La Roche-Posay, Physiological Micellar Solution (Płyn micelarny do twarzy z fizjologicznym pH)

Płyn micelarny do oczyszczania twarzy dla skóry wrażliwej. Doskonale usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny, nie podrażnia.
Fizjologiczne pH, delikatny demakijaż jednym gestem, przeznaczony do każdego typu skóry wrażliwej. Wysoka skuteczność oczyszczania. Optymalne bezpieczeństwo składników oczyszczających, nie zawiera mydła. Nie zawiera barwników. Jest bezalkoholowe i nie powoduje powstawania zaskórników.

B dobry produkt

Szukałam , szukałam aż wreszcie był w przecenie w superpharmie. No i kupiłam. Zabieram 0,5pkt za drogą regularną cenę co się ni jak ma do wydajności bo niestety ten płyn jest bardzo słabo wydajny. Buteleczka 200ml starczyła mi na miesiąc a noralnie taką porcję używam na 6 miesięcy. Więc zabieram znowu za wydajność.

Teraz czas na plusy. Zdecydowanie jest ich więcej. Po pierwsze ładny zapach. Dobrze zmywa makijarz, nawet najbardziej wodoodporny. Nie trzeba trzeć. A co najważniejsze NIE PODRAŻNIA MI OCZU. Jak narazie pierwszy na który trafiłam i nie szyczypią mnie oczy, nie są czerwone i nie łzawią.

Nie zauważyłam efektu nawilżania niestety.

Produkt polecam w 97%

Używam tego produktu od: 1 miesią a
Ilość zużytych opakowań: 200ml

Mój ideał

Ten produkt kupiłam w aptece razem z żelem bo uwielbiam markę i produkty LRP, i wypróbowałam go, i jest niesamowity, bardzo dobrze usuwa makijaż i z tuszem sobie poradzi, nadaje gładkość i miękkość skóry i ją nawilża. Cena trochę jest za wysoka ale jest wart wypróbowania:)

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Swietny!

Podpisuje sie obiema rekami!
Jest kapitalny! O niebo lepszy od Garniera i wszystkich innych.
Nie widze zadnych minusow.
Nie podraznia, skora czuje sie mega swiezo , pieknie zmywa wszystko, jest dosyc wydajny i wcale nie kosztuje duzo.
Polecam to naprawde swietny produkt dla alergikow, wrazliwcow i wymagajacych.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Dobry produkt

Bardzo dobry produkt, zmywa makijaż bardzo ładnie, nie wysusza nie podrażnia. Ten płyn micelarny jest chyba jedynym produktem z LRP, którego moja skóra nie odrzuciła. Żel to kompletna porażka dla mnie, a kremy coś mają w sobie, że podrażniają mi cerę. To były plusy - a minusy? Hmm, minusów nie zauważyłam poza bardzo wysoką ceną. Nie raz, nie dwa można go dorwać na promocji w SP. Jeśli ktoś nie żałuje sobie na kosmetyki to brać w ciemno !! Ja używałam go, później chciałam coś tańszego wypróbować, ale żaden płyn micelarny, który użyłam nie zmywał tak makijażu jak ten z LRP.
Cena może i jest wysoka, ale skóra podziękuje wam za taką pielęgnację.
Może i ktoś powie, zę to zwykły płyn micelarny porównywalny do micela z Biedronki, ale ja uważam, zę widać różnicę i w tym przypadku akurat płacimy nie tylko na firmę ale i za bardzo dobry produkt. Owszem cena mogłaby być mniejsza, ale naprawdę warto ! :)

Świetny

Na prawdę świetny produkt. Mam skórę lekko trądzikową, skłonną do podrażnień i alergii. U mnie sprawdził się rewelacyjnie.
-bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet wodoodporny.,
-skóra jest nawilżona,
-nie podrażnia,
-ma działanie kojące dla skóry,
-kondycja skóry się poprawia,
-nie powoduje wyprysków,
Troszkę specyficznie pachnie, ale na szczęście zapach nie utrzymuje się długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

Nie ma sobie równych

Płyn bardzo dobrze radzi sobie nawet z ciężkim, wieczonym makijażem.
Wydajny, nie trzeba go użyć dużo, aby dobrze oczyścić twarz.
Zauważyłam poprawę stanu cery, płyn nie wysusza.
Mój numer 1 w oczyszczaniu, prędko nie zamienię go na żaden inny płyn.

Ilość zużytych opakowań: Kończę drugie

Napewno do niego wrócę

Bardzo delikatny, wydajny, wygodna buteleczka. Doskonale usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny, nie podrażnia, idealny do zastosowania po przemyciu twarzy zelem do demakijazu z tej samej linni do cery wrażliwej. Mam cere mieszana, płyn doskonale oczyszcza pozostałosci po makijażu, jest delikatny, bezzapachowy. Dla mnie idealnie komponuje sie z całym zestawem kosmetyków jaki posiadam z LRP. Kosmetyk jest warty swojej ceny, choć mam czesto różne promocje w aptece z ktorych korzystam. Polecam

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Bardzo przeciętny

Płyn dostałam do przetestowania w butelce 50 ml która starczyła mi na miesiąc użytkowania.wydajność na + .Płyn perfekcyjnie radzi sobie z usuwaniem tuszu max factor niestety ale z innymi nie jest tak wesoło.płyn potrafi je rozwiązywać i dość ciężki usunąć nim makijaż oka.jak dla mnie płyn jest przeciętny do tego dochodzi cena która jest b.wysoka jak na taki produkt.u mnie sprawdza sir rewelacyjne płyn z biedry a kosztuje niecałe 5 zl

naprawde fajny

Plynu micelarnego uzywam (od czasu gdy w koncu zrozumialam, ze olejki do demakijazu nie sa dla mnie) zawsze jako pierwszy krok mojego rytualu oczyszczania twarzy, zmywam nim caly makijaz, czasami przy mocnijszym oku uzywam plynu dwufazowego (moj ulubiony LRP respectissime, dlaczego niedostepny w Pl ?? ). Pozniej oczyszczam twarz zelem z woda.
Plynu uyzwam zwykle po poludniu kiedy juz wiem, ze nie bede wychodzic z domu ale jeszcze nie do konca mam ochote na nakladanie innych kosmetykow. " Myje sie" wiec wacikami az do momentu gdy ostatni platek bedzie czysty. Zwykle zuzywam okolo 5-6 platkow.
Uzywam roznych aptecznych plynow micelarnych i musze przyznac, ze wiekszosc sprawuje sie podobnie pod wzgledem zuzycia, jedynie Bioderma sebium wymaga uzycia mnieszej ilosci platkow.

Ten micel polubilam za:
-dobre oczyszczanie
-delikatnosc, brak podraznien
-mily zapach
-brak lepkiej warstwy
-brak wysuszenia skory ( po zmyciu makijazu kolo 17godz nie musze od razu uzywac kremu czy serum)
-brak zapychania, nie zaostrza zmian tradzikowych, mam wrazenie, ze delikatnie je lagodzi.

Minusem jest cena ale ja kupuje go zwykle w promocji lub przez internet. U mnie tez szybko sie zuzywa ale ja po prostu nie lubie oszczedzac na oczyszczaniu. Ogolnie jest bardzo fajny, np dla mnie przyjemniejszy od micela z serii Effaclar ale chyba wole plyn Dermedic, wersja dla cery suchej albo Bioderma sebium - zalezy czy wole lepsze nawilzenie czy oczyszczenie.

Używam tego produktu od: kilku lat na zmiane z innymi micelami
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 6

bardzo skuteczny

od lat borykam się z trądzikiem, żele do mycia twarzyz uzyciem wody bieżącej są dla mnie za mocne (podrażniaja, wysuszają -nawet ten z La roche posay), postanowiłam (kilka lat temu..) wypróbować płyn micelarny bez użycia wody. ten nie jest tani, ale jest skuteczny! mało wydajny, ale...skuteczny :).
stosuje na zmianę z Biodermą (różowa)
buzia po uzyciu la roche posay:
+wyglada świeżo
+ bezzapachowy
+bez parabenów
- cena

fajny

Bardzo fajny płyn micelarny. To drugi tego typu kosmetyk jaki użwała po vichy i zdecydowani ten jest lepszy.
+zmywa makijaż już "za drugim wacikiem"
+bezzapachowy
+nie uczula i nie podrażnia
+pozstawia skórę czystą i odświeżoną
+nie zapycha
+ ładne opakowanie :)

-cena dość wysoka
-nie jest jakoś super wydajny, ale nie ma tragedii :P

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Płyn nie należy do najtańszych a do tego jest średnio wydajny. Po zastosowaniu nie zostawia na skórze lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra twarzy jest nawilżona i dobrze oczyszczona bez podrażnień.