Artdeco, Camouflage Cream (Korektor - kamuflaż w kremie)

Artdeco, Camouflage Cream (Korektor - kamuflaż w kremie)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 4,5 g

Linia do samodzielnego kompletowania palety do makijażu w specjalnej magnetycznej kasecie Beauty Box.
Korektor-kamuflaż w kremowym kompakcie, do nakładania palcem lub gąbeczką. Idealnie tuszuje wypryski i przebarwienia, matuje, nie jest widoczny pod podkładem. Dostępny w wielu odcieniach.
Utrwalony specjalnym `Fixing Powder` Artdeco staje się wodoodporny.

do twarzy
kryjące
w kremie
bez parabenów

Rewelacja

Jest fantastyczny! W końcu znalazłam coś, co pozwoliło mi ukrywać i to perfekcyjnie moje okropne cienie pod oczami! Nawet jeśli spię tylko 3 godziny to po nałożeniu tego cudeńka wyglądam dobrze:) Nie jest drogi i absolutnie rewelacyjny: dobrze się rozprowadza, pięknie kryje a mimo to jest niewidoczny:)

9.01.2005

W rok po nabyciu ostatniego opakowania kupiłam następne (coż za wydajność!!!) i co się okazuje...coś się w nim zepsuło...tzn bardzo wysusza:( nie wydaje mi się, zeby skora pod oczami nagle się przesuszyła czy postarzała (a może to wina tego produktu?) a jednak korektor troszkę odznacza się na niej, tzn powstaje taka nieładna skorupka (niezbyt duza, ale jednak...) Kryje nadal perfekcyjnie, dlatego odejmuję tylko jedną gwiazdkę za przesuszanie skóry.

18.10.2005
Oj głupią babą jestem, oj głupią...Odjąć gwiazdkę mojemu wybawcy! Juz się poprawiam, bo nie wiem co bym teraz bez tego cudeńka zrobiła! Pod oczami wory z braku snu, na ryjku pryszczaki przez kaloryfery, piguły, zasypianie z umalowan buzią i cholera wie przez co jeszcze...Dałabym 10 gwiazdek, bo tylko ten korektor pozwala mi wychodzic z domu z uśmiechem na ustach ( no, przynajmniej bez grymasu;)

doskonały

O tak, korektor doskonały. Pokrywa wszystko, wypryski, zaczerwienienia, plamy pigmentowe, cienie pod oczami (tu trzeba uważać, bo jest "kompaktowo gęsty") itp.
Łatwy do nałożenia palcem lub pędzelkiem, trwały, a po <b>prawidłowym</b> utrwaleniu "Fixing Powder" ArtDeco - wodoodporny. Używam wersji w kremie (beżowego) - na wszystko - i w ołówku "Camouflage Stick" (zielonego) - specjalnie na zaczerwienienia wokół krostek, sprawia, że są niewidoczne :D.

Genialny

Jest naprawdę fantastyczny. Kryje absolutnie wszystko, trzyma się niesamowicie długo, nie jest tłusty, więc o ile dobrze dobierze się kolor, nie odznacza się na twarzy. I jest nieprawdopodobnie wydajny. Nie wiem już jak długo go mam, a używamy go obie z mamą i wciąż nie widać końca. Niezbyt tani, ale wart każdej złotówki, którą się na niego wyda. Polecam wszystkim.

:))) bardzo fajny:)))

bardzo dobry, kryjący korektor, nie kłóci się z podkładem innej firmy, nie podkreśla porów, maskuje niemal wszystko:) polecam