Dax Cosmetics, Familijny balsam po opalaniu do stosowania dla dorosłych i dzieci

Wspaniale koi skórę po kąpieli słonecznej. Intensywnie nawilża i lekko natłuszcza. Utrwala opaleniznę. Zawiera naturalne składniki roślinne, takie jak olej z nasion bawełny i macerat siemienia lnianego bogate w witaminy E, F oraz d-pantenol, dzięki któremu działa łagodząco i kojąco. Zapobiega podrażnieniu i łuszczeniu się naskórka. Polecany również dla osób o skórze bardzo wrażliwej i dzieci powyżej 1. miesiąca życia.

Skład: Aqua, Glyceryl Stearate, Cateareth-20, Cateareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Isoporopyl Myristate, Octyldodecanol, Glycerin, Linum Usitatissimum, Cotton Seed Oil, D-Panthenol, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Disodium EDTA, BHA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-,2-Nitropropane- 1,3-Diol, Triethanolamine, Parfum.

Cena: ok. 12zł / 250ml

/mw/

Bardzo dobry produkt

Zabrany na wczasy okazal sie zbawieniem. Stosowany co noc ladnie lagodzil a zarazem "wyciagal opalenizne. Dla mocniejszego efektu chlodzenia dodalam pasty do zebow przez co prawie mrozilo spieczone plecy :)

+ ladny zapach.... daxowy :) lubie
+ stoi "na glowie" wiec lepiej wylatuje
+ fajne opakowanie
+ dobry sklad (pantenol gliceryna )
+ fajnie nawilza skore
+ grubsza warstwa bieli wiec jest wieksza ulga

minusow nie ma bedziemy kupowali co rok :)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3/4

na plus

Właściwie nie używałam latem, bo nigdzie nie wyjeżdżałam się kąpać czy opalać, ale nie lubię żeby się coś zmarnowało, więc używam teraz jako balsam po kąpieli, bo kończy mu się data ważności :) Konsystencja nie za wodnista ale i nie za toporna - w sam raz, ładnie pachnie, skóra go bardzo lubi bo jest po nim mięciutka. Mega wydajny - co w tym wypadku jest raczej na minus, bo końca nie widać i pewnie jednak będę musiała go wyrzucić ;) Jednak polecam :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Bardzo dobry produkt. Nie pozostawia tłustej warstwy, dobrze się wchłania, łagodzi skutki zbyt mocnego opalania. Ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Dobrze spływa po buteleczce dzięki czemu nie trudno go wykorzystać do końca.
Polecam.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię następny bo tego lata kupiłam już inny.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku całe lato i jesień

bardzo dobry

Mi ten kosmetyk bardzo odpowiada. Cena również nie jest wygórowana. Balsam bardzo dobrze się rozprowadza i co ważne-świetnie natłuszcza i chłodzi podrażnioną i rozgrzaną po kąpieli słonecznej skórę. Zapach bardzo przyjemy, dosyć gęsta konsystencja i fajne zamknięcie. Mam jednak małe zastrzeżenie a mianowicie miałam nadzieję, że po intensywnej kąpieli słonecznej i zastosowaniu tego kosmetyku skóra nie będzie mi się złuszczać..Balsam niestety nie sprostał temu wymaganiu. Mimo wszystko polecam i na pewno znów go kupię.

Używam tego produktu od: połowy zeszłych wakacji