Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Poprawia wygląd zmęczonych oczu, rozjaśniając cienie i likwidując niewielkie zmarszczki.

Delikatnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie zatyka porów. Oczy mają zdrowszy i młodszy wygląd. Produkt jest hypoalergiczny,przebadany dermatologicznie.

Oferowany w 4 odcieniach: fair, light, medium, dark.

Niedostępny w Polsce.

Cena: ok. 16zł / 11ml

/mw/

Jeden z lepszych

Kupiony na allegro, kolor light (jest bardzo jasny). Bardzo lekki i jednocześnie baaardzo dobrze kryjący. Po kilku chwilach od nałożenia ładnie się utrwala i jest dość odporny na ścieranie, pot, łzy. Ładnie rozświetla, ale może mam takie odczucia dlatego, że kolor, którego używam, jest bardzo jasny.
Korektor jest bardzo wydajny, pod oczy i na powieki wystarczy kropla o średnicy ok. 3 milimetrów.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Mam odcień najjaśniejszy FAIR

+maskuje cienie
+idealny, jasny kolor
+baaaaardzo wydajny
+niska cena

Jedynym minusem jest brak możliwości zakupu w sklepie, zostaje jedynie allegro.

Nie wiem, czy kupię ponownie ponieważ korektor jest bardzo wydajny i starczy mi na długo - używam ponad 2 miesiące i nie widać żadnego ubytku.

jestem bardzo zadowolona

Bardzo lubię ten krektor.
plusy
-swietnie rozjaśnia okolice pod oczami ukrywa cienie
-bardzo, bardzo wydajny
-niedrogi
-nie roluje się (choć polecam przypudrowanie)

Używam tego produktu od:miesiąca

Warto!

Polecam ten produkt szczególnie kobietom które mają problem z cieniami pod oczami. Ja mam je "od zawsze" i nie jest to efekt przemęczenia tylko genetycznie uwarunkowany feler.

Generalnie szukałam produktu tańszego od znanych kosztownych marek.Korektor maskuje cienie pod oczami efektywniej niż kosmetyki z bardzo drogiej "perfumeryjnej" półki a w kieszeni zostaje 100 zł. Rozświetla słabiej.

Jedyny minus to brak dostępności w PL więc jest to zakup trochę w ciemno a kolory są naprawdę jasne. Ja mam jasną skórę i odcień medium jest optymalny.

Wytrzymuje spokojnie 8 godzin bez żadnych poprawek (sprawdzałam w pracy.

Za tą cenę naprawdę warto.

Używam tego produktu od:niedawna

Godny polecenia

Żeby było przejrzyście:

Minusy:
- nie do końca kryje cienie, jednak być może mam za jasny odcień. Obecnie jestem dość opalona, więc zedytuję ocenę, gdy wrócę do naturalnego odcienia cery, jeśli ta cecha się zmieni ;)

Plusy:
- nie wymaga poprawek w ciągu dnia
- nie wchodzi w załamania powieki
- łatwo się wchłania
- wygląda naturalnie

Aha, dodam, że to mój pierwszy korektor pod oczy, ale myślę, że dość trafiony zakup ;)

Używam tego produktu od:2 tyg

najlepszy

Uzywam tego korektora wylacznie pod oczy. Posiadam kolor yellow czyli jasny zoltawy kolorek. Rewelacyjnie rozswietla, rozjasnia since pod oczami. Jest mocno kryjacy ale absolutnie nie tworzy maski, nie wchodzi w zmarszczki - SUPER !Korektor jest najlepszy z dotychczas uzywanych ! Mialam YSL, diora, HR, nouba, mineralne. Najlepszy jest maybelline i YSL. Ten pierwszy wole ze wzgledu na niska cene i ladniejszy kolor. Do plusow zalicze jeszcze pojemnosc 11 ml. Jest mega wydajny, wystarczy doslownie odrobinke.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

wart swoją cenę

Ogólnie lubię produkty Maybelline,dlatego sięgnęłam po ten korektor.Ogólnie fajny, łatwo się rozprowadza,przyjemnie pachnie,ma lekką konsystencję,wygodnie się aplikuje.Mam jasną cere i używam LIGHT i czasem FAIR.Ale... kryje na krótki czas,po 2-3 godzinkach muszę jednak zrobić poprawki.Osoby z niewielkimi cieniami z pewnością będą z niego zadowolone, ale w moim przypadku nie do końca się sprawdził,gdyż moje cienie pod oczami są spore.Jednak za te pieniądze mogę mu to wybaczyć:)

Ilość zużytych opakowań:1-2

niezły

Długo sie zastanawialam nad kupne i wybralam w koncu odcien light. Odcien super dla baldolicych, kryje niezle, jednak na w 100% a mam spore cienie pod oczami, troche sie zniera w zmiarszczkach(mam 24 lata), ale ofolnie moge polecic dla osb , które nie maja baardzo duzych cieni. Korektor jest baardzo wydajny, ma dobrą konsystencjei nie wysusza. Jak narazie najlepszy korektor pod oczy i jesli nie znajde lepszego to bede go kupowac

Używam tego produktu od:kilku dni

wciąż szukam lepszego

Kupiłam przez portal allegro za bardzo niską cenę odcienie 20 light oraz 50 yellow.
Przeznaczony miał być na moje fioletowate cienie pod oczami. Otóż kryje średnio, zbiera się w zmarszczkach (mam 20 lat), nie wysusza (o dziwo mojej suchej skóry pod oczami). Na moje cienie pod oczami jest trochę za słaby a może to ja za dużo wymagam od korektora.Szukam czegoś jeszcze bardziej kryjącego

Na niewielkie cienie będzie jak znalazł

Używam tego produktu od:7 tygodni

Pozytywne zaskoczenie!!!

Nie ma się do czego przyczepić!!!!
Bardzo dobre krycie, nie zbiera się w zmarszczkach, napina skórę, nie wysusza, trzyma się cały dzień, baaaaardzo wydajny, duży wybór odcieni.
Szkoda że nie dostępny, ale na allegro za naprawdę małe pieniądze, ok. 15zł z transportem, można już go zdobyć.

Polecam!!!

Miałam już wiele korektorów: Biotherm, Helenkę Rubinstein, YSL i wiele innych z wyższych jak i niższych półek. Jest godny polecenia. Ja kupiłam na Allegro za cenę 15 zł już z kosztami wysyłki, w Polsce niedostępny. Przyznam się, że nie spodziewałam się takiego efektu. Mam fioletowe podkówki pod oczami (ani chorobowe, ani stresowe, po prostu taka moja "uroda") - do tej pory najlepiej radziła sobie Helenka, może nie w 100%, ale całkiem nieźle. Ten pokrywa moje sińce tak samo dobrze jak wyżej wspomniany. Tylko nie rozświetla oka, dlatego daję 4 gwiazdki :) Rozświetlam oko pozostałościami po Helence i jest ok. Używam go też na moje trzy widoczne naczynka na twarzy - pokrywa je tak samo dobrze jak zielony z Kryolana - z tym, że nie prześwituje ten wredny zielony. Jest niesamowicie wydajny, konsystencja też fajna. Stosowany pod podkład, czy to na podkład nie warzy się. Podkłady jakie używam to: Shiseido Sun Protection na wielkie wyjścia, do pracy Lirene albo Inglot YSM. Mogę również przypudrować i nadal jest niewidoczny. Jestem przed trzydziestką - mam małe kurze łapki przy oczach - nie podkreśla ich. Może po ok. 8 godzinach należy go ponownie nałożyć,ale ja nie zawracam sobie tym głowy - chyba,że wieczorem mam wyjście.

Mam odcień Medium, choć zawsze wybieram najjaśniejsze korektory (jestem okrutnym bladziochem i najjaśniejsze podkłady są ciemne) - ten mi przypasował (dzięki Wizażankom, które ostrzegają przed kolorystyką!) - zimą kupię 01 (który jest ciemniejszy od 02). Jednym słowem, za tę cenę najlepszy!
PS. Ostatnio zaczęłam używać pędzelek do korektora i efekt jest wyśmienity, dlatego daję 4++

Najlepszy

Nie mam zmarszczek, ale cienie pod oczami są moją genetyczną zmorą. Wystarczy kropelka żeby korektor idealnie rozświetlił i ukryj moje mankamenty. Używałam już tylu korektorów, aż w końcu zamówiłam TEN. Kolor medium jest idealny (light za jasny, robi białe placki, a należę do bladolicych) Z czystym sumieniem polecam.