Paloma (Unicolor), Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

Paloma (Unicolor), Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

Dzięki unikalnym właściwościom miąższu aloesowego oraz dodatków Panthenolu, betainy i kolagenu z elastyną skóra zostaje głęboko nawilżona, odżywiona oraz zregenerowana. Polecany do pielęgnacji całego ciała, do skóry suchej, mało elastycznej, zwiotczałej. Stosowany podczas mrozów lub upałów doskonale spełnia rolę ochronną. Przynosi ulgę i ukojenie skórze po nadmiernym opalaniu, po depilacji, po goleniu, skórze podrażnionej ukąszeniami owadów. Przyspiesza usuwanie martwych komórek skóry, uaktywnia odnawianie się tkanki skórnej, utrzymuje odpowiedni dla zdrowej skóry odczyn pH. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry, która staje się gładka, elastyczna, o jedwabistym dotyku oraz ładnym, zdrowym kolorycie.
Żel zawiera 98% ekstraktu z miąższu Aloe Barbadensis. Opis działania aloesu:
- błyskawicznie łagodzi świąd, pieczenie (np. po ukłuciach owadów),
- pomaga lżej przejść przez pierwszy, bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń,
- znakomicie przynosi ulgę w drobnych podrażnieniach skóry: niewielkich oparzeniach, zadrapaniach czy ukłuciach owadów,
- doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych,
- przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry,
- niezastąpiony przy oparzeniach np. słonecznych,
- skraca czas trwania podrażnienia i stanu zapalnego skóry,
- koi przykre objawy uczuleń,
- naturalnie nawilża naskórek.

Skład: Aqua, Betain, Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Soluble Collagen (and) Hydrolized Elastin, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Barbadenisis Leaf Juice, Phantenol, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Allantoin, Disodium EDTA, Methylchlorisothiazolinon e (and) Methylisothiazlionone, Parfum, CI 19140, CI 42090, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. (15.11.2008)

Cena: ok. 13zł / 150ml
/e/

KWC wszechstronny :)

Proszę Państwa, mamy tu rzecz zjawiskową: ten wynalazek ze względu na skład nadaje się do używania od stóp do głów.
Stosuję po umyciu na wilgotne włosy, podkreśla i utrwala skręt loków, nie obciąża włosów, nawilża, chroni (często korzystałam z suszarki). Wmasowuję też w skalp, dzięki czemu nie mam już problemów z miejscowym wysuszeniem skóry. Ku mojemu zaskoczeniu włosy nie dość, że się po zastosowaniu specyfiku nie przetłuszczają, to dłużej wyglądają świeżo.
Na ciele rozprowadza się lekko i świetnie nawilża.
Na skórze twarzy również sprawdził się bardzo dobrze - nie zapycha, nawilża, świetny pod makijaż.
Ma przyjemny zapach, nie uczula.
Polecam, nie mam co do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń póki co i cieszy mnie fakt, że jest to produkt polski :))

Używam tego produktu od: wrzesień 2008

doskonały

Znakomite COŚ. COŚ, bo służy mi jako odżywka do włosów, krem do twarzy, balsam do ciała, opatrunek na oparzenia i rany, ogólnie strzyże, wiąże itp. , szkoda że sam nie sprząta ;)
Nałożony na mokre włosy unosi je u nasady, sprawia, że włosy mniej sie przetłuszczają a skalp jest nawilżony. Na spalony na solarium, za przeproszeniem, tyłek działa jak lekarstwo. Bliznę po oparzeniu płytą kuchenną nawilżył i spłycił. Jest jak ukojenie dla tłustej cery wyżeranej kwasami - koi, nawilża, zmiękcza.

Nie wyobrażam sobie już mojej egzystencji bez niego, że tak się wyrażę egzaltowanie.

Ilość zużytych opakowań: trzecie

znakomity

Nie daje mu maksa tylko dlatego, że nie widzę w jego działaniu ciągłości. Raz jest lepiej raz gorzej. Gorzej w tym wypadku oznacza dobrze, ale rozpuszczona znakomitymi efektami mam większe wymagania.

Poleciła mi go Truskawkowawiosna. Zakup niedrogi, a bogaty w pożądane składniki.

Fajnie nawilza moje loki, utrwala tez fryzure. Wmasowuje go w skalp, bo moze miec wlasciwosci przyspieszajace porost, na ktorym mi zalezy.

Nakladany na twarz rowniez dobrze sie spisuje, jednak musze go stosowac z przerwami, bo wyglada na to, ze troche zapycha. Nie powstaja mi zadne nowe wypryski, ale rozszerzaja sie pory.

Ładnie pachnie, wydaje mi się, że jest wydajny:)
Na pewno warto mieć ten kosmetyk u siebie na półce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze opakowanie, biegnę po następne

Ten kosmetyk jest boski <3
+Ma cudny zielony kolor [ moja obsesja ]
+Jest niesamowicie uniwersalny
+Do wszystkiego do czego go używałam [ żel do włosów, żel do twarzy, żel na otarcia, żel po depilacji... ] nadaje się idealnie.
+Nie nie ma żadnych negatywnych skutów użytkowania go- nie podrażnia mimo że ma silne działanie.
+Cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza, że produkt należy do tych wydajniejszych.

Nie ma lepszego kosmetyku <3

kosmetyczna perełka-cudo!

mowi sie, ze gdy coś jest do wszystkiego, to tak naprawde jest do niczego.

nie w przypadku tego zelu, to najbardziej uniwersalny kosmetyk jaki znam, ktory sprawuje sie doskonale

jego zalety:
-w przeciwienstwie do innych tego typu produktow,ktore posiadaja sam sok aloesowy ten zel jest napakowany substancjami nawizajacymi, odzywczymi (mocznik, gliceryna, pantenol, kolagen, elastyna), sluzy calemu cialu: od stop do glow

-jako krem nawilzajaco-lagodzacy do twarzy- zupelnie leciutki, swietnie nawilza cery tluste, tradzikowe nie zapychajac, idealny na noc

-srodek lagodzacy po depilacji, na zapalenie mieszkow wlosowych, rogowacenie okolomieszkowe, skora jest po nim wyraznie jasniejsza i gladsza w dotyku, wyglada po prostu lepiej

-najlepsza odzywka do wlosow i skory glowy: wsmarowywany w skore przyspiesza porost wlosow, lagodzi swedzenie, wzmacnia cebulki, stosowany na wlosy nawilza je i odzywia nie przeciazajac

-cudowny na swieze ranki, otarcia, oparzenia, łagodzi bol i redukuje zaczerwienienie, przyspiesza gojenie

-stosuje go tez jako baze maseczki spirulinowej, sprawdza sie doskonale

-nie uczula mnie ani nie podraznia, a mam bardzo wrazliwa skore zle tolerujaca kosmetyki

-bardzo wydajny, tubka 150ml starcza na dlugo,stosowana hojnie na cale cialo, nawet dla rozrzutnej kosmetycznie panny jak ja:D

jedyne wady, ktore dostrzegam to zielony kolor, ktory zostawia poswiate na skore, dajaca efekt ufoludka i lepkosc, ktora przez jakis czas sie utrzymuje

Używam tego produktu od: ponad miesiaca?
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie