Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Intensive Nutrient Night Serum (Intensywne serum odżywcze na noc)

Intensywne serum odżywcze na noc zawiera unikalną formułę z mikrogranulkami kryjącymi wyjątkowe składniki:
- olejek ze słonecznika
- beta-karoten
- wyciąg z kukurydzy
Po jednej nocy rozświetla skórę, przywraca naturalny, zdrowy koloryt i radykalnie wzmacnia świetlistość skóry.
Przy regularnym stosowaniu poprawia kolor cery i ogólną kondycję skóry.
Po 2 tygodniach stosowania sprawia, że skóra nawet bez makijażu wygląda ładniej.

Cudny!

Mam mieszaną cerę i stosuję go tylko na poziomy pas twarzy: policzki i nos

Plusy:
-wygodna pompka
-piękna buteleczka ;)
-świetna żelowa formuła
-dobrze się wchłania
-świetnie nawilża
-nie podrażnia
-rano cera jest gładziutka, wygląda świeżo i promiennie
-cera staje się mięciutka

Minusy:
-mało wydajny

Używam tego produktu od:miesiąc

super!

To jeden z najlepszych kosmetykow Avonu, a "biale" kosmetyki tej firmy rzadko spotykaja sie z uznaniem. To serum naprawde przynosi efekty. Mam prawie 30 lat, skora powoli traci swa sprezystosc i pojawiaja sie piersze drobne zmarszczki. Ten produkt znacznie poprawil wyglad mojej cery, zniwelowal drobne zmarszczki, napial skore twarzy, ktora nabrala ladnego, swiezego kolorytu. Bardzo fajne, luksusowo wygladajace, wygodne opakowanie z pompka ulatwia aplikacje - jedno nacisniecie pompki wystarczy, aby rozprowadzic kosmetyk na calej twarzy. To prawda, ze troszke sie skora "lepi" po aplikacji, ale przeciez jest to kosmetyk przeznaczony do stosowania NA NOC, wiec nie widze problemu. Polecam duet peeling + serum. Na efekty nie trzeba bedzie dlugo czekac!

Wazne jest rowniez to, ze kosmetyk nie zatyka porow, Do tej pory mialam problem z zaskornikami, wagrami i pojedynczymi pryszczami. Nie uwierzylybyscie jak moja twarz wyglada teraz. Polecam, bo waro!!!

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

uwielbiam!

Genialne serum. Podstawowe jego zadanie, a więc odżywianie skóry jest spełnione!!! Serum cudnie wygładza cerę, rano skóra jest aksamitna:) I poza tym specyfik ów sprawia, że słysze komplementy dotyczące mojej cery. Ja stosuje go aktualnie z kremem Ziaji z serii kozie mleko. I jest to duet niezrównany. Ziaja uzupełnia braki serum, czyli nawilża i natłuszcza moją cerę:D Stotsowałam go z kremem masło kakakowe i też efekt był w pełni zadowalający... Uważam, że jest to produkt udany, godny polecenia. Nie jest drogi więc średnia wydajnośc , przy codziennym stosowaniu na twarz, szyję i dekolt, nie jest szczególną wadą. Po aplikacji twarz z lekka się lepi co prawda, ale dosłownie kilka sekund, więc nie ma no co psioczyć :) Polecam gorąco!

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

świetny

choć do zakupu tego serum podchodziłam z duzym dystansem, to jestem z niego bardzo zadowolona, używam wraz z kremem na noc i opalizującym na dzien z tej samej seri i dają świetne efekty. pomimo tego, że mam cere mieszaną, co wzmagało moje obawy przed zakupem ze względu na możliwość "świecenia" się kosmetyki mile mnie zaskoczyły. serum bardzo ładnie poprawiło koloryt cery, stała się bardziej jednolita i wyglada poprostu zdrowo. serum co prawda średnio wydajne, ale prze niezbyt wygórowanej cenie nie poczytuje mu tego za wielka wadę. polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

polecam

Kosmetyk genialny!

Przy mojej cerze skłonnej do pojedyńczych krostek już po tygodniu stosowania nie było mowy o jakichkolwiek udziwnieniach.

Skóra stała się promienna i gładka.

Kolejne plusy to wydajność, wystarczy raz nacisnąć dozownik i wyskakuje odpowiednia ilość serum (oczywiście jeśli da się za dużo może się kleić), zapach który jest przyjemny i nie drażni, i w miarę przystępna cena.

Jedyny minus to samo opakowanie (szkło) kiedy serum jest już mało niestety nie da sie go do końca zużyć bo nijak rurka z dozownika nie sięga a inaczej ciężko dostać sie do tej "resztki".

Używam tego produktu od: 1,5 m-ce

Trudno jednoznacznie go ocenić

Postanowiłam że poużywam przez miesiąc tego produktu i dopiero wtedy go ocenię. A ocenić ten produkt jest dość ciężko. Jego plusami napewno są:
+ ładny zapach,
+ szybkie wchłanianie,
+ nie zapycha.
Natomiast minusy:
- lepi sie zanim sie wchłonie,
- mam wrażenie, że nic nie robi ze skórą,
- zbyt mało nawilża przez co musze nakładać na niego krem,
- jest jak na serum kompletnie niewydajny.
Pomimo tych wad jest wart przetestowania, ale chyba na zimę nada sie bardziej niz na lato (rezultaty działania o ile jakieś jest będą bardziej widoczne).

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1.

strata pieniędzy

mnie nie zadowolił :/ niby po paru dniach skóra wygląda tak promiennie ze można zrezygnować z makijażu - jasne a świnie latają . Buziulka może rzeczywiście odrobinę lepiej wygląda ale spodziewałam się czegoś lepszego. Na dodatek jest bardzo mało wydajny i starcza na bardzo krótki okres

Bardzo dobre serum

Skusiłam się na ten kosmetyk pod wpływem dobrych opinii. I nie żałuję :-)
Serum bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, bo naprawdę widać poprawę stanu skóry już po kilku dniach :ehem: Rankiem twarz jest jakby bardziej promienna i nie widać śladów zmęczenia czy szarości cery, jest ona napięta i bez nowych wyprysków. Kosmetyk przyjemnie, delikatnie pachnie i błyskawicznie się wchłania(przez chwilę po nałożeniu odrobinę się lepi, ale trwa to może z minutkę).
Plusem jest także dozownik i ładne opakowanie.
Cena w promocji także jest zachęcająca.

Jeśli chodzi o minusy to mam 2:
- serum jest raczej mało wydajne(na raz używam 4-5 porcji żeby starczyło na twarz i kawałek szyi) i dlatego szybko go ubywa
- mogłoby odrobinę lepiej nawilżać(nie nakładam na niego kremu, bo boję się takich eksperymentów) :ehem:

Poza tym jednak kosmetyk oceniam jak najbardziej dobrze i chętnie kupię go ponownie :-)

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca

zwykłe serum

Kosmetyk przeciętny. Małe problemy z otwieraniem kosmetyku. Lepka konsystencja, bardzo mało wydajny.Kosmetyk poprawia kondycję kóry, ale minu za opakowanie.

dobry.

serum jest bardzo przyjemne dla oka- ladne oapkowanie- swietnie wygladaja te pomaranczowe granulki w nim :)
dobrze nawilza, jednakze skora sie po nim troche lepi-ale chwilowo, jesli chcemy przekrecic dozownik to otwiera nam sie cala butelecza,jest malo wydajne,mimo to polecam

Używam tego produktu od:mieisaca

jestem rozczarowana

Mam mieszane uczucia,choć moje klientki raczej go chwalą.troche zbyt lepka konsystencja,ale za to szybko się wchłania.najbardziej jednak denerwuje mnie to opakowanie z pompką,która nie działa jak kosmetyku jest już mało.i za bardzo nie ma jak go wyjąć ponieważ buteleczka jest dosyć wąska.

Używam tego produktu od:miesiąc

Avon sie postaral:)

Bardzo fajne serum. Swietnie modeluje twarz napina ja i mimo lekkiej lepkosci tuz po nalozeniu bardzo dobrze sie wchlania. Nakladam od pol roku co drugi wieczor i musze zauwazyc duza poprawe mojej cery. Swiezy zapach i niezbyt tlusta konsystencja dopelniaja calosci. Jedyne co mi przeszkadza to dozownik ktory nie jest zbyt praktyczny w uzywaniu (okreca sie i nie ma zakretki) oraz to ze serum jest malo wydajne dlatego uzywam co drugi dzien:))

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań:2 + probki