Nivea, Visage, Kao Biore, Soft Clear-up Strip (Plastry oczyszczające nos)

Nivea, Visage, Kao Biore, Soft Clear-up Strip (Plastry oczyszczające nos)

Plastry oczyszczające nos Nivea Kao Biore to doskonałe rozwiązanie i pomoc na takie problemy skóry jak: trądzik, wągry, zaskórniki, zatkane pory. Wysusza, łagodzi, ściąga, oczyszcza zatkane pory, usuwa wągry, działa silnie antyseptycznie.

Cena: 2zł / 1szt.; 18zł / 10szt.
/bw/

fu!

gówniane! rzeczywiście- poza depilacją nosa, żadnych efektów. Wągrów nie wychodzi prawie nic, jak odklejałam to aż płakałam z bólu jak mi ten klej puszczał. znacie jakieś dobre firmy z tymi plastrami? bo wągry na nosie to moja zmora;/

Używam tego produktu od: 1 dzień i wystarczy;/
Ilość zużytych opakowań: 1 plaster

Pieniądze w błoto wydane

Kupiłam na allegro, skuszona taką promocją,a co... bubel w wielkim wydaniu, jedyne co robi to depiluje nos... a takiego działania nie spodziewałam się jak na ten kosmetyk. Po oderwaniu może z jeden wągier widac na płatku. Inne jak np. beauty formulas jak użyłam cały płatek był w wągrach, nos dobrze oczyszczony i wogóle... Innych nie próbowałam, ale ten to masakra. Pieniądze wydane w błoto nawet nie warte tych 50 gr, spróbujcie innych firm. A i nie wiem czemu tych płatków nie ma w zwykłej sprzedaży, co mnie trochę niepokoi... może one są już po terminie dawno i dlatego nic a nic nie działają...

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki z 30

bardzo słabe

do plasterków podchodziłam raczej sceptycznie, bo takie rzeczy to tylko w bajkach, to byłoby zbyt piękne, żeby tak łatwo dało się pozbyć wągrów, ale pomyślałam, że może chodziarz trochę pomogą, jednak rozczarowały mnie jeszcze bardziej niż przypuszczałam, całkowity brak efektów :(

Cóż pozostają tradycyjne metody oczyszczania twarzy, zdecydowanie mniej przyjemne ale przynajmniej efektywne.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 5-6 plastrów

Dwa różne działania!

Kupiłam 5 płatków na allegro (cena za sztukę 1zł). Od razu przetestowałam. Zmoczyłam nosek i przykleiłam sobie plasterek. Mój TŻ też się skusił i również sobie nakleił. Po 15 minutach delikatnie oderwaliśmy swoje plastry. Na moim naliczyłam 4 wągry, za to plasterek mojego TŻ był cały w wągrach! Po zdjęciu płatka w miejscu gdzie był wycisnęłam sobie kilka wągrów, z którymi płatek sobie nie poradził (nie wiem czemu?)Gdybym tego nie widziała, to oceniłabym ten produkt na jedną gwiazdkę. A TŻ dałby 5 gwiazdek. Nie wiem od czego zależy efekt?
Ponad to zauważyłam, że skóra po zdjęciu płatka jest gładziutka i delikatna.
Dam połowę możliwych gwiazdek, bo patrząc na ten produkt widzę zarówno doskonały produkt do oczyszczenia, jak i beznadziejny, nie radzący sobie bubel.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Nie warto

Nie mam dużego problemu z porami, lecz na nosie są najbardziej widoczne. Ostatnio staram się z tym walczyć, więc uznałam, że te paseczki będą dla mnie idealne. Kupiłam 5 sztuk i po ich zużyciu....nie widzę żadnej różnicy. Te paseczki naprawdę słabo oczyszczają - a w każdym razie nie nadają się dla osób, które mają minimalne problemy w tej sferze. Jedyne co robią to depilują nos. ;) Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 - 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

używam regularnie

Najpierw stosuję maseczkę oczyszczającą raz w tygodniu a po niej właśnie te plastry, wtedy lepiej działają ponieważ zanieczyszczenia z mojego nosa i okolic wydostają się ku górze. Na początku na płatku było więcej tego dziadostwa ale tak sobie myślę że pewnie mój nos jest czystszy:) przy regularnym stosowaniu. Przyklejam płatek również na brodę bo te z przeznaczeniem na nią są po prostu trochę większe i droższe. Trzeba spryskać twarz wodą żeby plater się przykleił (ja robię to hydrolatem oczarowym z BU). Trochę boli jak się je odkleja.
Nie dam 5* bo nie są idealne ale denerwuję się na samą myśl że mi ich zabraknie. Kupuję na Allegro.

nie działa

Och... Miałam takie nadzieje związanie z tymi plasterkami. Przed zakupieniem sprawdziłam oczywiście recenzje na wizażu. Jedni na tak, drudzy na nie; opinie są podzielone. Ponieważ na allegro 1 plaster kosztował 1zł, warto spróbować bo jakby co dużo kasy w błoto nie pójdzie. Kupiłam 10 sztuk. Zużyłam 3. Przed zastosowaniem zrobiłam parówkę, żeby był większy efekt. Nakleiłam plaster zgodnie z instrukcją, po 15 minutach zerwałam i... Jedyne co zrobiły, to wyrwały mi włoski na nosie. Spróbowałam na brodzie i też nic. Po jakimś czasie znowu próba na nosie i znowu porażka. Reszta plastrów pójdzie do kosza.

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania=3 plasterki

Mój KWC !!!

Mój najwspanialszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek powstał, dlaczego?
- bardzo przystępna cena, zwłaszcza na allegro, gdzie 1 płatek kosztował mnie ok 50 gr
- doskonałe oczyszczenie nosa z wągrów, używam raz na tydzień i oczyszcza nos w 99%
- widoczne zmniejszenie porów na nosie przy dłuższym stosowaniu
Bardzo polecam wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: 12 pojedynczych plastrów

POMOCNE ALE DALEKIE OD IDEAŁU

Kupiłam na allegro chyba 20 sztuk i używam od czasu do czasu. nie mam skóry trądzikowej ani jakiś dużych problemów ale czasem fajnie odświeżyć nosek :) W sumie plastry nigdy nie poradziły sobie z tym w 100%, zawsze pozostały jakieś ciemniejsze,drobne punkciki,ale jak na moje potrzeby to i tak może być. Dla mniej potrzebujących oczyszczenia ok,dla tych z większymi problemami chyba sobie nie poradzi...

depilator w plastrach

Hmmm... dziwny produkt. Za nastolatki używałam plastrów Ponds i jak na ówczesne moje problemy z nosem - zdawały egzamin. /nie wiem, czy to jest to samo co nivea?/
Obecnie skusiłam się na plastry Nivea i podchodziłam do nich ze 3 razy co jakiś czas w nadziei, że jeszcze się sprawdzą, że być może źle ich używam itd. tym bardziej po tylu dobrych opiniach o plastrach na wizażu. No ale niestety nie dają rady :]
Używałam ich zarówno na brodę /wiem, że są na nos ale chciałam sprawdzić jak działają na innych partiach/, a także na nosie. Efekt? ZDUMIEWAJĄCY. Wyrwał mi większość małych, jasnych włosków tam się znajdujących!! Na plastrach pozostało kilka, dosłownie kilka suchych gniotków, wyciągniętych z porów ale bez szaleństwa - a mam ich sporo więc było duże pole do popisu.

Bez profesjonalnego zabiegu u kosmetyczki lub dermatologa się nie obejdzie, wolę skorzystać z ich usług w kwestii oczyszczenia skóry niż próbować kolejnego badziewia które zamiast wyciągania paskudztw z porów, depiluje twarz. Brrr już się boję odrostu tych powyrywanych włosków :/

Używam tego produktu od: cyklicznie od roku
Ilość zużytych opakowań: 15 sztuk

dla mnie bubel

To jeden z największych bubli jakie znam, tak więc:

- nie usuwa wągrów(a to niby jego zadanie)
- przesusza skórę nosa
- podrażnia
- ciężko jest to przykleić tak, aby przylegało calą powierzchnią

Używam tego produktu od:kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań:ok 2

najlepsza metoda!

najlepszy sposób na pozbycie się wągrów! zmagałam się z tym problemem już od dłuższego czasu, wypróbowując coraz to nowe metody (oczyszczanie mechaniczne, kawitacja, peelingi), które okazywały się zupełnie nieskuteczne lub niezadowalające: podrażniona skóra, brak dogłębnego oczyszczenia itp. na płatki natknęłam się dzięki wizażowi i postanowiłam je wypróbować. muszę przyznać, że faktycznie "wyciągają" całe zaskórniki z porów, pozostawiając skórę naprawdę oczyszczoną! "czarne kropki" zostają na płatku :D i nieprawdą jest, że oczyszczają one tylko skrzydełka nosa. wystarczy pozostawić płatek chwilę dłużej na szczycie nosa (po bokach szybciej wysycha niż na szczycie)po czym delikatnie oderwać. efekt z każdym kolejnym użyciem jest dużo lepszy:)po wykorzystaniu 3 płatków mój nos jest już niemal idealnie oczyszczony ;)
p.s. dla zwiększenia efektu przed przyklejeniem płatka stosuję tzw. "parówkę"
polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: ok 30 sztuk