RoC, Hydra+ Bio-active, Anti-Oxidant Bio-Moisturising Cream SPF15 (Krem nawilżający SPF15 - niska ochrona)

Bionawilżający krem z przeciwutleniaczami, z filtrem ochronnym SPF15. Krem nawilżający nowej generacji, który łączy substancje nawilżające (Hydrovance) oraz odżywcze (Omega 3 i 6) z przeciwutleniaczami naturalnego pochodzenia. Dzięki tej unikalnej formule Hydra Bio Active zapewnia 24-godzinne nawilżenie, a filtr SPF 15 chroni skórę przed fotostarzeniem. Łagodna formuła kremu sprawia, że może być stosowany także na delikatne okolice oczu.
Krem jest idealny do codziennego stosowania. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Produkt niekomendogenny. Testowany dermatologicznie.

oceniam: krem do cery normalnej

Zacznę od smutnej wiadomości , od października 2010 roku w Polsce nie ma dystrybutora dla firmy Roc.
Uwielbiam krem do cery normalnej .Mam cere wrazliwa mieszaną ostatnio z tendencją do wyprysków na brodzie , policzki mieszane. Krem nie podrażnia, pieknie nawilża i wygładza. Świetnie nadaje się jako krem pod makijaż. Nie świeci się. Sprawdza się cudownie. Następne zakupy bedę robiła na allegro mam nadzieję że skąś będą je sprowadzać.

bardzo dobre kremy

Oceniam wersję do cery mieszanej(czyli dla mojego typu cery:)).Nie jestem fanką kosmetyków RoC i nigdy bym nie zwróciła uwagi na ten krem, gdyby nie pozytywne recenzje na Wizażu.To jeden z bardzo niewielu kremów do cery mieszanej, który nie wysusza mojej skóry!Zazwyczaj kupuję kremy do cery normalnej lub nawet suchej, aby uniknąć przesuszenia i ściągnięcia skóry.Krem delikatnie nawilża, wygładza skórę,nie pozostawia tłustego filmu, skóra się po nim nie błyszczy, szybko wchłania się do matu, jest genialną bazą pod makijaż i NIE ZAPYCHA.Ma dość przyjemny, delikatny zapach.Opakowanie praktyczne i higieniczne.
Naprawdę polecam cerom mieszanym i tłustym!Zamierzam wypróbować jeszcze wersję dla cery normalnej.
EDIT: Wersja do cery normalnej jest świetna dla cery mieszanej na zimę! Ma wszystkie zalety powyżej przeze mnie zrecenzowanej wersji dla cery mieszanej, a dodatkowo lepiej nawilża. Szkoda,że odkryłam te kremy tak późno, bo RoC nie ma ich już w swojej regularnej sprzedaży :( w UK można je kupić tylko w sklepach, które prowadzą wyprzedaże kosmetyków, które producent wycofuje z rynku.
Póki co zrobię zapas.
Używam tego produktu od:1 m-c

ok, ale........

Wielbie kosmetyki ROca za przystepna cene i spelnianie obietnic.
Skad 3 ka? Wchlanienie-super, nawilzanie, matowanie- OK, wydajnosc- OK, brak zapychania-tak! .
Problem mineralne podklady ciemnieja na tym kremieo min. 2 -3 tony. Nie pomagaja zadne bazy. Ciemnieje podklad po ok 15-30 minutach.

Używam tego produktu od:6miesiecy
Ilość zużytych opakowań:2 rozpoczete 3-cie....

Średnio

Bardzo lubiłam krem roc do cery mieszanej ale postanowilam spróbować tego. w miare nawilża jest lekki, szybko sie wchłania, nie zatyka porów. Ogólnie przyjemny w użyciu. Niestety zauważyłam, że w miejscach, w ktorych mam abrdzo suchą skórę krem nie tylko nie pomaga ale szkodzi jeszcze bardziej. Skóra się czerwieni, a zaczerwienienie nie schodzi przed cały dzień. Myślalam, że to efekt gojenia się skóry, niestety skora była coraz bardziej sucha i czerwona. Polecam do cery bezproblemowej, do zwykłego codziennego nawilżenia

Używam tego produktu od:miesiąca

czasem dobry

To był mój ulubiony krem,
ładnie nawilżał i lekko
do stosowania go
przez dłuższy czas.
No właśnie, po zużyciu
kilku opakowań zauważyłam,
że moja skóra już nie lubi
go tak bardzo jak dawniej,
bo zaczął się rolować, co
mnie wkurzyło.

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

taki sobie

Krem mnie zawiódł.

Ewidentne minusy:
- paskudnie się roluje
- nie nawilża

Plusy:
- nie zatyka porów, nie pogarsza stanu cery z trądzikiem
- nieinwazyjny zapach
- matowanie u mnie ok
- faktycznie można stosować wokół oczu: nie migruje

Problem z nałożeniem kremu, który pozostawał na palcach, a nie na twarzy i jego bardzo słabe nawilżanie sprawiają, że szukam dalej swojego kremu na dzień.
Można spróbować, ale ja osobiście do niego nie wrócę.Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Szukam lepszego, ale poki co nie do pobicia

Mam krem w wersji do cery mieszanej:

NA PLUS
+ ladny, delikatny zapach
+ gesta konsystencja, wydajny
+ poprawia kondycje skory
+ ujednolica
+ matuje
+ nie powoduje powstawania zaskornikow
+ szybko sie wchlania
+ swietny pod makijaz

NA MINUS
- nawilzenie srednie

***************************************************************-
Wyprobowalam tez wersje do cery normalnej i ta lepiej nawilza. Lubie ten kremik za rozjasnianie podraznien. Drobne zaczerwienienia znikaja. Kupie znowu!

Czy ktos zna lepszy krem? Np. jeszcze lepiej rozswietlajacy?

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Fajny

Fajny krem. Ładnie nawilża, dobrze się wchłania, nie zapycha.
Praktyczna tubka i dobra wydajność to też na plus. Moja zwykle odwodniona o tej porze roku cera (jesień/zima) jest dzięki niemu w lepszej kondycji.
Dobry pod makijaż. Ja używałam z tonikiem z tej serii.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Krem jest naprawde dobry. Ma przyjemna konsystencję. Ladnie sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dużu plus za filtr SPF. Ma praktyczne opakowanie, jest wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca

jestem bardzo zadowolona!!!

To chyba najlepszy nawilżający krem jaki stosowałam.. Ma świetną konsystencje, łatwo na nim rozprowadzić podkład, nie zapycha, nie podrażnia naczynek, nawilża i nawet fajnie matuje moją mieszaną skóre... więc czego jeszcze chcieć więcej?? Moja baaardzo problematyczna twarz baaardzo polubiła ten krem i z chęcią do niego wrócę:)

Po prostu dobry..

Całkiem dobry kremik, ale bez wielkich rewelacji. Delikatnie nawilża, nie podrażnia, lekko matuje, duży plus za to, że łatwo na nim rozprowadzić każdy podkład.. lecz za tą cenę i po tak dobrych opiniach spodziewałam się znacznie więcej. Do tego wszystkiego mało wydajny.

czegoś mu brakuje

Uwielbiam kosmetyki apteczne, bardzo lubię firmę RoC ale tym kremem nie potrafię się zachwycić. Po prostu za mało nawilża. Po kilku tygodniach stosowania RoCa miałam przesuszoną skórę. Po zmianie kremu wszystko wróciło do normy więc winowajca jest oczywisty. Nie polecam.Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania?