Gosh, Extreme Art Eye Liners

Gosh, Extreme Art Eye Liners

Extreme Art Eye Liners to nowość w lato 2008. Jest to bardzo trwały, płynny tusz do kresek. Zależnie od kąta nachylenia pędzelka możliwe jest dopasowanie grubości linii, od bardzo wąskiej do szerokiej. Połączenie miękkiego i idealnie ukształtowanego pędzelka sprawia, że możliwe jest wykonanie pięknej, równej i precyzyjnej linii.

Eyeliner jest w 100% wodoodporny, nie ściera się. Nie zmyje się go samą wodą, aby zmyć makijaż potrzebny jest preparat do demakijażu kosmetyków wodoodpornych!

Do wyboru mamy 12 pięknych kolorów.

Jak zapewnia producent, może być stosowany również do body artu- czyli makijażu twarzy i ciała. Można też tworzyć nim wzory na paznokciach, a następnie pokryć je bezbarwnym lakierem do paznokci w celu utrwalenia.

Cena: 29,90zł / 3ml

/m/

Pooolecaaam!! :D

Liner super, po prostu cud miód i orzeszki na wynos:) Stosuję go już baaaardzo długo, bo ok 2 lata i nigdy mnie nie zawiódł... Najważniejsze dla mnie jest to, że pozostaje na swoim miejscu, nie rozmazuje się tak jak potrafiły to robić inne wodoodporne tusze...
Mocna czerń, super konsystencja i cieniutki pędzelek, którym idealnie mogę namalować sobie kreski, to warunkuje super wygodę jak dla mnie:)
Jeśli któraś z Was poszukuje linera, trwałego, to zdecydowanie i bez wyrzutów sumienia polecam:)Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: średnio co 1,5 miesiąca kupuję

niezniszczalny

Kupiłam, zachęcona ładnymi kolorami i pozytywnymi opiniami.
Eyeliner na powiece prezentuje się bardzo ładnie, ma delikatny, metaliczny kolor, wystarczy pojedyncza warstwa, żeby oddać głębię koloru.
Aplikator, pomimo że jest to pędzelek, jest łatwy w obsłudze. Można z dużą precyzją namalować cienką linię.
Konsystencja dobra - raczej gęsta, ale nie powstają grudki. Jak na taką gęstość, schnie raczej szybko.
Trwałość absolutnie bez zarzutu - od rana do wieczora kreska utrzymuje swój kolor i kształt, nie rozmazuje się.
Jedyny problem to zmycie linera - jest dosyć czasochłonne, nawet przy odpowiednich kosmetykach do demakijażu, ale jest to chyba cena, którą trzeba zapłacić za trwałość makijażu.

Używam tego produktu od:roku

pancerny:)

Kupiłam kolor fioletowy, bo czarny jest dla młodej blondynki z mocny i wygląda nieco karykaturalnie.
Zależało mi na wysokiej trwałości i wodoodporności i w tym wypadku kosmetyk absolutnie mnie nie zawiódł. Basen, impreza, jazda autokarem na 2 koniec Europy; nic go nawet nie rozmaże. Nie zauważyłam blaknięcia koloru ani zastygania w buteleczce. Mam dosyć dobre zdolności manualne, więc pędzelek nie sprawia problemu.
Niestety, trzeba go jeszcze zmyć;p Ani płyny dwufazowe z Ziai ani z Lancome ani nawet olejek rycynowy czy zwykła oliwa na niego nie podziałają. trzeba nałożyć gruba warstwę kremu Nivea odczekać i ściągnąć patyczkiem kosmetycznym warstwę kosmetyku. Za to właśnie odejmuje jedną *. Łatwo podrażnićoczy przy zmywaniu go.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:0,5

Rewelacyjny produkt

Rzeczywiscie jest dosc gesty ale pomimo tego jest po prostu swietny. Posiadam jak narazie 2 kolorki:12(zielen) i 10 (ciemny niebieski) Ale zamierzam kupic kolejne bo swietnie wygladaja na oku. Czasem robie tak, ze najpierw maluje czarna kreske zwyklym eyelinerem a na to nakladam eyeliner GOSHa. Nie ma pozniej problemu ze sciagnieciem go z powieki. Podobno mozna go uzywac rowniez do malowania wzorkow na paznokciach badz robic tatuaze jako ze jest WODOODPORNY. Paleta barw rowniez jest niebywala. Swietny czas na wyprobowania go podczas lata;-)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Warto go mieć

Kreska trzyma się niesamowicie długo!!!
Mam 6 kolorów: fiolet, zieleń, dwa odcienie niebieskiego, złoty i czarny.

Przy wprawnej ręce można uzyskać niesamowicie cienką kreskę i również doskonały do artystycznego zdobienia ciała.

posiadam kolor numer 03. jest to odcień złotawo-pomarańczowy. jestem bardzo zadowolona z koloru.to prawda,ze rozprowadza się go trochę ciężko,trzeba nabrać wprawy,aby kreska nie miała wypukłości.ale kolor jest intensywny cały dzień i nieraz różne osoby pytały mnie co to jest i że świetnie wygląda. nie mogę doczekać się lata,wtedy będzie się prezentował najlepiej:)

Używam tego produktu od:2-3miesiące

bardzo lubię:)

Mam odcień 11, niesamowity turkus, ale mam ochotę na więcej i więcej;)

+ ma bardzo intensywny kolor, kreska jest bardzo wyraźna, nie trzeba machać kilka razy, za pierwszym pociągnięciem uzyskuję kolor, jaki ma buteleczka:)
+ pędzelek jest wygodny, (to mój pierwszy eyeliner pędzelkowy) można łatwo namalować zarówno cienką jak i grubą kreskę
+ jest ekstremalnie TRWAŁY :D Nic nie trzyma się tak powiek, nawet z bazą AD wszystkie inne malowidła po jakimś czasie odbijały się choć trochę na powiece. Ten eyeliner trzyma się skubany na każdej imprezie, w ogóle nie znika, mam wrażenie, że trzymałby się kilka dni;)
Ta jego zaleta staje się niestety wadą gdy przychodzi do demakijażu:/ Próbowałam płynu sensibio Biodermy, mleczka loreala... w końcu kupiłam płyn dwufazowy YR i tylko on zadziałał (uff, już się bałam, że nie będę mogła go używać:) )

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

REWELACJA!

śWIETNY KOSMETYK!!! Na pewno zasługuje na szczególna uwagę. Od dawna ostrzyłam pazurki na ten liner, ale jakoś nigdy nie kupiłam. Dopiero niedawno puściły mi hamulce:D Zdecydować się na kolor-to katorga, po półgodzinnym tesowaniu kolorów na ręcę, wybrałam intensywny turkus ze złotym połyskiem. Kolor jest naprawdę śliczny (podobnie jak reszta palety), bardzo intensywny (dokładnie jak w opakowaniu). Mało tego świetny pędzelek pozwala na megaprecyzję. Kreski wychodzą idealne!

Faktycznie po powrocie do domu nie mogłam zmyć ręki:D więc oczy zmywałam od razu dwufazowym płynem do demakijaży (tłuszcz dobrze go rozpuszcza).

Jest pieielnie trwały, w ciągu dnia nie traci intensywnosci, nie ściera się, nie kruszy, nie rozmazuje, po prostu ideal:))))

Używam tego produktu od: tydzień

REWELACJA!! ;)

dla mnie REWELACJA...

* trwałość
* intensywny kolor
* zero rozmazywania

jak do tej pory Najlepszy...szukałam czegoś takiego... na imprezie Sylwestrowej była chwila prawdy..egzamin zdał bezbłędnie.. trzymał się bez żadnej smugi od godz.18 do 4 rano..i pewnie by się trzymał dłużej, ale zmyłam go po przyjściu do domu.

jedyny problem jaki może komuś sprawić to, to że trzeba być precyzyjnym przy wykonywaniu lini, bo jak się ktoś pomyli to trudno go zmyć. ale ja sobie z tym na szczęście radzę;))
pozdrawiam

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny!! nie rozmazuje się, nie kruszy, wprost idealny na szalone taneczne noce :] jedynym minusikiem jest trudność w jego zmywaniu, ale można mu to wybaczyć :P ja go używam jeszcze do zaakcentowania końcówek rzęs (mam złoty odcień) i efekt jest porównywalny do dwustronnego tuszu z max factora ;)

Kłopotliwy

Na plus: przede wszystkim świetne metaliczne kolory, intensywność barwy na powiekach, wygodny pędzelek pozwalający na uzyskanie zarówno cienkiej jak i grubej kreski oraz rzeczywiście wysoka wodoodporność.
Niestety są też znaczące minusy. Jak dla mnie tusz jest zbyt gęsty, co praktycznie uniemożliwia otrzymanie płaskiej kreski (jej wypukłość jest szczególnie widoczna na obrzeżach). W razie ubrudzenia końcówek rzęs nie da się go z nich wyczesać. Przy zmywaniu kreski trzeba się dość mocno namęczyć, zwłaszcza jeśli tusz wszedł między rzęsy. Czasami potrafił się jednak wykruszyć/zrolować/wytrzeć w zewnętrznych kącikach oczu.
Jego kłopotliwość była dla mnie na tyle duża, że używałam go tylko sporadycznie, a w końcu oddałam siostrze i następnego już nie kupię. Nie polecam go może entuzjastycznie, ale też nie odradzam zakupu.

Ilość zużytych opakowań: trochę z jednego

świetny a do tego te kolory!

Świetny kosmetyk :) Naprawdę mega trwały, odporny na łzy co jest dla mnie ważne, bo oczy lubią mi łzawić a najbardziej wtedy, gdy może to totalnie rozwalić makijaż oka :] Piękne, przepiekne kolory - mam ochotę posiadać prawie wszystkie z nich, zaczęłam jednak od błyskotliwego bakłażana.
Jedyne co mnie w nim smuci to forma pędzelka a nie np końcówki mazaka, bo pędzelkiem malować się nie potrafię. Na razie zatem walczę i próbuję czarować w miarę proste kreski - może wreszcie się nauczę, bo dla tych kolorów naprawdę warto :)

PS eyeliner bardzo dobrze zmywa się dwufazowym garnierem dla wrażliwców.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i muszą być kolejne :D