BingoSpa, Mleczna kąpiel (Odżywka do kąpieli i okładów)

BingoSpa, Mleczna kąpiel (Odżywka do kąpieli i okładów)

Przeznaczona do kąpieli i okładów. Zawiera minerały z Morza Martwego, cynk, ekstrakty z krwawnika, szałwii, rumianku, nagietka i kasztanowca. Dzięki bogactwu aktywnych składników odżywka likwiduje podrażnienia skóry oraz łagodzi dokuczliwe objawy alergii, egzemy, łuszczycy, trądziku i łupieżu. Wspomaga walkę z cellulitem.

Poprawiając cyrkulację krwi dotlenia i odżywia komórki, pobudza ich naturalną regenerację, przyspiesza przemianę materii, detoksykuje organizm oraz głęboko nawilża, wygładza i ujędrnia skórę.

`Mleczna Kąpiel` bogata jest w związki magnezu, potasu, sodu, żelaza, wapnia - minerały mające istotne znaczenie dla regulacji procesów życiowych organizmu.

Szczególnie nadaje się do pielęgnacji skóry tłustej i z trądzikiem.

przyjemna

Z jednej strony najbardziej uwielbiam pianę, z drugiej mlecznie zabarwiona woda bardzo mnie rajcuje :) Zawsze czuję wtedy, jakbym naprawdę taplała się w mleku, któy odżywia moją skórę. Ten puder w dodatku wspaniale pachnie, z mlekiem nie ma to wiele wspólnego, ale zapach jest ciepły, otulający, nawet zmysłowy, dający poczucie luksusu. Nazwa trochę myląca - jeśli odżywka do skóry, to pewnie do suchej, tymczasem producent poleca ją szczegóólnie do tłustej. I rzeczywiście - po kąpieli skóra nie ejst bardziej nawilżona, a raczej oczyszczona. Dla osób z trądzkiem na ciele może być pomocna, zawiera cynk i parę innych minerałów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bardzo dobry produkt

Odżywka jest w formie pudru do kąpieli. Jest to produkt, który przypadł mi do gustu od pierwszego użycia.
Wspaniale odżywia, nawilża i wygładza skórę.
Bardzo dobrze sprawdza się na przesuszonych partiach ciała np. nogach ramionach. Skóra staje się zdrowsza i ładniejsza z każdym użyciem.
Sam produkt przyjemnie pachnie i delikatnie barwi wodę na biało.
Pomógł mi szczególnie w walce z trądzikiem na plecach i dekolcie.
Myślę, że warto wypróbować.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa