Nivea, Visage, Kao Biore, Soft Clear-up Strip (Plastry oczyszczające nos)

Nivea, Visage, Kao Biore, Soft Clear-up Strip (Plastry oczyszczające nos)

Plastry oczyszczające nos Nivea Kao Biore to doskonałe rozwiązanie i pomoc na takie problemy skóry jak: trądzik, wągry, zaskórniki, zatkane pory. Wysusza, łagodzi, ściąga, oczyszcza zatkane pory, usuwa wągry, działa silnie antyseptycznie.

Cena: 2zł / 1szt.; 18zł / 10szt.
/bw/

Świetny! Będę kupować cały cza

Świetne! :) Kupując, a raczej dostając od brata :P nie oczekiwałam po plastrach cudów, ale wyciągają brud z porów :) Jasne, że coś zawsze zostaje, ale czego oczekiwać po plastrach? Stosowałam raz w miesiącu i zawsze mój nosek był czyściutki :) Przed nałożeniem robiłam parówkę z ziółkami i pory się otwierały, a po zdjęciu przykładałam lód do noska i efekt naprawdę świetny! :) Teraz znowu zauważyłam wągry i zamówiłam plasterki ponownie. Odrywanie nie należy do najprzyjemniejszych momentów, ale to chyba normalne, że jak się coś odrywa to jednak coś tam zaszczypie. Zamierzam kupować produkt cały czas! :) Z całą pewnością to mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: kilka

okej

Kupiłam 20 sztuk tych plastrów, kolejne 20 dostałam gratis, więc nie był to jakiś szczególnie drogi zakup. Juz przy pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona. Plaster wyciągnął niemal wszystkie paskudztwa z nosa i brody.Zrywa się go łatwo i nie jest to nieprzyjemne uczucie. Pory są zdecydowanie oczyszczone i buzia wygląda zupełnie inaczej. Nalezy pamiętać, żeby namoczyć przed użyciem skórę i dobrze docisnąć plaster.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie działa!

Niestety, ale plastry nie oczyszczają prawie wcale, nie usuwają zaskórników nawet z rozszerzonych porów po gorącej kąpieli, za to tak mocno przylegają do skóry, że ich usunięcie wiąże się z podrażnieniem skóry.
Naprawdę nie warto. Bardzo nieudany kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

okropne

Plastry kupiłam na allegro, ponieważ w sklepie nie mogłam ich znaleźć. Niestety zawiodłam się.

:( trudno je dokładnie przykleić
:( tworzą się pod nim bąbelki powietrza i plasterek w tym miejscu odchodzi od skóry
:( przy odrywaniu strasznie ciągną skórę
:( nie usuwają kompletnie nic, pomimo tego, że stosowałam je po 15 minutowej parówce
:( skóra po ich zdjęciu jest czerwona i podrażniona

Używałam tych plastrów kilka razy, naprawdę starałam się zobaczyć ich "dobre strony", jednak one ich nie mają. Nie oczyszczają, podrażniają i są okropne. Nie polecam. To najgorsze plastry jakich używałam.

Używam tego produktu od: maj
Ilość zużytych opakowań: ok. 30 plastrów

super

Moim zdaniem bardzo dobry produkt - jedyny, który widocznie zmniejsza moje wągry. Jednak nie należy się spodziewać po nim cudów: wiadomo, że nie wyciągnie wszystkiego i nie zwęży jeszcze po sobie rozszerzonych porów.
Jednak gołym okiem widać (na nosie i na plastrze ;) ), że pory są bardziej oczyszczone, nos jest niesamowicie gładki (działa jak peeling - nie mam już problemów z odstającymi suchymi skórkami),i nie pamiętam kiedy ostatnio miałam jakiegoś pryszcza na nosie. Zastosowanie jest banalnie proste, plastry pakowane pojedynczo.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że odrywanie plastra jest czasem bolesne, ale da się przeżyć :) Za pierwszym razem nos miałam czerwony z dobrą godzinę, teraz po 5 minutach nic nie widać :)

Używany regularnie z pewnością poprawia stan cery na nosie :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 12

na "dziewiczy" nos rewelka ale

Stosowalam te plastry jako nastolatka..potem dlugo dlugo nie i obecnie ponownie skusilam sie na nie. Uwazam ze sa rewelacyjne, ae tylko dla mlodej cery. W chwili obecnej nie dzialaja niestety prawie wogole, mysle ze to kwestia tego ze od lat morduje nosek wyciskaniem i zaskorniki sa glebokie. Plasterki dzialaja na problemy powierzchniowe, dlatego swietne sa dla mezczyzn ktorzy raczej nie majstruja nigdy przy tego typu problemach oraz dla mlodych dziewczyn ktore jeszcze niezmaltretowaly cery. Troszke szkoda, bo mialam spore nadzieje wzgledem tego produktu.

Na minus moge dodac takze to ze sa za male :/ Nie mam ogromnego nosa a jednak bardzo niewygodnie naklada sie je na wypuklosci i ledwo siegaja motylkow. Albo to mi tak nos urosl albo cos jest nie tak bo pamietam ze te 10 lat temu zakrywalam 1 plastrem calego kinola i jeszze lekko na policzki mi zachodzilo.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojecia, pelnowymiarowych kilka

TAK!!!

Od dawna czegos takiego szukałam. Nie wiem tylko czy jest możliwe kupienie tego gdzieś w aptece. Ja kupiłam na Allegro gdzie do 10 dołozyli mi 10 gratis plus 5 zł za przesyłke. Także w sumie jeden plaster wyszedł mi za niecałą złotówę. A jest ceny wart! Razem z bratem i bratową wypróbowalismy wczoraj ten specyfik.
PLUSY: wyciąga z nosa brudek, łatwy w użyciu.
MINUS: troche boli przy sciąganiu. Ale chcą byc piękną trzeba cierpieć. :)
UWAGA!!!
Przed chwilą zastosowałam plaster na brodzie i krostek nie wyciągnie ( nawet takich czarnych) ale z zaskórników też conieco usunie.
Produkt bezpieczny ;)

Używam tego produktu od: wczoraj

Niesamowite!

Naprawdę wyciągają z porów brud! Co prawda ja mam uparte wągry, bo po kilku latach walki z nimi są już tak zahartowane że ciężko się ich pozbyć. Czasami jak przyklejam te plasterki, to z satysfakcją obserwuję po odklejeniu malutkie wągry przyklejone do plasterka, ale to nic z tym co zrobiły z nosem mojego chłopaka!
Miał ewidentnie czarne wągry na nosie i po jego bokach, takie że aż mnie kusiły żeby je wycisnąć ;)
Kazałam mu wyszorować porządnie twarz, nakleiłam plasterek i nie uwierzycie co się stało po 15 minutach! Po odklejeniu odstawały od plasterka takie malusieńkie, ok milimetrowe, ciemne "słupeczki" brudu! Takie wyciągnięte ze skóry! A na twarzy zostały tylko takie malutkie dziurki które szybko przemyliśmy tonikiem i posmarowaliśmy kremem. Niesamowite! Zazdroszczę mu, bo mi takich nie wyciągnęło i dalej tam siedzą :P
Polecam więc bardziej osobom, które maja naprawdę widoczne wągry, bo na takie jasne (codziennie atakowane żelami i peelingami) nie bardzo działa.Używam tego produktu od: 4 miesięcy

Ratuje nosek !!!

Zacznę od tego, że od długich, długich lat mam wielki problem z wągrami na nosie. Jeszcze jak byłam w podstawówce, stosowałam paski oczyszczające na nos. Byłam bardzo zadowolona z ich działania, bo zawsze wyciągały mnóstwo wągrów :) Niestety zniknęły ze sklepów (nie pamiętałam jakiej były firmy).
Kilka miesięcy temu odkryłam w Superpharmie paski oczyszczające Drammock International. Niestety były kompletną klapą! Nie wyciągnęły ani jednego wągra!
I znowu straciłam nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze będę mogła zadbać o nos :(
Gdzieś na forum przeczytałam o niedostępnych w Polsce paskach Nivea (okazało się, że to stosowane kiedyś przeze mnie paski). Niewiele się zastanawiając zakupiłam ich całe mnóstwo na Allegro.
I udało się !!! Paski Nivea idealnie oczyszczają nos!
Działają jak te wiele lat temu. Po każdym zastosowaniu pasek jest pełen wyciągniętych wągrów (wystają z paska jeden przy drugim), a nosek czyściusieńki :D Wystarczy zastosować raz na 7-10 dni i zmartwienia nie ma. Może nie są zbyt komfortowe w zdejmowaniu, ale efekt jak najbardziej rekompensuje cierpienia :) Polecam wszystkim, bo do tej pory nie spotkałam żadnego innego produktu, który radziłby sobie z problemem wągrów. A ten jest doskonały! Cena na Allegro (1 zł za pasek) nie jest wysoka, często sprzedający dorzucają gratisowe paski.

Niektóre Wizażanki piszą, że paski nie działają. Może problem tkwi w stosowaniu. Dałam kilka pasków mojej Mamie, a ona po użyciu powiedziała, że nie działają. Tylko okazało się, że zanim nakleiła pasek ... nie zmoczyła nosa :)

Używam tego produktu od: 4 użycia
Ilość zużytych opakowań: 4 paski

bardzo fajny myk

Denerwują mnie oceny osób, które uzyły czegoś raz, albo dwa, niezgodnie z zastosowaniem czy z próbki i później oceniaja na jeden, nieraz psując dobrym kosmetykom noty!

Kopiłam na allegro za 20zł 30sztuk - mieszanych męskich i damskich ( różnią się wielkością). Na początku byłam zawiedziona, ale po kilku próbach wiem już jak należy ich używać i teraz widać efekty, naprawdę wyciąga wągry, a skóra po nim jest gładka, zdrowsza. Nie mam dużego problemu z zaskórnikami, ale kiedy plasterek odkleiłam z nosa mojego chłopaka - szok - prawie wszystko mu "wyciągnął". Czasami używam pociętych kawałków miedzy brwiami i wokół ust - też fajnie oczyszcza. Polecam:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Działa!!!!!!!!

Zamówiłam na Allegro 30 sztuk owego cuda. Właśnie przed 30 minutami założyłam plaster i teraz ściągnęłam. Na nosie dalej widoczne są wągry, ale plaster nie został czysty. Widać, że "wyciągnął" ich bardzo dużo. Myślę, że przy następnym stosowaniu wągry będą coraz mniej widoczne. A jak mówiłam, działa bo efekt widać. Za kilka dni napiszę czy po dalszym stosowaniu mi to coś pomogło.
P.S. Gładki nosek po tym jest:)!

Używam tego produktu od: 30 min

OK

plastry na prawdę fajne . Na poczatku za mało zwilzyłam nos i potem przy odklejaniu nic nie złapało. Ale teraz kiedy wiem , że trzeba nos zwilżyc a potem jeszcze troche po przyklejeniu plasterek jest super!! Przy odklejaniu łapie bardzo dużo. Cały plasterek pokryty jest małymi wągierkami. Oczywiście nie usuwa ich z nosa w sensie , że zaraz znikaja czarne kropeczki ale na pewno nos jest oczyszczony chociaz w części ,bez wyciskania. Przy regularnym stosowaniu nosek wygląda lepiej:) Uzywam go narazie 2 razy na tydzień , kiedy troche się oczysci będę uzywała żadziej.Kupiłam na allegroUżywam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:17 plasterków