Revlon, ColorStay, Eyeliner (Kredka do powiek)

Revlon, ColorStay, Eyeliner (Kredka do powiek)

Kredka do oczu Revlon ColorStay Eyeliner jest bardzo trwała, gwarantująca 16-godzinny, piękny i intensywny kolor. Kredka ta jest wodoodporna, nie rozmazuje się i nie ściera. Aplikację ułatwia wysuwany wkład kredki. Kontur oka jest bardzo dobrze podkreślony a spojrzenie nabiera wyrazistości. Kredka Revlon ColorStay Eyeliner dostępna jest w pięciu kolorach.

wykręcane / automatyczne
wodoodporna

trwała

Kredka bardzo trwała, dla mnie niestety zbyt twarda, mam wrażenie, że nadwyrężam powiekę, żeby narysowac kreskę. Generalnie ok, ładny odcień (ja mam grafitowy), długo pozostaje na skórze, ale chyba nie zdecyduję się na ponowny zakup

Używam tego produktu od:1 roku

szybo 'znika'

Planowalam kupic kredke Revlonu, niestety przez pomylke kupilam ta zamiast eyepencil. Mam kolor Taupe/Cocoa
Myslalam,ze mimo wszytko bedzie dobra ale rozczarowalam sie.
Kredka znika po jakims czasie totalnie.
Mam kolor brazowy. Jest on zbyt ciemny jak dla mnie, dlatego malowalam sie nia lekko. Mozliwe, ze dlatego znikala tak szybko.
Potem kupilam kredke Revlon Luxurious Color Eyeliner, kolor Sueded Brown i ta jest zdecydowanie trwalsza. Przy niej zostane.

Używam tego produktu od: uzywalam kilka razy, teraz juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

słaba

skoro już zgłosiłam ten wspaniały produkt to go ocenię. kupując tą kredkę po gorących namowach pani z pewnej sieci perfumerii byłam przekonana, ze dokonuję dobrego wyboru. stosowalam wczesniej przez dlugi czas podklad colorstay i jego główną cechą była właśnie trwałość. jakie było moje zdziwienie, gdy po uzyciu, tej nienajtanszej kredki okazalo się, że już po kilkudziesięciu minutach kredka odbijała się na powiekach. :( poza tym kredka jest dość miękka, więc nie da się narysować nią cienkiej linii. zawiodlam się na tym kosmetyku :(

Używam tego produktu od:miesiąc

super trwałość!

mam tę kredkę w odcieniu black/brown. Idealny dla mnie kolor, czarne kredki są zbyt ostre, brązowe nie nadają już tego wyrazu oczom, a ten kolor jest idealny dla moich jasno zielonych oczu:)
Maluję tylko kreskę na dole powieki (na górze wolę cień), kredka przetrwa mi zawsze przez calutki dzień, nic się nie rozmazuje, kolor nie bleknie:)
Kredka nie jest bardzo miękka,dlatego dla tych osób co lubią smokey eyes z rozcieraną kreskę odradzam. Cienkiej kreski tez się nie namaluje, ale mi właśnie podobają się takie grubsze kreseczki:)
Zdecydowanie polecam!To jest porządny produkt Revlonu, zasługuje moim zdaniem na kWC!

Używam tego produktu od:1 roku