Paloma (Unicolor), Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

Paloma (Unicolor), Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

Dzięki unikalnym właściwościom miąższu aloesowego oraz dodatków Panthenolu, betainy i kolagenu z elastyną skóra zostaje głęboko nawilżona, odżywiona oraz zregenerowana. Polecany do pielęgnacji całego ciała, do skóry suchej, mało elastycznej, zwiotczałej. Stosowany podczas mrozów lub upałów doskonale spełnia rolę ochronną. Przynosi ulgę i ukojenie skórze po nadmiernym opalaniu, po depilacji, po goleniu, skórze podrażnionej ukąszeniami owadów. Przyspiesza usuwanie martwych komórek skóry, uaktywnia odnawianie się tkanki skórnej, utrzymuje odpowiedni dla zdrowej skóry odczyn pH. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry, która staje się gładka, elastyczna, o jedwabistym dotyku oraz ładnym, zdrowym kolorycie.
Żel zawiera 98% ekstraktu z miąższu Aloe Barbadensis. Opis działania aloesu:
- błyskawicznie łagodzi świąd, pieczenie (np. po ukłuciach owadów),
- pomaga lżej przejść przez pierwszy, bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń,
- znakomicie przynosi ulgę w drobnych podrażnieniach skóry: niewielkich oparzeniach, zadrapaniach czy ukłuciach owadów,
- doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych,
- przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry,
- niezastąpiony przy oparzeniach np. słonecznych,
- skraca czas trwania podrażnienia i stanu zapalnego skóry,
- koi przykre objawy uczuleń,
- naturalnie nawilża naskórek.

Skład: Aqua, Betain, Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Soluble Collagen (and) Hydrolized Elastin, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Barbadenisis Leaf Juice, Phantenol, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Allantoin, Disodium EDTA, Methylchlorisothiazolinon e (and) Methylisothiazlionone, Parfum, CI 19140, CI 42090, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. (15.11.2008)

Cena: ok. 13zł / 150ml
/e/

Super sprawa

Super skład, lekka konsystencja, szerokie spektrum zastosowań, i dla dzieci i dla dorosłych. Kupuję za grosze w Rossmannie. Używam zarówno na włosy-wzbogacam nim kompresy z masek- nawilża i odżywia je. Używam również na twarz i ciało. Świetnie łagodzi podraznienia po słońcu czy retinoidach, nawilża i uelastycznia skórę.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Wielozadaniowy.

Kupiłam go z myślą o używaniu jako wcierki w skalp - w końcu tyle się naczytałam o nim na forum, że jako włosomaniaczka po prostu powinnam go wypróbować. ;) Zapuszczam włosy, więc oczekiwałam głównie przyspieszenia porostu i złagodzenia podrażnień - niestety nabawiłam się alergii.

Żel spisywał się świetnie - faktycznie ukoił skórę głowy, nadaje się do relaksującego masażu. Po pewnym czasie zauważyłam, że włosy szybciej rosną i znacznie się zagęściły. Za to ogromny plus!

Poza włosowym zastosowniem używałam go też do twarzy - wreszcie unormował mi skórę - nie przetłuszcza się, ani nie mam krostek. Świetnie się spisywał latem jako krem, nie musiałam się nawilżać dodatkowymi preparatami.

Użyłam go kilka razy jako nawilżacza po depilacji i także się sprawdził. Nie lubię się nim smarować jak normalnym balsamem, bo się klei. Za to odejmuję gwiazdkę.

Relacja ceny do jakości świetna, pewnie kupię go jeszcze nie raz do włosów, a latem jako nawilżacz do twarzy. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

W porządku

Żel kupiłam głównie z myślą o wcieraniu go w skórę głowy w celu wzmocnienia włosów i przyspieszenia ich porostu. Sprawdził się, pojawiło się wiele nowych włosków, ale byłam zmuszona używać go na noc a rano myć włosy. Opcja wtarcia w skórę głowy i włosy po umyciu, a następnie wyjście z domu odpada - włosy wyglądają na nieświeże i są nieco posklejane.

Żel stosuję również zamiennie z balsamem, kiedy mam przesuszoną lub podrażnioną skórę. Świetnie się też sprawdza, kiedy nie mam czasu nałożyć balsam czy krem, bo muszę zaraz wychodzić. Jest łagodny, błyskawicznie się wchłania i ma właściwości chłodzące.

Niedrogi kosmetyk, a ma tak wszechstronne zastosowanie.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

super produkt

uniwersalny KWC :)
Podzielam w zupełności poprzednią recenzję :))
Kupiłam go z myslą głównie o włosach i się nie zawiodłam , ten żel idealnie nawilża i zmiękcza mi włosy ! pierwsze cudeńko po którym od razu widać że moje włoski są miękkie :D

Ogólnie fajny zapach, cudowny skład, nadaje się do wszystkiego

suuuper! :-)

baaaaardzo fajny kosmetyk.
najczęściej używam go na buźkę, na noc, czy nawet za dnia pod podkład! ładnie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia.
troszeczkę brak mi systematyczności w jego używaniu.. ale postaram się używać go regularnie, może wtedy efekty będą jeszcze lepsze:)

przynosi ulgę.. jest taki.. uniwersalny. i bardzo wydajny!
konsystencja może wydawać się na początku trochę lepka ale to mija.

mi odpowiada bardzo

kupiłam zwabiona zachęcającym opisem na opakowaniu, ze poprawia, wygładza, łagodzi i co tam jeszcze. położyłam sobie na wysuszone okolice ust i nosa. przepięknie zagoił mi się zajad w kąciku ust, z nosem było gorzej, ale to wina nieostającego kataru i drażnienia noska chusteczka. na zaczerwieniona skore po solarium-plaster:) na świeżo wydepilowane miejsca - miód:) nie używam go regularnie, żeby zauważyć owo poprawienie kolorytu. mam natomiast niejakie zastrzeżenia do lepkości: otóż wydaje mi się, ze ów żel zostawia warstwę na skórze i nie wchłania się (wyparowuje) jak należy. podsumowując: dobrze go mieć na polce.

Używam tego produktu od:lutego

niestety nie

Potrzebowałam czegoś co przyniosłoby ulgę mojej skórze po solarium i ukoiło podrażnienia po depilacji. Niestety żel nie pomógł. Kilka godzin po wyjściu z solarium zazwyczaj trochę piecze mnie twarz, niestety żel nie pomógł nawet na 5 minut. Po wchłonięciu żelu skóra jest bardzo napięta :( O żadnym nawilżeniu nie ma nawet mowy. Z podrażniona skóra po depilacji tez sobie nie radzi, podrażnienia jakie były takie są. Zwykły krem Nivea albo maść z witaminą A są dużo dużo lepsze. Na mnie żel kompletnie nie działa, nie robi NIC.Używam tego produktu od: dawna

wszechstronny

Wielka zaleta tego kosmetyku jest jego wszechstronnosc.
Ja stosuje go :
- jako krem na twarz
- jako krem/zel do ciala
- na wszelkie podraznienia skory
- wcieram tez w skore glowy
- jako zel do wlosow dla podkreslenia loczkow
- ma stany alegriczne na dlonie
- na wypryski
- rozcienczylam z woda i psikam sobie taka mieszanka wlosy :)
Mozna stosowac jako maseczke.

Odjelam gwiazdke za wg mnie kosmetyk ma zbyt dlugi sklad ... pomimo ze 98% to mial byc czysty aloes a jest jescze dluga lista dodatkow pewnie chemii...
Mimo to POLECAM.
Używam tego produktu od: 5m-cy
Ilość zużytych opakowań:. 1

Bdb

98 % aloesu to na prawdę dużo, a aloes jest dla mnie najlepsyzm kosmetykiem. I jako świeży sok z liści i jako sok z apteki do picia, który stosuje również na skóre. Ten żel ma dodatkowo inne składniki i dzięki temu jest dobry na oparzenia itp., ale ja go najczęściej stosowałam jako nawilżający balsam na ręce i nogi. Dobrze nawilżał, szybko się wchłaniał, łagodził podrażnienia, nie był tłusty.

KWC

zgodnie z obietnicami:
- skóra zostaje głęboko nawilżona, odżywiona oraz zregenerowana.
Polecany do pielęgnacji całego ciała- ja stosuje go zarowno na twarz jak i na cialo jak i na wlosy
Stosowany podczas mrozów lub upałów doskonale spełnia rolę ochronną. - tej zimy podczas mrozow, genialnie mi zastepowal krem.
Przynosi ulgę i ukojenie skórze po nadmiernym opalaniu, po depilacji, po goleniu- zazwyczja po depilacji wklepywalam oliwe z olwek, teraz zastepuja ja tym zelem. efekt szybszy ( a moje nogi swiezo po depilacji wygladaja jakbym je olejem oblala), zadnych podraznien juz po kilku godzinach, a wchalania sie blyskawicznie
Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry, która staje się gładka, elastyczna, o jedwabistym dotyku oraz ładnym, zdrowym kolorycie.- jak najbardizej, twarz smaruje nim raz dziennie i faktycznie jest taka delikatna, ladniejsza.
- błyskawicznie łagodzi świąd, pieczenie (np. po ukłuciach owadów)- ktoregos dnia przetrzymalam zbyt dlugo glinke czego efektem byla czerwona, pieczaca twarz, zel jak najbaridzje sobie z tym natychmiastowo poradzil
- pomaga lżej przejść przez pierwszy, bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń- zaciecia goja sie teraz doslownie w 1 czy 2 dni :)

- doskonale się wchłania- o czym moze swiadczyc fakt, ze stosowalam go pod makijaz :)

- przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry, - przyklady jak wyzej, a takze moje tata na 4 dni rpzed swietami poturbowal sie dosc mocno. mial szrame dlugosci ok 5 cm. oczywiscie do spzitala nei chcial jechac. zalecilam mu stosowanie tego aloesu, po 4 dniach byl juz maly slad. a teraz nie ma nawet blizny, a zapowiadalo sie, ze bedzi ei to spora

genialnie spisuje sie takze jako zel do stylizacji wlosow, a takze moje wlosy dobrze nawilza. robie z tego zelu psikadelko do odswiezania skretu

jak to zel jest wydajny
polecam

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

już się z nim nie rozstanę...

lek na całe zło - dosłownie
idealny kosmetyk dla alergików - nie uczula, a w przeciwieństwie do kosmetyków hypoalergicznych fantastycznie pachnie (co wprawia mnie w bardzo dobry nastrój), rzeczywiście łagodzi objawy alergii skórnej (może nie całkowicie, ale w końcu to żel z aloesem, a nie maść sterydowa), przyjemnie chłodzi, doskonale nawilża i regeneruje (nawet skórę wokół nosa po tygodniowym katarze), a nie jest tłusty;
u mnie doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż;
wmasowany w mokre włosy zaraz po umyciu sprawia,że fryzura jest puszysta (tylko trzeba je później wysuszyć suszarką);

no i ta przystępna cena i bardzo dobra wydajność...

kosmetyk idealny, testowany na trudnym przypadku xD

Yes Yes Yes :D

Kosmetyk którego w domu(moim)zabraknąć nie może.
Doskonały do smarowania i mycia skóry trądzikowej, szarej, wymagającej. Nie zapycha, skóra promienna, nawilżona. Od czasu gdy robi za maseczki nie miałam ani jednego "wulkanu" zmiejszył mi się trądzik. Wcierany w skalp głowy przyśpiesza porost włosów(w moim przypadku mało ale zawsze coś!) można nim podkreślić skręt loków. Niezawodny przy depilacji, łagodzi wszelakie podrażnienia itp.
Można go używać na 101 sposobów a we wszystkich będzie równie dobry.
Absolutny KWC.Używam tego produktu od:msc.

Używam tego produktu od:3msc