dostała kiedyś od koleżanki z pracy na imieniny cała serie.Obydwie mamy raczej skołonności do alergii,tam oczywiście pisze ze to do cery wrażliwej i suchej no i kilka razy i ja użyłam,ano zapach fajniusi ogórkowy świeży konsystencja dobra,dobrze rozpuszcza makijaż i za to 3 gwiazdki ,ale niestety zostawia tłusty lepki film i szczypie mnie po nim twarz :( ale zaczerwienienia nie ma .Sądze ze to najlepszy produkt serii ogórkowej,bo na kremie i toniku bardzo sie zawiodłam podobnie i na serii aleosowej :(

zadowalający

Mój komentarz: Mleczko o gestej konsystencji nie spływa z twarzy i bardzo dobrze oczyszcza cerę, plusem jest bardzo delikatny zapach "świeżych ogórków", producent poleca mleczko ze wzgledu na działanie rozjaśniajace ja tego nie zauważyłam, a na dodatek małym minusem może byc to iż skóra po demakijażu troszkę się swieci i jest leciutko lepka.

tłusty, ale odświeża.

Odświeża skórę i dobrze zmywa makijaż. Jego minusem jest zapach – świeży, ale można było znaleźć bardziej zachęcający niż ogórkowy. Nie podrażnia, sądzę, że byłby odpowiedni nawet dla alergików. Pojemność jest dość duża, mleczko jest naprawdę wydajne. Minusem jest to, że po użyciu zostawia tłustą powłokę na buzi. Cena zachęca do kupna.Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

może być

Przeciętne mleczko, dość dobrze usuwa makijaż, ale raczej nie dla mnie, bo potrzebuję czegoś do zmywania wodoodpornego makijażu.Ilość zużytych opakowań: 1/2

niezły

Przede wszystkim nie ma tak mocnego zapachu jak tonik, pachnie delikatnie. Dość rzadkie, dobrze się rozprowadza i nie spływa, dobrze się usuwa. Dośc dobrze zmywa i oczyszcza. Twarz sie po nim nie lepi, choć świeci się. Przyjemnie odświeża. Łagodne, można używać tez do oczu i nic sie nie dzieje, nie zachodzą mgłą, nie łzawią, nie szczypią.

bardzo dobre

Ziaje kupiłam przypadkiem w kiosku bo potrzebowałam pilnie mleczka do demakijażu a innych nie znalazłam.No i miłe zaskoczenie Nie podrażnia,oczy po użyciu wogóle nie pieką - w miarę dobrze radzi sobie z usuwaniem kosmetyków kolorowych,pudru i nie wodoodpornego tuszu.Przyjemnie odpręża skórę,pachnie jak świerzo rozkrojony ogórek.Miałam wrażenie że po zastosowaniu twarz mniej się świeci i jest wygładzona,odpowiednio nawilżona ale nie zbytnio natłuszczona - taka przyjemna w dotyku :)Gorzej z wydajnością,zużyłam 4 waciki na jednen raz.Ogólnie:jestem bardzo zadowolona i polecam wypróbować posiadaczką mieszanej cery.