Gosh, Extreme Art Eye Liners

Gosh, Extreme Art Eye Liners

Extreme Art Eye Liners to nowość w lato 2008. Jest to bardzo trwały, płynny tusz do kresek. Zależnie od kąta nachylenia pędzelka możliwe jest dopasowanie grubości linii, od bardzo wąskiej do szerokiej. Połączenie miękkiego i idealnie ukształtowanego pędzelka sprawia, że możliwe jest wykonanie pięknej, równej i precyzyjnej linii.

Eyeliner jest w 100% wodoodporny, nie ściera się. Nie zmyje się go samą wodą, aby zmyć makijaż potrzebny jest preparat do demakijażu kosmetyków wodoodpornych!

Do wyboru mamy 12 pięknych kolorów.

Jak zapewnia producent, może być stosowany również do body artu- czyli makijażu twarzy i ciała. Można też tworzyć nim wzory na paznokciach, a następnie pokryć je bezbarwnym lakierem do paznokci w celu utrwalenia.

Cena: 29,90zł / 3ml

/m/

bardzo dobry

Bardzo dobry eyeliner, mam złoty kolor. Jest łatwy w aplikacji, cały dzień pozostaje na powiece nienaruszony, a zmywam go płynem do demakijażu oczu Ziaji. Daje śliczny efekt, ładnier komponuje się z pudrem brązującym, pięknie rozświetla oczy.

Używam tego produktu od:2 tygodni

minus za gestosc

Pewnei kupie, bo kolory powalaja. Moglby byc ciut rzadszy, bo brudze sobie nim rzęsy, a w przypdku kolorowego eyelinera to widac. Bardzo trwaly, tak trwaly, ze ... trudno go zmyc.

Używam tego produktu od: 2 tygidnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Uroczy :D

+ wygodny pędzelek
+ mega intensywny boski kolor :O
+ super trwałość!
+ fajna paletka odcieni
+ trafiona konsystencja, nabiera się go na pędzelek akuratna ilość, dobre zwężenie opakowania do pozbywania się ewentualnego nadmiaru tuszu :)
+ jak na taki produkt przystępna cena

Co do zmywania, ja go zmywam płynem dwufazowym YR i mimo, iż mam wrażliwe oczy (nosze soczewki), to wszystko jets bezproblemowo :D Myk polega na tym, że nasączonym płatkiem kosmetycznym ścieram go mniej więcej tak, jak ściera się ołówek gumką, wtedy schodzi ładnie i bezproblemowo :)

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 i pragnę więcej :D

amy winehouse

Używam eyelineru na co dzień, bo już taka moja uroda, że wyglądam w nim wyjątkowo korzystnie ;) Zazwyczaj maluję grubsze kreski, nie mam problemów z aplikacją. Eyeliner Gosh kupiłam bez zastanowienia, skusiło mnie ta ekstremalna odporność. Już wyobrażałam sobie siebie w transie tańca, ociekającą potem na super klubowej imprezie z nienaruszonym makijażem. No i cóż... Aplikacja mnie rozczarowała, za miękki, za długi pędzelek i już przy pierwszym podejściu niepowodzenie. W końcu dokończyłam moje dzieło i poszłam do pracy. Niestety już po paru godzinach końce kresek lekko rozmazały się, a może raczej powinnam powiedzieć złuszczyły (pewnie wina bardzo tłustej skóry). Za to po powrocie do domu zaczął się horror. To się nie zmywa, niczym :( Miałam wrażenie, że wydrapałam sobie oczy wacikiem nasączonym tłustym płynem do demakijażu oczu. Okropne wrażenie, nigdy więcej, nigdy nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: uzyłam go trzy razy, o 3 razy za dużo

uwaga! nie do zmycia

Zakochałam się we wszystkich odcieniach tego eyelinera...są przepiękne: metaliczne, wyraziste, nasycone - tak jak lubię. Pędzelek jest precyzyjny, opakowanie duże, więc cena aż tak nie przytłacza. Jedyną wadą (która miała być zaletą, ale dla mnie jest wadą) jest przesadna trwałość. Tego NIE DA się zmyć! Zmywa się po kilku próbach z dwufazowym płynem do demakijażu. Dla mnie to masakra, bo jestem posiadaczką wrażliwych oczu :(

Używam tego produktu od: 3 tyg

tego szukałam!!

Długo szukałam kolorowych eye-linerów i nic aż trafiłam na Gosha..kolory niesamowite,błękity i zielenie.
Bardzo wygodne opakowanie ze zwężoną szyjką dzięki temu na pędzelku nie osadza się za dużo produktu,a zawartość nie wysycha.
Pędzelek pozwala wprawnej ręce zrobić nawet bardzo cieniutkie kreseczki.Mam kolor ciemnoniebieski,ślicznie wygląda na powiece.Bardzo długo utrzymuje się na powiece powoli blednąc..nie rozmazuje się.
Na pewno zakupie jeszcze jakiś kolor! Polecam :)

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Piękne kolory

Przez przypadek trafiłam na ten produkt w perfumerii. Moją uwagę przykuły piękne, soczyste kolory eyelinerów. Wybrałam kolor nr 10 (ciemny niebieski). Jest to chyba najlepszy eyeliner z jakim dotychczas miałam do czynienia. Świetny pędzelek sprawia że mogę zrobić nim równe, cienkie kreski. Kreski się nie rozmazują nawet pod wpływem wody :). Kolor przez cały dzień jest tak samo intensywny.
Jestem z niego bardzo zadowolona i dokupię inne kolorki.
Ponieważ nie mam w tej chwili specyfiku do usuwania makijażu wodoodpornego to zastosowałam oliwę (może być oliwka, albo oliwa z oliwek, olejek rycynowy). Piszę o tym bo zwykłym mleczkiem nie usuniemy makijażu kreseczki, potrzebny jest preparat do usuwania makijażu wodoodpornego.

Edit:
Jednak trzeba się namęczyć nawet preparatem wodoodpornym aby zmyć makijaż, za to odejmuję jedną gwiazdkę :(

Używam tego produktu od:kilka miesięcy