Artdeco, Camouflage Cream (Korektor - kamuflaż w kremie)

Artdeco, Camouflage Cream (Korektor - kamuflaż w kremie)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.61/5

Pojemność 4,5 g

Linia do samodzielnego kompletowania palety do makijażu w specjalnej magnetycznej kasecie Beauty Box.
Korektor-kamuflaż w kremowym kompakcie, do nakładania palcem lub gąbeczką. Idealnie tuszuje wypryski i przebarwienia, matuje, nie jest widoczny pod podkładem. Dostępny w wielu odcieniach.
Utrwalony specjalnym `Fixing Powder` Artdeco staje się wodoodporny.

do twarzy
kryjące
w kremie
bez parabenów

Rewelacja

Najlepszy korektor, a właściwie kamuflaż , jaki miałam w ręce. Świetnie kryje, stapia sie ze skora, jest bardzo wydajny. Pozwala „zakamuflowac” doslownie wszystkie niedoskonalosci skory.Jednak dosc ciezko sie go zmywa ale za namowa sprzedawczyni zaopatrzylam sie przy jego zakupie w Camuflage Remover (preparat do demakijazu) i problem mam z glowy.Opakowanie dosc ciezko sie otwiera wiec najlepiej zaopatrzyc sie w kasetke magnetyczna, do tego celu przeznaczona.

lepki

Zaletą jest duża ilość odcieni i to, że na spodzie pudełeczka jest magnez za pomocą którego można przymocować korektor do lusterka lub nie staje się on mobilny w kosmetycznym kuferku. Oprawie nie można nic zarzucić. Jednak zawartość przynajmniej dla mojej cery jest nie do przyjęcia. Korektor jest ciężki, maże się, po nałożeniu przylega do skóry jak ciężka maska. Jest jak mocny smar.

ilość zużytych opakowań:pół

mam nadzieję ze nie będę żałować

Dośc długo nosiłam się z zamiaram zakupu... no ale juz 39 zł i mam.
Ekspedientka świetnie trafiła mi z kolorkiem - Nr 8. Mam dość wyraźne sińce pod oczami, z którymi owy produkt sobie dobrze radzi. Trzyma się bez zarzutu cały dzień. Czasem, jakby się miał zamiar warzyć, ale to chyba zależy od kremu pod nim.
Ach, opakowanie..., fatalnie się go wysuwa, bardzo ciężko. Długiej żywotności mu nie wróżę, dlatego zostawiłam sobie tekturowe pudełeczko.

niezły, ale bez rewelacji

Mam żółty kamuflaż. Stosuję go na cienie pod oczami i w tej roli sprawdza sie bardzo dobrze- trzeba jednak uważać, żeby nałożyć go bardzo cienko, bo inaczej jest wyraźnie widoczny. Bardzo wydajny. Wygodny w nakładaniu. Ma umiarkowana cenę. I to by było tyle zalet.
Wady też są: tragiczne opakowanie: kruche, błyskawicznie połamało mi się wieczko mimo że szczególnie na nie uważałam i obchodziłam się z nim ostrożnie (może to ma zachęcić do kupna kasetki za minimum 46zł?); sprawdza sie tylko pod oczami- nie zakrywa innych niedoskonałości (może to kwestia odcienia), może być widoczny, jest niezbyt higieniczny.

Używam tego kosmetyku od: 8 miesiecy
ilość zużytych opakowań: stale pierwsze (a stosuję codziennie)

całkiem niezły

Jest dosyć dobry,przez kilka godzin utrzymuje sie bez zarzutów.Mam kolorek nr 8.Używam go głównie pod oczy,bo zawsze mam ogrooomne worki pod oczami:/ całkiem nieźle sobie z nimi radzi,ale mam jedno zastrzeżenie-wysusza skórę,więc odejmuje 1* ale ogólnie polecam

Na kolana mnie nie rzucił

Kupiłam korektor w odcieniu najjaśniejszym zachęcona pozytywnymi wypowiedziami wizażanek.. Niestety ten korektor nie jest dla mnie. Mam bardzo suchą cerę i może przede wszystkim na tym polega mój problem z większością kosmetyków. To prawda, że korektor dosyć dobrze kamufluje niedoskonałości, lecz w moim przypadku tylko na 3-4 godziny, po czym odpada mi z twarzy wraz z mocno łuszczącym się przesuszonym naskórkiem.

Świetny produkt!

Naprawdę - to już mój niezbędnik. Trafił do mnie drogą wymiany, specjalnie sobie po nim dużo nie obiecywałam, jako mnie tak w sklepie nie rzucił na kolana... Teraz po paru miesiącach - naprawdę oszalałam na jego punkcie. Mam odcień żółty - najjaśniejszy. W założeniu nabyłam go z myślą tuszowania cieni pod oczami - na codzień wystarczy lekki rozświetlacz, ale ponieważ nie dosypiałam, potrzebowałam czegoś cięższego kalibru. Kamuflaż jest super - dziko wydajny - rozprowadza się cieniutką warstewką, należy do delikatnie wklepać - kryje idealnie, oko wygląda świeżo. Mimo iż mam kolor żółty, zdarza mi się go stosować również na całą twarz, pod podkład (niestety zielony kamuflaż jakoś mi nie podszedł). Przy silnych podrażnieniach i zaczerwieniach cery, co niestety zdarza mi się coraz częściej, nakładam nieco tego korektora na całą twarz - mam białą wręcz karnację i kamuflaż nieźle się sprawdza. Na to podkład - i cera znów idealna :D Polecam - całkiem trwały, no i jak tuszuje - jedyną wadą jest to że po dłuższym czasie lubi się lekko gromadzić w zagięciach skóry pod oczami, ale to lubią robić wszystkie korektory...

OK

Przyznam, ze oczekiwalam nieco wiecej od tego korektora. Swietnie kryje, slicznie stapia sie z cera, kolorki super (w koncu znalazlam korektor nieodznaczajacy sie na mojej cerze) i jest wydajny. Cena tez w miare przystepna (choc najtanszy nie jest) ;)
Jedyna wada jest to, ze w ciagu dnia wymaga poprawek, gdyz potrafi "wyparowac"... dlatego gwiazdka mniej.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, nie wiem czy beda nastepne (ze wzgledu na jego "trwalosc")

----- 19.07.2004 -----
Ojj... odejmuje **. zawiodlam sie bardzo.
Podtrzymuje to, ze ladnie stapia sie z buzia, ale niestety nie przykryje wszystkich niespodzianek (a nie mam ich wcale wiele), do tego po paru godzinach wyparowuje z mojej mieszanej buzi... znika zarowno z syfkow jak i spod oczu.

-----26.07.2004 ------
A dzisiaj dodaje jednak gwiazdke. Sadze ze juz recenzji zmieniac nie bede. Przeprosilam sie z tym korektorem i uwazam, ze zasluguje na 3*, choc nie na wiecej.
Mialam na czole plamke, ktora rano zatuszowalam i po calym dniu korektor byl na miejscu. Zniknal jednak z brody, gdzie mialam pare syfkow, sadze ze przez dotykanie tych miejsc, przez co sie starl. Z pod oczu jednak znika pomimo tego, ze staralam sie praktycznie nie dotykac.

Reasumujac, dziwny ten kosmetyk, pierwszy, z jakim mialam problem z najlepsza-obeiktywna ocena.
Daje 3* za to, jak sie zachowuje na mojej skorze :)

rewelacja!

Dołączam się do ogólnych zachwytów nad tym korektorem. Jest faktycznie rewelacyjny i jak do tej pory nie znalazłam lepszego, który byłby w stanie zatuszować moje przebarwienia. Pięknie stapia się ze skórą, nie ściera się błyskawicznie, co się zdarza innym korektorom dość często, jest bardzo wydajny. Postać kompaktu bardzo poręczna, łatwy do nakładania. Nie wiem co trzeba by mieć na twarzy, żeby ten korektor sobie z tym nie poradził. Nie jest może najtańszy, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Szczerze polecam wszystkim!

doskonały

Dobrze stapia się ze skórš i bardzo dobrze kryje zaczewienienia (a mam na twarzy czerwone placki). Moim zdaniem nie bardzo nadaje się pod oczy (gdyż jest gęsty i żeby go rozprowadzić trzeba trochę powcierać), ale na miejsca problematyczne i zaczerwienione jest œwietny.
Zaletš jest duża wydajnoœć oraz to, że nie œciera się podczas nakładania podkładu. Bardzo trwały.

polecam

bardzo dobry korektor, kryje bez zarzutu łatwo dobrać kolor (ja mam 8 - dość jasny) można aplikować paluszkiem lub pędzelem gwiazdkę zabieram za opakowanie - wkład kosztuje 39 zł i kporzystanie z niego dla mnie jest koszmarne... ciężko się otwiera i jest niewyględny, można zainwestować w kasetkę 45 zł! ale to chyba lekka przesada...

Dla mnie taki sobie

Choć na początku byłam nim zachwycona, z biegiem czasu oczarowanie minęło i zaczęłam dostrzegać jego wady. Moją zmorą są pajączki (największe na nosie) i to je chciałam schować. Mam beż nr 3 (gdy spróbowałam zielony wyglądałam jak pobita) i przyznaję, że tuszuje dobrze, ale po nałożeniu grubszej warstwy. Niestety wtedy mam wrażenie "doprawionego nosa". Przy mojej dodatkowo tłustej cerze niestety "rozłazi się", ukazując to, co ma ukrywać. Szkoda, bo jest baaardzo wydajny i cenowo przystępny. Dużo lepiej sprawdza się jako korektor mój podkład Double Wear Estee Lauder. Ten przynajmniej jest bardziej naturalny, mimo, że do ukrycia pajączków potrzebuję 2-3 warstw, no i jest dużo trwalszy.