Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Substancje aktywne Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

fatalne

To coś w ogóle nie zmywa makijażu. Nie maluję się jakoś strasznie mocno, a to mleczko po 10 minutach i zużytych kilkunastu wacikach nadal pozostawia skórę nie oczyszczoną. A stosowanie tego do oczu to już w ogóle tragedia: szczypie, oczy zachodzą mgłą i łzawią. Nie polecam!Ilość zużytych opakowań: 1

wodoodporny tusz-nie!

Główną zaletą tego mleczka jest cena i pojemnosć. Używam go właściwie do zmywania makijażu z oczu. Ze zwykłym tuszem jakoś sobie radzi, aczkolwiek muszę bardzo trzeć moje oczęta ...wiadomo- nikt tego nie lubi, zresztą powoduje to zmarszczki. Kiedy pomaluję sobie rzęsy tuszem wodoodpornym, to mleczko radzi sobie jeszcze gorzej. Delikatny ogórkowy zapach można uznać za zaletę. Nie podrażnia mojej skóry. Mimo tych malutkich zalet, nie skuszę się juz na ten produkt.

podrażnia

Kupiłam je kilka lat temu i to był jedyny kosmetyk, któremu udało się podrażnić moją skórę. Po zmyciu nim twarzy skóra była zaczerwieniona i trochę szczypała. Bez komentarza, te dwie gwiazdki to za zapach i cenę.