Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Tonik Garnier Skóra Wrażliwa łączy łagodzący ekstrakt roślinny z witaminą B5, aby łagodzić zaczerwienienia skóry wrażliwej lub skłonnej do podrażnień i zapewnić jej uczucie intensywnej świeżości. Produkt przeznaczony jest dla osób posiadających cerę wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom podczas demakijażu lub reagującą nadwrażliwością na gwałtowne zmiany temperatury, zmęczenie lub stres. Tonik łagodzący usuwa ostatnie ślady makijażu, sprawia, że skóra jest czysta, ukojona, świeża i przyjemna w dotyku. Nie zawiera barwników ani alkoholu. Bezzapachowy.

polecam

bardzo przyjemny tonik, nie podrażnia, nie pozostawia tłustej warstwy, pachnie różami, bardzo ładnie oczyszcza, skóra jest miękka, gładka i odświeżona. niedrogi, a z wydajnością to wiadomo, tak jak tonik;) wygodne i ładne opakowanie. byłby KWC gdyby tylko potrafił zapobiec wypryskom, a tego u mnie nie potrafi (mam na myśli pojedyncze wypryski od czasu do czasu - tu jest tak samo jakbym nic nie używała:( )
ogromny plus za to, że ZŁAGODZIŁ JUŻ ISTNIEJĄCE PODRAŻNIENIA

ogółem polecam każdemu

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Świetny

Uwielbiam go. Mimo, że mam dopiero pierwsze opakowanie już go pokochałam. Przede wszystkim ma przepiękny zapach... Ja w nim czuję róże.
Nie pozostawia tłustej warstwy, doskonale się wchałania, nie mam napiętej po nim buzi..
Chyba dokupię sobie pozostałe produkty z tej serii...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Kocham :D

Jak ja go uwielbiam :D Szukałam czegoś co nie podrażni mojej wrażliwej skóry i trafiłam na ten tonik. Jest idealny!
+ skóra nie jest po nim ściągnięta, nie łuszczy się, jest gładziutka i odświeżona
+ pięknie pachnie :)
+ nie zawiera alkoholu

Właśnie o to wszystko mi chodziło i to dał mi ten tonik ;)

Jedynym minusem jest mała wydajność.

niezwykle zacny:)

jest naprawdę dobry!
- nie podrażnia mnie(a to zjawisko rzadkie niezwykle);
- odświeża super;
- jest niedrogi(w promocji::);
- fajnie współpracuje ze swoimi ,, przyjaciółmi"- kremem i mleczkiem;

jest dobry, ale nie rewelacyjny !!!! a wśród toników godny wypróbowania Używam tego produktu od: pół roku

Ani ziebi ,ani grzeje

Dla mnie to raczej woda lekko prefumowana (chociaz miala nie byc) niz tonik. Dla nie wymagajacych i bojacych sie podraznien bedzie dobry, poniewaz nie robi spustoszenia na twarzy, nie ma po nim niespodzianek, ani zaczerwienien. To fakt nie tworzy nowych ale starych tez nie lagodzi. Poza tym z oczyszczaniem twarzy z resztek makijazu nie radzi sobie najlepiej, mnie skora zaraz po uzyciu troche sciaga (ach jak ja tego nie lubie), o nawilzeniu (chociaz troszke) nie ma mowy. Szkoda bo cena dosc przystepna i produkt calkiem wydajny. Nadal szukam...

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:3/4 opakowania

Całkiem niezły

Całkiem przyjemny tonik, skutecznie oczyszcza skórę twarzy, jest delikatny, nie podrażnia, wręcz łagodzi, pozostawia miękką i nawilżoną skórę. Dodatkowy atut niska cena:)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Faworyt

Jak tylko na rynku pojawila sie ta seria bardzo mnie zainteresowala i....Garnier stanal na wysokosci zadania!
Tonik jest niemal idealny skladowo,spelnia obietnice producenta i fantastycznie dziala na moja kaprysna skore.
Bardzo dobrze sobie radzi ze zmyciem resztek makijazu;przemywajac platkiem nasaczonym oczy odczuwalnie koi i lagodzi-co dla mnie jest niezmiernie wazne bo prawie wszystkie plyny podrazniaja mi oczy :(
Nawilza skore nie zostawiajac lepkiej warstwy,efekt nie mija w kilka chwil tylko trwa:) Cera staje sie miekka i gladka.
Dobrze tez odswieza makijaz:) wzielam go do pracy i przelalam do butelki z atomizerem-spelnia sie w roli mgielki,a w obecnym czasie wsrod suszy kaloryferowej i klimatyzacji wplywa zbawiennie.
Zostanie ze mna na dlugi czas:DUżywam tego produktu od: od ok.3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowan

Świetny

Odpukać oby nie zapeszyć:) Kończę pierwsze opakowanie ale nie podrażnił, a na tym zależało mi najbardziej. Nie pozostawia tłustej warstwy i dobrze oczyszcza. Mam cerę tłustą ale zarazem wrażliwą, którą nawet podrażniały płyny micelarne.

Używam tego produktu od:m-ca

Jest to dokładnie taki tonik jakiego szukałam... zacznę od tego, ze tonik nadaje sie do bardzo wrażliwej cery, nie podrażnia jej, ale łagodzi. Również doskonale usuwa resztki makijażu i inne zanieczyszczenia. Skóra jest odświerzona i miła w dotyku. Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań: ----

Uwielbiam!

Wszystko już chyba o nim zostało powiedziane. To zdecydowanie moje KWC jeśli chodzi o toniki.
*Ma przyjemny skład,
*nawilża,
*daje uczucie świeżości
*nie podrażnia,
*nie uczula i nie zapycha,
* jest delikatny,
*bez środków zapachowych,
*ogólnodostępny,
*tani,
*wydajny
*Nie zostawia powłoki na buzi,
*twarz się nie świeci.

Minusów nie zauważyłam.
Gorąco polecam!

Fajny!!!

Bardzo dobry tonik! nie doszukałam się w nim wad. Jest bardzo delikatny i ładnie pachnie, wchlania się do matu nie zostawiając lepkiej warstwy poza tym jest wydajny. Rano nie trzeba myc twarzy żelem wystarczy troszkę przemyc tonikiem i twarz jest rownie czysta - to jedno z 2 jego zastosowań
Używam także po zrobieniu peelingu i on ładnie łagodzi powstałe zaczerwienia. Można spróbować - fajny ale nie kupie chyba ponownie.
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 butelki

nie doszukałam się wad!

Lepszy nawet od Toniku łagodzącego LIRENE..który lubiłam.

Plusy:
+nie podrażnia..nawet nałożony na już podrażnioną cerę
+łagodzi
+ślicznie pachnie...jak seria różowa do skóry suchej
+skóra jest po nim odświeżona i delikatniutka
+skóra się absolutnie po nim nie klei i nie świeci
+nawet dobrze nawilża jak na tonik
+przeźroczyste opakowanie, dzięki któremu widze ile zostało produktu

Wad nie widzę.Wcześniej używałam różowej serii Garniera ale ta jest lepsza!! Aż nabrałam ochoty by wypróbować ich mleczko do demakijażu oraz kremik do twarzy! Używam tego produktu od:wrzesień?
Ilość zużytych opakowań:2 -3 dni temu skończyłam 1 opakowanie ale nie ostatnie