Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Ma dwufazową formułę łączącą delikatność olejku oraz świeżość wody. Usuwa nawet wodoodporny makijaż bez podrażniania skóry. Nie zawiera alkoholu, jest bezzapachowy i łatwo tolerowany przez skórę, aby uniknąć uczucia dyskomfortu. Produkt zawiera naturalne składniki roślinne pozyskiwane metodą ekstrakcji, która pozwala zachować ich jakość i czystość. W skład formuły wchodzą łagodzące ekstrakty roślinne oraz witaminy E i B5.

Najlepszy, jedyny!!!

Po prostu najlepszy jak dla mnie płyn do usuwania makijażu oczu. Nie pozostawia nie wiadomo jak tłustej warstwy (tylko taki delikatny film, który dodatkowo mam wrażenie pielęgnuję skórę wokół oczu), nie szczypie (a noszę soczewki kontaktowe), świetnie usuwa makijaż (ja nie trę, tylko przykladam płatek kosmetyczny do oka na kilka sekund, po czym juz rozpuszczony makijaż lekko jednym muśnięciem usuwam spod oka- tym samym nie nabawicie się zmarszczek). Jest czadowy, nie zamienię go na żaden inny!

Używam tego produktu od:co najmniej pół roku, codziennie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

W deche!

No prosze, a myslalam, ze nic nie zdeklasuje dwufazowca Loreala albo Yves Rocher. Tym bardziej nie spodziewalam sie tego ze strony Garniera, ktory nie jest moja ulubiona marka, ale nie mialam wyboru - dwufazowiec byl na gwalt potrzebny, a w niewielkim sklepiku wyboru brak - tylko ten Garnier. Kupilam i z ciezkim sercem poszlam testowac.
Spotkalo mnie mile zaskoczenie! Otoz:
- warstwy mieszaja sie bardzo latwo, choc trzeba wykazac sie umiejetnosciami ekwilibrystycznymi zeby trafic strumieniem na wacik. Mnie udaje sie idealnie w 3 probach na 10.
- konsystencja jest delikatna i przyjemna, na pewno nie tak tlusta jak u Loreala czy w YR. Bardzo to umila stosowanie, bo plyn nie zostawia tlustych plackow na powiekach, tylko takie delikatnie natluszczone.
- zmywa bez problemu kosmetyki wodoodporne - cienie z baza Sephora i kredki Clinique, ktore sa bardzo trudne do zmycia. Ze zwyklymi kosmetykami rowniez nie ma zadnego problemu
- nie podraznia, nie uczula, nie szczypie w oczy i nie powoduje lzawienia
- wydajny jest przecietnie, cena tez jest przecietna.
Bardzo dobry, przekonalam sie do niego, ale za Garnierem nadal nie przepadam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Z tej polki moze byc!

Ogolnie Garnier slabo na mnie dziala, ale ten plyn jest calkiem niezly!!! Wystarczy wstrzasnac kilka razy zeby uzyskac jednolity plyn, dobrze zmywa makijaz, z tuszami radzi sobie roznie (ale to zalezy od marki tuszu - sprawdzilam). pozostawia skore nawilzona z delikatnym tlustym filmem, jak po oliwce z woda. wielki plus,ze nie podraznia skory i oczu!!!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

kiepski

Mnie w ogóle się nie podoba.
Ciężko zmieszać obie warstwy. Nawet jak już się uda, t i tak mam wrażenie, że przemywam oczy wacikiem nasączonym wodą. Płyn nie ma poślizgu i potwornie trze skórę. Wacik wydaje się być suchy. Gdy za bardzo majstruję przy oczach podrażnia spojówki.
Sporo zachodu potrzeba by zmyć z oczu tusz, poza tym często powieki zostają niedomyte - muszę poprawiać czym innym.
Jestem rozczarowana - miałam nadzieję na dobry płym do demakijażu, a tu okazuje się, że zwykła Paloma dwufazowa to przy tym Garnierze zmywacz doskonały.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Na prawdę świetny kosmetyk

Płyn jest na parwdę godny polecenia. Nie można mu nic zarzucić. Wystaarczy zmieszać wartstwy i przyłożyć wacik do oka.....i juz po makijażu. Mam wrażliwe oczy i mało który kosmetyk mnie nie podrażnia (ostatnio nawet mleczko Garniera z różą) a ten spisał się super. Teraz chyba z ciekawości wypróbuję mleczko z tej samej serii ale myślę, że i tak wróce do tego płynu.

świetny

co prawda, krótko używam ten produkt, ale zdazł mi się już spodobać:) rozpuszcza każdy tusz, zmywa wszystko szybciutko, nie trzeba trzeć, nie drażni oczu, nie zostawia tłustego filmu, tylko dlikatnie nawilża powieki. uwielbiam go :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Świetny

Jest doskonaly po prostu. Wszystko w nim jest na plus. Zmywa doskonale, nie drazni swoim zapachem, jest bardzo wydajny.
Podoba mi sie tez sam pomysl- super wygladaja te 2 kolorki, ktore trzeba ze soba zmieszac aby uzyc Garniera. Innowacyjny pomysl.
Cena rowniez nie jest za niego wygorowana.
Wielu preparatow juz probowalam, a ze uzywam raczej tuszu wodoodpornego, nie wszystkie sie sprawdzaly. Albo konczylam z zaczerwienionymi spojowkami. Ten jest delikatny.
Polecam goraco.

Używam tego produktu od: niedawna

Niezbyt zadowolona 2

Doprawdy nie wiem dlaczego moja recenzja została wykasowana, używałam produktu przez przepisową ilość czasu. Jeśli to sprawka dystrybutora to proszę tego nie robić ponownie:)
Płyn jest moim zdaniem średni łamane przez kiepski. Zwłaszcza jeśli się go porówna do rewelacyjnej wody do demakijażu tej firmy. Po prostu słabo zmywa makijaż, ponadto ciężko zmieszać 2 fazy i płyn na tendencję do nadmiernego wylewania się na wacik. Nie ponowię zakupu.

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo dobry

Rewelacyjna dwufaza! Nabylam ja za granica, kiedy to jeszcze seria nie weszla do polskich drogerii.
Jestem z niej tak samo zadowolona jak z toniku z tej samej serii. Bardzo dobrze usuwa makijaz , nawet wodoodporny. Rozpuszcza tusz, cienie, kredke do powiek oraz eyeliner bez najmniejszych problemow.
Dwufazy glownie uzywam do demakijazu oczu, jednak w woli zmywacza do twarzy tez sie dobrze spisuje - zmywa podklad, puder, i wszelkie inne warstwy makijazu.
Nie tlusci tak bardzo jak inne dwufazy, jednak zastosowanie toniku tudziez umycie twarzy zelem jest niezbedne.
Bardzo cenie sobie duza pojemnosc kosmetyku (stosujac tylko do demakijazu oczu starcza naprawde na dlugo), bardzo przyjazna cene no i oczywiscie dzialanie (moge go spokojnie przyrownac do dwufaz Bi-Facil Lancome czy Take The Day Off Clinique)Używam tego produktu od:pol roku nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

ideal

do tej pory uzywalam trzy razy tanszej ziajki, jednak zaczela ona podrazniac moje biedne oczy. postanowilam na jakis czas rozstac sie z nia i dlugo dumalam jaki by tutaj zakupic plyn. do loreala jestem troche zniechecona, padlo wiec na te nowosc garniera.

plyn jest swietny. bardzo dobrze zmywa tusze do rzes, poczawszy na tych latwo zmywalnych skonczywszy na opornych i wodoodpornych. nie podraznia, nie wlazi w oczy, nie zostawia tlustego filmu.
tusz zmywa blyskawicznie - wystarczy przylozyc wacik, chwilke potrzymac i sciagnac w dol - caly tusz schodzi z rzes bez tarcia. z cieniami radzi sobie rownie dobrze, usuwa tez wodoodporna kreske.

uzywany tylko do oczu jest w miare wydajny. dobrze sie dozuje, nie wylewa sie z butelki. obydwie fazy bardzo dobrze lacza sie ze soba.

mam juz kupiony maly zapasik, ten plyn bije na glowe dwufazy lancome, heleny czy clinique.

uwielbiam go, pozostane wirna na dluzej.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: okolo 3/4 butelki