Ziaja, Pro, Maska uspokajająca

Ziaja, Pro, Maska uspokajająca

Maska wyraźnie wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka. Działa uspokajająco, łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich powstawania.
Substancje aktywne:
- alantoina
- alga brunatna bogata w oligoelementy, proteiny, polisacharydy
- olej bawełniany
- substancja chłodząca
- witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol)

polecam każdemu

maskę dostałam w wyniku pomyłki sprzedawcy na allegro i byłam zła. Po co mi jakaś maska uspokajająca?do tłustej cery? Pewnie będzie super ciężka, tłusta i zapychająca...tak sobie wtedy myślałam...

Maska jest świetna!
lekka,ale treściwa. Nawilża, łagodzi. Dobra po kwasach, peelingu, słońcu.
W zasadzie ma postać kremu zwykłego nawilżającego- ja nie zmywam jej z twarzy po nałożeniu i tu duży plus- nie zapycha porów, cera się nie przetłuszcza.Cud!

Nigdy nie miałam lepszego kosmetyku nawilżającego. Byłam nawet przekonana,że go nie potrzebuje..
Polecam ten produkt, bo jego jakość jest ponadprzeciętna, a pojemność i cena - marzenie.

Używam tego produktu od:kilka msc
Ilość zużytych opakowań:1/4

miła

Najogólniej - fajna. Wchodząc w szczegóły - duże opakowanie, lekka konsystencja, wydajna, miły zapach. Po nałożeniu na twarz przynosi ukojenie, przyjemnie odżywia, ale nie natłuszcza. Pewnie przez rok nie zużyje tego pudła, w każdym razie ja jestem bardzo zadowolona. Polecam szczególnie wieczorkiem - przed snem, wtedy rano skóra jest promienna i "zdrowa". Nawet moja tłusta cera sie nie buntuje. Fajny, delikatnu produkt, nie podrażnia. "Miła" dla skóry :)

Ilość zużytych opakowań: 1/8 pudełka

gruntowne nawilzenie

Kupilam cala serie pro po waszych pozytywnych opiniach i powiem szczerze jestem mile zaskoczona,ze nasza polska firma ma takie dobre kosmetyki:)
Maseczka jest naprawde godna polecenia
Plusy:
-lekka konsystencja,jak smietanka,dobrze sie naklada
-przyjemny zapach
-dziala jak pomoc natychmiastowa dla skory,koi podraznienia,chlodzi,łagodzi,idealna do skory wrazliwej,zmaltretowanej wszelkimi zabiegami,makijazem,solarium
-dziala relaksujaco:)
-skora po zmyciu jest dobrze nawilzona,miekka
-maske robie 2 razy w tyg po peelingyu z tej serii,jak mam chandre to czesciej,po kilku zastosowaniach zauwazylam,ze skora stala sie zdrowsza,poprawil sie koloryt,nie jest juz taka szara,zmeczona jak byla,po prostu promienieje
-duze opakowanie,wydajna
-niska cena
Wad nie ma,moj KWC:)

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

:]

Ładnie pachnie. Nie podrażnia. Twarz nie piecze. Mam wrażenie że zaczerwienienia i podrażenienia zmiejszają się. Fajnie nawilża. Po peelingu bardzo fajny efekt:]

Używam tego produktu od:ok 2-mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

genialna

Kupiłam tą maseczkę jako uspokajacz do skóry po zabiegach oczyszczających z tej serii.

Sprawdziła się naprawdę rewelacyjnie:) Używam jej zawsze po maseczce z zielonej glinki z mikrodermabrazją łącznie z maseczką zwężającą pory- efekt zero podrażnień, nawet po częstym stosowaniu takiej kombinacji.

Skóra niezwykle mięciutka, gładka, odżywiona, nie ma suchych skórek (z którymi zawsze miałam problem!)

Jest bardzo wydajna, opakowanie jest wielkie, można nakładać ją grubiej na twarz i pozostawiać trochę dłużej. Bezpośrednio po nałożeniu czuć zimno i odrobinę pieczę ale po paru minutach skóra się uspokaja:)

Zapach jest dość delikatny, mi osobiście nie podoba się jakoś specjalnie ale może być.

Jedynymi minusami jest to że, trzeba naprawdę uważać przy zmywaniu bo nawet odrobina wody z tą maseczką koszmarnie podrażnia oczy, płaczę potem przez parą godzin:( Nie odejmuję gwiazdki bo to w końcu jest kosmetyk do stosowania w salonach kosmetycznych.

Używam tego produktu od:ok 1,5 miesiąca

na zawsze ze mną

Lubię kosmetyki Ziaji, zarówno linię Pro jak i Med. Maskę kupiłam przy okazji większego zamawiania serii Pro. Jest to dobry, niezawodny produkt, który zostanie w mojej kosmetyczce już na stałe.

+ nawilża, koi , łagodzi podrażniania
+ nakładam ją i na 10 minut i na całą noc jako krem, a efekt zawsze jest świetny: gładka, nawilżona buzia
+ używam jej do doprowadzenia mojej twarzy do porządku po różnych alergicznych wysypkach.
+ pięknie pachnie i ma odpowiednią konsystencję
+ relacja cena-wydajność-pojemność to spełnienie moich marzeń.

Jestem na TAK!

Naprawdę, bardzo dobry produkt za niewielkie pieniążki.
Maseczka niezwykle wydajna, o bardzo dobrej konsystencji i pieknym, delikatnym zapachu.....po nałożeniu rzeczywiście czuć efekt chłodzenia, skora po jej uzyciu jest mięciutka i gładziutka..nie zauważyłam, aby zapychała pory lub wyskakiwaly po niej jakieś niespodzianki.....jednym słowem POLECAM! gdyz warto ja miec w swojej łazience :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Relaks

Maska niesamowicie relaksuje, pieknie pachnie i nawilża. Nakładam ją kiedy czuję że mojej skórze coś dolega (piecze, swędzi) i ona działa na moją cerę cudownie, wszystko sie upokaja. Czuje jak twarz chłonie tą maske i miło chłodzi. Również po zabiegach złuszczania itp idealnie upokaja. Trzymam ją dłużej niż 15min czasem i pół dnia tak miło chłodzi i nawilża. Polecam!

Używam tego produktu od:2 m-cy

dobra

Duże pudełko za przystępną cenę.
Skóra po nałożeniu bardzo przyjemna w dotyku i wyglądzie, zaczerwienienia - uspokojone.
Nie zapycha. U mnie wchłania się prawie całkowicie, to co zostanie przecieram płatkiem kosmetycznym (czasami tego nie robię) i nie muszę nakładać kremu.
Bardzo wydajna,
zapach - mi pasuje,
Dlaczego ujęłam gwiazdkę? Bo zdarzyło się jej gdy miałam skórę nadwyrężoną po całym dniu na mrozie szczypać. Był to pojedynczy przypadek ale jednak. Mój mężczyzna gdy wraca ł w mrozy do domku też prosił o nałożeniu mu tej maseczki - również był zadowolony :)
W każdym razie - polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Dobry produkt za niską cenę

Maseczka jest bardzo dobra. Nakładam ją raz w tygodniu. Skóra po niej jest mięciutka i dobrze nawilżona (jak pupa niemowlaczka :)). Poza tym zauważyłam jakiś innych nadzwyczajnych efektów , traktuję ją jako kosmetyk relaksujący. Za tą cenę jest naprawdę godna polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Fajna za niewielkie pieniądze

Podpisuje się pod poprzednimi recenzjami. Jest bardzo fajna, delikatna, naprawdę łagodzi zaczerwienienia. Mam bardzo tłusta cere i jej nie zapycha. U mnie prawie się wchłania całkowicie, a reszte odciskam chusteczką higieniczną lub spryskuję woda termalną i potem wysuszam chusteczką. Czasem nie potrzeba już kremu.Używam tego produktu od:1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań:1/2
Edit: A jednak nie jest taka cudowna. Roluje sie na twarzy, nie mówię, że jest zła, ale teraz używam kojącej Avene i jest bez porównania doskonała, buzia ją pije i jest ukojona. Niestety ta wygrywa pod względem wydajności i ceny.

Rewelacyjna

Maska jest naprawdę godna polecenia. Ma przyjemną konsystencję, świetnie koi twarz, nawilża. Używam jej tak jak poprzedniczka, resztę maski, która się nie wchłonie po prostu zmywam tonikiem. Potem aplikuję krem z ziaji pro nawilżający.

Jestem po prostu zachwycona serią ziaji pro. Zakupiłam kilka produktów i napewno na nich nie poprzestanę. Mam cerę wymagającą bardzo dobrego nawilżenia. Tak naprawdę nawilżały mnie wyłącznie kremy apteczne na bazie mocznika. A tu proszę.

Maska przyjemnie chłodzi buzię. Czuć, że skóra ją chłonie. Po użyciu jest bardzo miła w dotyku, czuć, że jest mocno nawilżona i złagodzona. Wszelkie zaczerwienienia znikają. Nawilżenie utrzymuje sie długo.
Nie zatyka. Buzia jest świetna po użyciu. Delikatna, świeża, po prostu piękna.

Świetny kosmetyk za śmieszną cenę. Przy tej pojemności i wydajności. Po prostu mój KWC.

Używam tego produktu od: jakiś czas