Eveline Cosmetics, Masło do ciała z olejkiem sezamowym i witaminą E do skóry suchej

Masło opracowanie specjalnie w trosce o skórę, która potrzebuje intensywnego nawilżenia i poprawy kondycji. Pielęgnuje i regeneruje wysuszoną skórę. Odżywcze substancje zawarte w olejku sezamowym sprawiają, że skóra odzyskuje jędrność, miękkość i jest głęboko nawilżona na długi czas. Witamina E dodaje skórze energii, zapewniając młody wygląd. Dzięki wyjątkowo delikatnej konsystencji doskonale wchłania się, nie pozostawia uczucia lepkości. Masło posiada delikatny i przyjemny zapach.

Świetne :-)

Niedobre(;)) kosmetykocholiczki skusiły mnie na masełka Eveline zachwalając ich właściwości. Z 4 wariantów wybrałam ten, ale mam zamiar wypróbwać wszystkie :D

Kosmetyk wg. mnie nie ma typowej maślanej konsystencji, jest lekko puszysty i nie tłusty. Wg. mnie np. masła Ziaji mają bardziej zbitą konsystencję i bardziej maślaną. Nie mniej jednak masełko rozsmarowuje się gładko na skórze i nie zostawia filmu. Bardzo dobrze nawilża.
Zapach jest nieokreślony, na pewno nie sezamowy, choć przyjemny i niby wydaje się ledwo wyczuwalny, ale rano po wstaniu z łóżka jeszcze go czuję na skórze i ubraniu :-) Bardzo mi się podoba ten aromat.
Opakowanie jest ładne, można wszystko wydobyć do ostaniej kropelki.
Minusem może być tylko to, że nie wszędzie te masła są dostępne, ja na szczęście znalazłam je w jednej apteko-drogerii. No i wydajność też mogłaby być lepsza, ale zauważyłam, że wszystkie maślane kosmetyki zużywam szybciej niż tradycyjne balsamy i nie odejmę za to gwiazdki.

Podsumowując - jestem zadowolona i nie mam się do czego przyczepić. Daję piąteczkę :-)

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 opakowania

Rewelacja ;-)

Używałam kilku masełek od dłuższego czasu preferowałam masełko sephorowskie.Jednak nabyłam to ,,cudo,, ponieważ moje masełko mi się skończyło i potrzebowałam czegoś na ,,już,, Bardzo miło byłam zaskoczona-super zapach,konsystencja może ciut za lejąca,ale wchłania sie błyskawicznie i nie pozostawia tłustej powłoki.Naprawde nawilża -moje wiecznie przesuszone kolana nareszcie nie są białe ;-)-z przesuszenia się rozumie ;-).Uzywam,co drugi dzień i to zdecydowanie wystarcza. Bardzo dobra jakość,za niewielkie pieniążki, z całą pewnością zagości w mojej łazience na dłuuuuugo ;-)))

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe drugie

fajne

bardzo fajne, porzadne maselko. mozna postawic znak rownoci miedzy nim a speclalami the body shopu.

kosmetyk ten ma prawdziwie maslowata konsystencje, dobrze sie rozprowadza [nie jest tepe], dobrze sie wchlania - nie zostawia lepiacego filmu.

naprawde dobrze nawilza! uzywalam na wakacjach w goracym klimacie, gdzie skora wariuje i czesto sie przesusza - to maselko temu zapobieglo, skora nim traktowana byla miekka, elastyczna, delikatna, gladka.

jedno opakowanie wystarczylo mi na dwa tygodnie codziennego uzywania w ogromnej ilosci na nogi.

kupie ponownie, 10 zlotych to nie majatek. nie mam zamiaru wydawac 65 zlotych na kosmetyk TBSu skoro rodzima firma produkuje cos podobnego.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno cale