Lanvin, Rumeur 2 Rose EDP

Lanvin, Rumeur 2 Rose EDP

Rumeur 2 Rose jest rześką, świetlistą interpretacją pierwszego zapachu Rumeur, uszyty na miarę pełnych szyku i spontaniczności kobiet.
Jest cudowną przygodą w nieodparcie musujący, cytrusowy koktajl.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, cytryna, bergamotka, grejfrut, gruszka, świeże tony zielonych liści
nuta serca: damasceńska biała róża, konwalia, lonicera
nuta bazy: piżmo, egzotyczne drzewa, ambra.

wody perfumowane
owocowe, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Letni hit

Jeden z moich ulubionych zapachów, który jest ze mną od dobrych kilku lat. Sprawdza się idealnie w okresie wiosna- lato. W chłodniejsze dni niestety nie jest dla mnie, ale nie uznaję tego za wadę. Zapach jest cudowny, kwiatowy, urzekający. Bardzo trwały, zarówno na skórze jak i na ubraniach. Zwraca uwagę innych.

Kupiony w: Inna perfumeria

Całoroczny pewniak

Są czasem takie dni, że na nic nie mamy ochoty, wszystko nas wkurza a wybór zapachu to nie lada wyzwanie. Wtedy przychodzi z pomocą Rumeur 2Rose. Jak łagodny uścisk przyjaciela działa kojąco, dodaje uśmiechu i nastraja optymistycznie. I od razu okazuje się, że zły dzień nie będzie wcale zły. Nie jest to bardzo odkrywczy zapach ale to wcale nie oznacza, że trzeba przejść obok niego obojętnie. Każdemu czasem przyda się taki umilacz.

• Flakon: 4

Flirt w wiosenny dzień

Znam zapach "zwyklego" Rumeur. Nie przepadam za nim, jak dla mnie przeważa w nim zbyt duża ilość dusznej herbaty. Nie ma jej w składzie, ale dla mnie to właśnie taki zapach, plus coś pozornie lekkiego, a przyprawiającego o ból głowy.

Rumeur 2 Rose spotkałam przypadkowo w SuperPharm. Psiknęłam na nadgarstek i byłam zaskoczona tym, jak bardzo odmienny jest to zapach od swojego poprzednika.

Rumeur 2 Rose jest totalnie wiosenny i radosny. Róża w nazwie ma się według mnie nijak do samego zapachu, bo przynajmniej ja jej nie wyczuwam. Wyczuwam za to słodkie cytrusy w towarzystwie delikatnych kwiatów. Coś jak cytrusowa lemoniada z zatopionymi w niej różowymi kwiatami. Jest słodko, ale nie infantylnie, jest to słodycz flirciarska, puszczająca oczko spod ronda słomkowego kapelusza. Zapach na ciele rozwija się ciepło i bardzo kobieco, mógłby tak trwać przez cały dzień, jednak jego ostatnie akordy wybrzmiewają po około 3 godzinach. Szkoda że te perfumy są tak nietrwałe, bo stosunek jakości do ceny tym sposobem jest bardzo marny. A szkoda, bo chętnie zaprosiłabym je na majówkę.

• Flakon: 5

Zmysłowość dla eleganckiej kobiety.

Woda perfumowana Lanvin Rumeur2 Rose Woman jest lekka, delikatna w zapachu, elegancka. Ma świeży kwiatowy zapach, jakby zasnuty zapachem tajemniczym, mgłą, lasem . powietrzem. Odpowiednia dla młodej dziewczyny ,jak i dla starszej dziewczyny. Bardziej na letnią porę roku ale i zimą czy wiosną lub jesienią będzie odpowiednia. Zmysłowość dla eleganckiej kobiety.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Bezpieczne perfumy dla niemal każdego

Słowo "bezpieczny" najlepiej chyba określa ten zapach. Kiedyś miała próbki w ramach testów, z przyjemnościa zużyłam, choć nie dorobiłam się pełnego flakonu. Nie dorobiłam się, gdyż nic w nich specjalnie nie pociąga. Jest ładny, przyjemny, kwiatowy, nie przytłaczający. Tak je zapamiętałam i w efekcie moja teściowa dorobiła się flakonu w prezencie ode mnie przy okazji urodzin. Bo na prezent są idealne, jeśli ma być to upominek dla osoby gustującej w lekkich i po prostu przyjemnych zapachach. Dla mnie to plus, bo tego typu zapachy są potrzebne. Teściowa używa ich z przyjemnością z tego co zauważyłam.
Projekcja nie powala. Zapach jakoś wybitnie się nie rozwija, a przynajmniej ja tego nie zauważyłam. Ale jest po prostu kwiatowo, miło i spójnie, nie drażni otoczenia. Nie jest bardzo trwały, może 4-5h.

Wiosenne klimaty.

Bardzo radosny zapach, wprost idealny na wiosnę i słoneczne dni.
Polecam wszystkim dziewczynom, które lubią świeże, lekko słodkie, ale nie duszące zapachy.
Jeśli lubisz cytrusowo-kwiatowe nutki, to idealna propozycja dla Ciebie :).

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

To Lanvin? Chyba żartujecie sobie

Rozczarowałam się - zapach wielokwiatowy a nie różany. Na początku jest mocno alkoholowy, później chwilę zostaje na skórze i zupełnie znika. Ta chwila na skórze niby przyjemna, ale co z tego, jeśli nikt jej nie czuje włącznie ze mną? Spodziewałam się czegoś innego po perfumach ze znanego domu mody. Kupiłam produkt w drogerii po dużej przecenie za 89 zł. Jednak dla mnie jest to przedział cenowy do 40zł. Faktycznie "plotka" o róży.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

Letnia wersja oryginalu Rumeur

Mialam kiedys pierwszy Rumeur i bylam nim zachwycona :) Zapach byl soczysty, niejednoznaczny, intensywny ale nie duszacy. Bardzo go lubilam, moze po czesci dlatego, ze nie lubila go moja "kolezanka" z pracy... :D :P

Z pewnoscia wroce do Rumeur a tymczasem mamy wiosne i stad tez w mojej lazience wzial sie Rumeur 2 Rose. Przyznam,ze balam sie troche tego Rose ale na szczescie dla mnie nie jest to zapach typowo rozany, ba, to nawet nie jest zapach stricte kwiatowy.

Nie wiem czym to jest spowodowane ale ja calkowicie nie zgadzam sie,ze zapach jest nietrwaly! Na mojej skorze utrzymuje sie dobrych 7 godzin. Byc moze opinie wczesniejsze pisaly kobiety, ktore sie juz do zapachu przyzwyczaily. Nawet supermocne perfumy po jakims czasie bledna dla naszego nosa ale nie dla otoczenia ;) Mysle,ze Rumeur 2 jest porzadnym zapachem dziennym ale i wieczornym (wieczornym nie wieczorowym). Bardzo spodobal sie tez mojej Mamie, podoba sie tez mnie :) Uroczy falkonik, rozwy kolor perfum i przystepna cena w SP - czegos chcec wiecej! :D

Używam tego produktu od: miesiaca

soczysty ale ulotny

Piękny, świeży, wiosenny zapach, kojarzy się z rajską beztroską

Szkoda tylko, że ta przyjemność jest tak krótkotrwała...utrzymuje się na ciele około 2h...jak mgiełka.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 50 ml

To jest zdecydowanie moj zapach <3

Wkoncu po wielu poszukiwaniu idealnych perfum dla mnie znalazlam ;) jest to piekny zapach ktory utrzymuje sie na mojej skorze caly dzien jest bardzo trwaly wiec nie wiem czemu osoby pisza ze nie sa trwale moj jest bardzo trwaly wystarcza dwa psikniecia i pachne caly dzien ;)
Napewno ich nigdy nie zdradze poprosta sa piekne kupilam je w promocji 100 ml kosztowaly mnie 109 zl ;)
Moj narzeczony sie rowniez zakochal w tym zapachu ;)

Plusy
Cena w promocji 109 zl za 100 ml
Trwalosc
Piekny flakonik
Bardzo ladny swiezy zapach

Minusy
Dostepność

Polecam goraco sa sliczne <3

Używam tego produktu od: Kilku dni ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 100 ml

Wiosenny.

Bardzo radosny, bardzo wiosenny i bardzo cytrusowy zapach. Doskonały na słoneczny dzień. Herbaciana róża na cytrusowym podbiciu i piżmowo-ambrowej bazie.
Przyjemny dla nosa i raczej bezpieczny.
Trwałość - ok. 3 godz.
Flakonik 100 ml bardzo toporny i ciężki.
Projekcja - bliskoskórna.

Używam tego produktu od: sierpień 2013

Zbyt ostry dla mnie

Jestem odrobinę rozczarowana.

Testowałam ten zapach dwa razy na papierku w drogerii (to był błąd) i były cudownie świeże, lekkie, przewiewne i trwały przez wieki na tym kawałku papierku. Pewnego razu poszłam do drogerii i mając w pamięcie piękną tego zapachu spryskałam się nim obficie i wtedy wydał mi się kwaśny, gorzki ( nawet ostry) wyszły z niego wszystkie nuty, których nie czułam na papierze.

Zarówno ubrania jak i moja skóa pachniały w ten sam drażniący sposób - nie chdoziło zatem o chemię mojej skóry. Nie byłam pewna co o tym myśleć. Ponadto zapach znika w około 2 godziny choć mój facet po kilku godzinach mówił, że ładnie pachnę ale ja ich już nie czułam.

Musiałam zrobić jeszcze jeden eksperyment i teraz wiem... nigdy go nie kupię.