Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Poprawia wygląd zmęczonych oczu, rozjaśniając cienie i likwidując niewielkie zmarszczki.

Delikatnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie zatyka porów. Oczy mają zdrowszy i młodszy wygląd. Produkt jest hypoalergiczny,przebadany dermatologicznie.

Oferowany w 4 odcieniach: fair, light, medium, dark.

Niedostępny w Polsce.

Cena: ok. 16zł / 11ml

/mw/

Rewelacja

Świetny korektor pod oczy. Kupiłam bardzo tanio na allegro. Najjaśniejszy jest idealny dla bladych osób. Doskonale kryje sińce pod oczyma. Jest trwały i nie spływa. Na dodatek jest wyjątkowo wydajny, będę go zużywać pewnie z rok. ;)Jego jedyną wadą jest słaba dostępność (nie ma go na allegro)

Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

idealny

+ Doskonale kryje średnie cienie pod oczami.
+ ładnie rozświetla spojrzenie.
+ Jest długotrwały.
+ Duża paleta odcieni.
+ Wydajny.

Ja kupiłam go za ok 10 zł na allegro.

- Minusem jest tylko dostępność produktu - ebay lub allegro. Nie jest dostępny w polskich drogeriach.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Polecam!

Ciężko jest mi porównać go z innymi korektorami pod oczy, bo ten jest moim pierwszym, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Zakupiłam na allegro, w sklepach nie widziałam, za jedyne 10zł. Posiadam kolor light, czyli ten najjaśniejszy. Ładnie kryje sińce, bardzo dobrze się rozprowadza, ja wklepują go palcami, konsystencja dość rzadka. I opakowanie starcza na bardzo długo.

bdb ;)

W końcu znalazłam bdb korektor pod oczy : )

Posiadam odcień light, jest dość jasny, ale jak na razie mi odpowiada, na lato może dokupię jeszcze jakiś ciemniejszy odcień.

Ma bardzo fajną lekką płynną konsystencję, dobrze tuszuje cienie i linie skóra wokół oczu jest rozjaśniona i świeża ; ) Wystarczy o kropelka żeby pokryć całą okolicę oczu.

Cena również zachęcająca , duża pojemność - mam wrażenie że wystarczy na bardzo długo. Jest o niebo lepszy od Loreala Touche Magique czy używanego przeze mnie przez kilka lat Astora w tubce.

Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego : )

jeden z najlepszych

Mam 3 kolory : light , medium i dark. Na Allegro mozna go kupić w cenie 10-13 zł za sztukę ( 11 ml).Najpierw kupiłam light ale okazał się dla mnie za jasny , nawet w zimie.Odcień light polecam tylko dla ekstremalnych bladziochów. W sam raz do nieopalonej skóry w zimie nadaje się medium który wygląda bardzo naturalnie. Odcień dark czeka na letnią opaleniznę.

A teraz działanie: zaznaczam ,że nie mam większych problemów z sińcami i opuchnięciami powiek, jednak moje oczy są zmęczone od ciągłej pracy przy komputerze. Korektorek jest bardzo płynny, bardzo dobrze się rozprowadza , tworzy na skórze cieniutką mało widoczną warstewkę. Trzeba się dobrze wpatrzyć aby zobaczyć go na skórze. Kryje dobrze , nie ściaga skóry , pod wieczór lubi lekko zbierać się w załamaniach, o ile nałoży się go za dużo. Po użyciu korektora skóra pod oczami staje się wizualnie wygładzona i leciutko rozświetlona takim mokrym efektem.
Jestem baaardzo zadowolona z tego korektorka. Rewelacja jeżeli porówna się cenę do jakości. Dla mnie jest lepszy od Diorskin Nude , który jest 10 razy droższy.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:napoczęte 2 light i medium

Rewelacja !!!

Zakupiłam ten produkt na allegro bo w sklepie go nie widziałam. Wybrałam odcień medium czytając komentarze tu na wizażu bo chciałam kupić light ale wtedy byłby za jasny. Rzeczywiście medium to jasny kolor idealnie do mnie pasuje. Do plusów napewno nalezy to ze bardzo fajnie go sie rozprowadza, skóra odrazu nabiera blasku i odrazu ma sie inne spojrzenie. Nie mam problemów z dużymi cieniami pod oczami wiec nie wiem jak jest z ich kryciem. Z moimi delikatnymi sobie radzi. Po paru godzinach 4-5 należy go poprawić gdyż u mnie wchodzi w załamania skóry. Napewno kupię ten produkt ponownie jeśli tylko bedzie dostępny. No i ta cena. Rewelacja

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Polecam!

To bardzo porządny korektor! Mam odcień medium i muszę przyznać, że jest dość jasny. Do plusów przede wszystkim zaliczam to, że ładnie kryje, nie włazi w załamania skóry, ma ładny, naturalny kolor, jest wydajny i dość tani. Minusy - trudny do zdobycia, po kilku godzinach wymaga lekkich poprawek. Dla mnie to najlepszy korektor jaki do tej pory miałam.

Świetny!

Jest rewelacyjny! Mam odcien yellow. Doskonale maskuje i rozświetla cienie pod oczami. Po prostu spełnia doskonale swoje zadania a przy tym jest wydajny i tani. Kupiłam go ponieważ chciałam czegoś delikatnego pod oczy (kamuflaże artdeco i kryolanu są jednak moim zdaniem pod oczy za ciężkie). Trochę zasmuciła mnie wiadomość, że mają go wycofać, musze więc kupić kilka na zapas. Polecam!

Używam tego produktu od: tyg

Rewelacja :)

Polowałam na niego długo, dopiero udało mi się go dorwać na All... Trochę zaryzykowałam bo nie byłam pewna jaki kolor wybrać tak bez próbowania,ale Medium okazał się trafiony w 10! Mam naturalne cienie pod oczami,w dodatku nierównomierne i miejscami dość mocne :/ Szukałam czego dobrze kryjącego i lekko rozjaśniająco-rozświetlającego,przy okazji nie włażącego w zmarszczki i nie wysuszającego.I znalazłam! Ten korektor świetnie kryje,lekko rozświetla (ale bez wielkich tandetnych drobinek), jest niesamowicie wydajny (mocno płynny,w przeciwieństwie do np. Everfresha) i lekki,nie gromadzi się w załamaniach skóry, lekko ją napina i przy okazji ciekawie pachnie...Niby sztucznie, ale jakoś tak mi się podoba ;P Generalnie jestem w pełni zadowolona i absolutnie polecam!!!
Szkoda tylko,że jest niedostępny w sklepach...I z tego co się orientuje na zachodzie również zostanie wycofany w tej formie i zastąpiony jakimś podwójnym...

Używam tego produktu od: tygodnia

doskonały

Najlepszy korektor jaki do tej pory używałam. Mam odcien light jaśniutki lekko wpadający w żółć -co lubię.
Plusy:
- kryje sińce pod oczami!
- lekko podnosi skórę i nie włazi w zmarszczątka
- nie wchodzi w pory
- trzyma się calutki dzień i nawet pod koniec dnia się nie waży!
Minusem może być opakowanie -nie przepadam za tubkami.

Używam tego produktu od:3 tygodni