Ziaja, Masło Kakaowe, Krem 'Lekka formuła'

Ziaja, Masło Kakaowe, Krem 'Lekka formuła'

Krem regeneruje, odżywia oraz przyspiesza odnowę naskórka. Chroni, zapewnia skórze ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Nawilża, przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry.
Substancje aktywne:
- Oleum cacao - Pogłębia naturalny odcień skóry. Posiada skuteczne właściwości ochronne.
- Witamina E - neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Nawilża, wygładza i uelastycznia skórę.

Najlepszy na lato!

Zalety:
-poprawia kolor opalenizny (zawsze kiedy się opalę stosuję ten krem, opalenizna nie blednie, przez całe lato mam skórę miło zabrązowioną :))
-nawilża
-szybko się wchłania
-ma przyjemny, czekoladowy zapach
-tani
-wygodne opakowanie

Wady:
-ostatnio zrobił się trudno dostępny, w żadnej popularnej drogerii nie mogłam go znaleźć
-na zimę się nie nadaje - kiepsko nawilża skórę

Nie lubię masła "Lekka formuła" Ziaja

Zalety:
- wydajny- chciałam się go szybko pozbyć, a nic nie znikało z opakowania
- poręczne opakowanie
- cena

Wady:
- wodnisty
- zostawia tłusty film
- odpychający zapach wręcz chemiczny, w niczym nie przypomina zapachu kakaowego masła do ciała
- tłusta konsystencja
- nie poprawia kolorytu skóry
- "lekka formuła" jest błędem prokukcyjnym Ziaji
- któtkotrwały efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Kocham!

Ziaja ma naprawdę świetne kosmetyki. Zawsze używałam tego małego masła kakaowego, też był dobry, ale bardzo tłusty. A ta Ziaja jest cudowna!
Lekka, dobrze się rozsmarowuje,
Szybko się wchłania,
Pięknie pachnie,
Jest idealny pod podkład :)
Wielkim dla mnie minusem jest to, że ciężko go dostać, bynajmniej u mnie w okolicy, nie ma go w Rossmannie ani innych sklepach, i kupiłam go przypadkiem w Łodzi w dużym Tesco.
Mam nadzieje że go gdzieś sprowadzą bo już mi się kończy! :P

Używam tego produktu od: 2014

przyjemny

krem ziaja kakaowa jest niezwykle przyjemnym kremem, zwłaszcza jak na tę cenę. :) uwielbiam nakładać dość dużą ilość kremu na noc, rano moja skóra jest nawilżona i wygląda o wiele bardziej promienie :) osobiście nie używałabym tego kremu na dzień, iż jest zbyt tłusty. warto dodać, że krem mnie nie zapchal. bardzo podoba mi się opakowan8e, proste, ale zachęca do użycia ;) jeśli chodzi o zapach, jest on cudowny... kakaowy delikatny, ale uwielbiam go :) nie jest jakiś mylące, ostry czy zbyt chemiczny ;) Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Do ciała jest super

Kupiłam ten kosmetyk z myślą do stosowanie go do ciała. W zupełności spełnia moje oczekiwania. Nawilża, ale nie jest ciężki, pachnie ładnie, dość delikatnie.
Nie zużyłam jeszcze całego opakowania, więc nie wiem, czy jest wydajny, ale nie wydaje mi się, że raczej nie wystarczy na długo.

Używam tego produktu od: nie wiem dokładnie
Ilość zużytych opakowań: część jednego opakowania

Rewelacja

Plusy:
- wyrównuje kolor skóry
- przyciemnia
- nawilża
- skóra jest elastyczniejsza
- lekko się nakłada (lepszy od tłustej wersji)
- odżywia i skóra wygląda na wypoczętą (po nałożeniu kremu, pomimo dużego zmęczenia, usłyszałam, że chyba musiałam się dobrze wyspać.. Więc jak widać krem bardzo dobry)
- zapach nie przeszkadza
- starcza na długo

Minusy:
- łzawią oczy po nałożeniu kremu pod nie

Używam tego produktu od: 4 msc

Dobry, ale nie najlepszy :)

Maslo zakupilam z mysla o kremowaniu twarzy. Urzekla mnie cena i duze opakowanie, jednak do twarzy nie do konca sie nadaje.
Minusy:
-tlusty, twarz sie swieci.
Plusy:
-zapach
-konsystencja
-cena
-faktycznie poprawia koloryt skory.
Polecam jako balsam, jako krem do twarzy raczej odpada, chodz producent obiecuje, ze nadaje sie do skory normalnej, jednak dla mnie za tlusty :)
Ogolnie dobry.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Pięknie nawilża i poprawia koloryt skóry

Cena/Wydajność/Konsystencja : kosztuje niewiele biorąc pod uwagę że, krem jest wydajny, jego konsystencja jest rzeczywiście lekka, krem łatwo się rozsmarowuje i wchłania jednak pozostawia na skórze delikatną warstewkę. Nie klei się.

Zapach: dość intensywny i utrzymujący się na skórze, jak dla mnie piękny i uzależniający:)

Działanie: używam go tylko do ciała i i jako balsam jest całkiem fajny skóra jest miękka i nawilżona, krem nie jest za ciężki ale jednocześnie bardzo mocno nawilża i natłuszcza. Skóra jest wygładzona, zauważyłam wyrównanie kolorytu, kolor skóry jest rzeczywiście pogłębiony.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

Krem jest tani i wydajny a do tego obłędnie pachnie. Po aplikacji w miarę szybko się wchłania. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, gładka, miękka i bez podrażnień. Nie zauważyłam natomiast, żeby w jakimś znaczącym stopniu wpływał na pogłębienie kolorytu skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Dobry i taniutki.

Miałam dawno temu klasyczną wersję tego kremu do twarzy, jednak była dla mnie nieco zbyt ciężka - lubię dobre nawilżenie, ale tamten krem był bardziej natłuszczający...

Jednak w ostatnim czasie odkryłam w internecie, że jest jego lżejsza wersja i zachorowałam, bo kocham serię kakaową z Ziaji. ;) Obeszłam mój rodzimy Olsztyn od góry do dołu, wszystkie sieciowe drogerie i... NIC! Nie ma. Dałam więc za wygraną i chwilowo wyparłam krem z głowy, zajmując się ważniejszymi sprawami... W ostatnim jednak czasie, byłam w rodzinnych stronach mojego męża i tam, w drogerii Jawa, znalazłam to cudo. W dodatku w szalonej cenie - 8zł/200ml. Pojemność niezbyt standardowa, jak na krem do twarzy, ale czemu nie - mniejszej nie było, to wzięłam taką... ;)

No i przepadłam. Totalnie. Nie wspominając o cudownym, cudownym, cudownym i... cudownym! zapachu, właściwości tego - taniego, jak barszcz! - kremu są naprawdę świetne. Doskonale nawilża, usuwa uczucie ściągnięcia, wygładza skórę, nie zapycha jej nawet w najmniejszym stopniu, jest treściwy, ale nie tłusty, dobrze się wchłania. Buźka po użyciu go jest odżywiona i zadowolona. Krem jest delikatny, twarz mnie po nim nie piecze, nawet gdy mam jakieś podrażnienia na skórze.

Dodatkowo, w razie braków w kosmetyczce, można tego kremu użyć na całe ciało. ;)

Polecam! Takie opakowanie starczy na kupę czasu, ale po zużyciu go, na pewno kupię kolejne! Jeśli tylko dostanę je w sklepie. ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

niesamowity i tani

Coś nieprawdopodobnego! Używałem kiedyś tłustszej wersji tego masła do ciała i byłem średnio zadowolony ze względu na konsystencję. Niemniej jednak uzależniłem się od zapachu całej serii. Lżejszej wersji szukałem wszędzie i nigdzie nie mogłem znaleźć aż do dnia, w którym natrafiłem na sklepi ziaji. I od tego momentu używam tego masła na twarz rano i wieczorem i jestem pod wrażeniem!
- nie klei się, wchłania błyskawicznie
-nawilża i uspokaja cerę
- nie zapycha (od kiedy go używam, nie wyskoczył mi żaden pryszcz!)
- jest tani i dostajemy aż 100ml!
- mam wrażenie, że rzeczywiście poprawia koloryt skóry. Wydaje się zdrowsza
- odżywia i chroni
- zapach, choć dość chemiczny, mi się bardzo podoba i wcale się nie nudzi. Może dlatego, że nie utrzymuje się na skórze zbyt długo.

Jednym słowem masło, które może zastąpić bez wątpliwości najdroższe kremy, napakowane silikonami i parabenami!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml

Dobry

Plusy:
Dobrze się wchłania
Jest wygodny do codziennego użytkowania
Skóra po zastosowaniu jest w dobrej kondycji
Można stosować zarówno do twarzy , jak i ciała.
Przyjemny zapach
Niska cena

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże