KillyS, Olejek odżywczy do skórek i paznokci

KillyS, Olejek odżywczy do skórek i paznokci

Odżywczy olejek o działaniu łagodzącym i zmiękczającym do pielęgnacji paznokci suchych, łamliwych i rozdwajających się.

Wzbogacony o olejek ze słodkich migdałów, mirrę oraz witaminy E i F. Regeneruje, odżywia i wzmacnia paznokcie oraz skórki nawet bardzo zniszczone i wysuszone.

Zmiękcza skórki. Nadaje paznokciom i skórkom zadbany wygląd. Ma przyjemny pomarańczowy zapach.

przyjemny

bardzo dobrze nawilża, odżywia moje suche skórki. ma przyjemny zapach, nie pozostawia tłustego filmu. jestem zadowolona, czasem nawet zamiast kremu do rąk używam kroplę tego olejku.

Używam tego produktu od: 2 lata

prawie nic nie robi

po pierwsze - nie wiem jakie 12zł, ja go kupowałam za 14zł w promocji, normalnie 17zł

I za takie pieniądze - nie warto.
Olejek nic nie robi, tyle, że bardzo ładnie pachnie (jakby waniliowo-pomarańczowo) i trochę wygładza skórki, ale na krótko, potem dalej schną. Nałożony na suche paznokcie ślizga się po nich, nie wchłania się dobrze, chyba, że pomalować pędzelkiem i od razu wetrzeć palcem (z desperacji tak robiłam)

na szczęście jest mało wydajny. smarowałam paznokcie i skórki raz czy dwa razy dziennie przez jakieś dwa czy trzy tygodnie i się skończył. nie wrócę do niego, są tańsze i lepsze.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Nie działa

Nie podzielam zdania poprzedniczek, że to taki cudowny kosmetyk. On w zasadzie nie robi nic spektakularnego, aż dziwne, bo to olejek więc powinien dobrze działać, czyli natłuszczać i nawilżać suche skórki, a tak naprawdę niewiele robi. Ja akurat z paznokciami nie mam problemu, tylko ze skórkami. Może przy systematycznym, codziennym wcieraniu są jakieś efekty, ale jak tylko się przestanie go używać wszystko wraca do stanu poprzednego. Ładnie tylko pachnie i ładnie wyglądają paznokcie i skórki po użyciu go. Nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić drugie opakowanie tego olejku odżywczego, który odżywia tylko na chwilę.

Używam tego produktu od: parę mies. i kiedyś jeszcze e

Cud na skórki

Jest wspaniały! Uwielbiam ten olejek. Używam go raczej tylko wtedy kiedy mam pomalowane paznokcie i nakładam na skórki, które stają się mięciutkie i nawilżone. Sprawia, że paznokcie wyglądają na zdrowe. A ten zapach! Wspaniały ^^. Szkoda tylko, że po pewnym czasie bleknie i nie ma już takiego wspaniałego pomarańczowego koloru :) Niedawno wróciłam z nart i mówię wam, że nie mogłam tam bez niego wytrzymac a oczywiście taka mądra jestem, że o nim zapomniałam. Dzisiaj kupiłam następne opakowanie bo mi się kończy pierwsze. Polecam na skórki!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Rewelacyjny!

Bardzo dobry produkt! teraz jest już w nowym opakowaniu z wygodną pipetką do nakładania olejku:) jest naprawde dobry,ma ładny zapach i co najważniejsze pomaga na twarde,wysuszone skórki. szybko się wchłania dzięki czemu ręce nie pozostają długo tłuste a efekt nawilżenia utrzymuje się długo-nawet przy częstym myciu rąk.Daje max punktów ponieważ jeśli ktoś lubi takie olejki to lepszego nie znajdzie, o bardzo dobrej cenie i wydajności nie wspomnę:) Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

rewelacja

To mój nieodłączny przyjaciel:)
Ratuje moje paznokcie z najgorszych opresji, szczególnie jeśli chodzi o skórki.
Szybko się wchłania [choć pomagam mu w tym rozsmarowując trochę]
Bosko pachnie
W ogóle się nie zużywa, mam go co najmniej ze 3 miesiące i wciąż jest cała buteleczka! :D
Dzięki rzadkiej konsystencji nie czuje się takiej nieapetycznej tłustości
Dla mnie KWC, nie mogłabym chyba żyć bez niego

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

bardzo fajny

dałabym 4, ale dodaje jedną * za ten zapach:) prawdziwe pomarańcze ;)

jest bardzo wydajny, opakowanie wygodne i praktyczne, olejek dobrze natłuszcza paznokcie, wygładza zadzierające się skórki. no i jest tani :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: odrobina z pierwszego

dobra

kupilam miesiac temu przez przypadek. nie dbam jakos manioakalnie o paznokcie . po prostu dbam zeby byly czyste i krotkie. rzadko maluje, nigdy nie wycinam skorek. mam ładna długa płytke i moge sobie na to pozwolic.jedynym problemem sa zadzierajace sie po bokach paznokci skorki. i własnie z mysla o nich kupilam ten preparat. smaruje codziennie wieczorem, czasem tez w ciagu dnia, olejek sympatycznie pachnie, dobrze sie wchlania i spelnia swoje zadanie. jestem zadowolona. bardzo wydajny

Używam tego produktu od: miesiaca

uwiódł mnie jego zapach!

Wcześniej używałam innego olejku z tej samej firmy (pipetką nakładało się na paznokieć określoną ilość kropli).Był znacznie tłuściejszy i to mi wtedy odpowiadało.
Kiedy chciałam ponownie go zakupić, miałam wielkie trudności i skusiłam się na ten olejek, który jednocześnie pielęgnuje paznokcie i skórki.Na początku miałam mieszane uczucie, różnił się znacznie od wcześniejszego kosmetyku.Czy żałuje?Nie!

Zalety:
-boski zapach pomarańczy,mandarynek aż chciałoby się wypić całą buteleczkę
-wydajny
-cena bardzo adekwatna do pojemności
-bardzo poreczna buteleczka z wygodnym pędzelkiem, malowanie paznokci nie sprawia najmniejszego problemu
-nie jest gęsty lecz wodnisty i szybciej się wchłania
-przy systematyczności stosowania widać ogólną poprawę płytki (od czasu do czasu borykam się z suchością dosłownie kilku paznokci).

EDIT: odejmuje jedną *, coś mi to podejrzane, bo na początku zauważyłam efekty, a później chyba paznokcie przyzwyczaiły się do olejku i na nowo zaczęły wyglądać na przesuszone i zaczęły się łamać. Może ją za często/długo używałam?

!Używam tego produktu od:2 tygodnie+3 tygodnie

Super!

Uzywam produktu dopiero od paru dni, a już zauważyłam poprawę! Moje paznokcie rzeczywiście się wzmocniły i jak narazie się nie zapowiada, żeby miały się rozdwajać. Natomiast jeśli chodzi o skórki - jestem naprawdę bardzo zadowolona, bo to działa! Z każdym dniem skóra przy moich paznokciach staje się coraz bardziej gładka i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że w końcu całkowicie się wygładzi! Konsystencja jest wyjątkowo rzadka, co mi nie przeszkadza, pachnie cytrynką, bardzo szybko się wchłania i w żadnym wypadku nie lepi ani nie natłuszcza wszystkich i wszystkiego wokoło. Wad wogóle nie zauważyłam - no, może opakowanie mogłoby być ładniejsze ale tak naprawdę to mnie nie obchodzi :). No i jeszcze ta cena - naprawdę przystępna, więc można sobie pozwolić.
Jestem zaskoczona, że piękne paznokcie kosztują tylko 12 zł!
Po dłuższym zastanowieniu się - KWC! Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1/50 z 1 :D

Chętnie stosuję

Olejek ten jest naprawdę doskonały dla suchej skóry. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórki, przy dłuższym stosowaniu stają się one gładkie i "niewidoczne". Stosowałam go raz dziennie, wieczorem, nawet z pomalowanymi paznokciami. Delikatnie wmasowywałam, a następnego dnia moje paluszki miały świetny wygląd. Jest to również dobra opcja dla bardzo przesuszonych dłoni. Kiedy na początku wmasujemy, nawilżenie nie jest odczuwalne. Dopiero po wchłonieniu, skóra jest gładsza. Niestety, jak to olejek, jest bardzo tłusty, przez co nadaje się tylko na noc. Poza tym jest mniejszy niż produkt Inglot (aż o 5ml), lecz jest tańszy. Myślę, że warto mieć go w kosmetyczce.

idealny ratunek po tipsach

To jest preparat, który całkiem przypadkiem kupiony, stał się wybawieniem dla moich (nadwrażliwych nawet na temperaturę wody) paznokci, skatowanych po zdjęciu tipsów! Wtarłam chyba 2 buteleczki w przeciągu 3 miesięcy. Nigdy nie miałam mocniejszych paznokci. Ponadto lakier trzyma się na nich dłużej, ponieważ powierzchnia paznokcia jest wygładzona, natłuszczona (czyli prawie tak jak na tipsie). Nosiłam go w torebce i nawet w wolnej chwili w pracy wcierałam go w skórki i wpuszczałam w powierzchnię pod paznokciem.
Obecnie zdradziałam go na rzecz podobnego preparatu z Sally Hansen.

Używam tego produktu od:1 roku