Perfecta, Oczyszczanie, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu z minerałami morskimi i bławatkiem

Bardzo starannie usuwa ze skóry zanieczyszczenia i resztki makijażu, przez co skutecznie zastępuje mleczko i tonik. Preparat posiada lekką, nietłustą konsystencję. Zawiera nawilżające minerały morskie, kojący d-pantenol a także wyciąg z bławatka, który redukuje oznaki zmęczenia i odświeża cerę.

Polecam.

Obecnie mam w użyciu kolejną buteleczkę płynu.

ZALETY
- dokładnie usuwa cały makijaż
- pozostawia uczucie świeżości i czystości
- wydajny
- przystępna cena (często jest w promocji)
- nie uczula
- nie wysusza
- delikatny zapach

Jednak zauważyłam, że czasami pieką mnie oczy podczas demakijażu, ale to raczej z powodu zbyt dużej ilości płynu na waciku. Niemniej, bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek

Płynu używam już od dłuższego czasu i zawsze bardzo chętnie do niego wracam. Opis produktu zgodny z działaniem , jedynymi minusami są : opakowanie ( przez dziurkę czasem wylewa się zbyt dużo płynu ,co wpływa na wydajność) oraz uczucie lepiącej sie skóry po zastosowaniu. Jednak oprócz tego płyn sprawuje się bardzo dobrze :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok.4

Najlepszykosmetyk do demakijażu

Ten płyn jest najlepszym kosmetykiem do demakijażu jaki dotychczas stosowałam.

Plusy
+ bardzo dokładnie usuwa makijaż z oczu o reszcie twarzy nie wspominając :)
+ nie podrażnia oczu
+ nie uczula, jest bardzo delikatny
+ bardzo przyjemny świeży zapach
+ wygodne opakowanie
+ wydajny
+ przystępna cena

Minusów w tym kosmetyku nie dostrzegam

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, kończę drugie

Wspaniały!

Nie podrażnia buzi ani oczu z czym wiecznie miałam problem. Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem i ma bardzo ładny zapach ,a skład jest bardzo przyjazny! Nada się też do odświeżania buzi. Nie uczula, nie wysusza, nie ściąga. Nie mam większych zastrzeżeń niż cena, ale na to przymknę oko ze względu na plusy. :D Napewno go jeszcze kupię!

bardzo dobry!

Swoje zadanie spełnia w 100% :) długo szukałam swojego ideału i chyba wkóncu znalazłam! Mam cerę mieszaną, ale u mojej mamy przy cerze suchej też sprawdza się bardzo dobrze.

Zalety:
- nie podrażnia (to najważniejsze! mam bardzo wrażliwe oczy)
- bardzo dobrze zmywa makijaż
- dobrze oczyszcza i odświeża skórę
- nie podowoduje wysypu krostek itp jak wiele kosmetyków potrafi
- nie wysusza i nie ściąga
- ładne wygodne opakowanie
- praktycznie bezzapachowy
- w promocji w bardzo dobrej cenie ok 10zł

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: jedno i będzie więcej

Jest OK

Kupilam go dzieki YT, jednk mam mieszane uczucia
\\n
\\nPlusy
\\n+cena (10 zl/200ml)
\\n+oczyszczenie twarzy, zmywa tusz (nie wiem czy wodoodporny bo uzywam zwyklego), uzywam go do zmywania maskary i do porannego oczyszczania twarzy
\\n+nie podraznia
\\n
\\nMinusy
\\n-opakowanie -"dziurka" jest za duza
\\n-szczypie w oczy jak za duzo produktu nalejemy na wacik

fajny

jak dla mnie to same plusy,swietne oczyszcza skòre twarzy dajàc jej uczucie swiezosci i czystosci,bardzo dobrze usòwa tez makijarz z oczu radzàc sobie z kazdym tuszem,jest prawie bezzapachowy, nie podraznie twarzy ani oczu,jest bardzo wydajny.jak na osobe wymagajàcà to moge powiedziec ze jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

najlepszy na ratunek!

mam cere wrazliwa i mieszana. bardzo czesto skora jest zaczerwieniona , sucha i wtedy uzywam do oczyszczania wody micelarnej aby nie zaogniac bardziej tego stanu . najpierw probowalam wody micelarnej z vichy purette thermale, ale po jej uzyciu skora mi sie doslownie palila -byla mocno czerwona i piekąca! juz nie widzialam jak oczyszczac twarz do momentu gdy spalam u kolezanki i do oczyszczenia uzylam jej \'\'perfekty\'\' . efekt super!!
skora uspokoila sie , nie byla juz tak bardzo zaczerwieniona i sciagnieta, zniknelo uczucie palenia policzkow. od tamtej pory uzywam jej regularnie gdy moja skora potrzebuje ratunku i zawsze ja koi , sprawia ze jest miekka i dobrze nawilzona . a do tego dobry sklad , wydajna i niska cena.

goraco polecam :)

Używam tego produktu od: od dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest super

Super nadaje się do demakijażu oczu i podkładu- nawet tego topornego i ciężkiego.
+cena, jak na wydajność, jest super, około 11 zł
+nie trzeba wcale dużo lać na wacik, żeby zmyć oczy i buzię, a makijażu nakładam dość sporo
+nie wysusza, nie podrażnia
+nie tworzy pandy pod oczami
+nie drażni oczu( a noszę soczewki kontaktowe)
+nie maże makijażu i nie rozmazuje wszystkiego dookoła
+dobrze doczyszcza, nie zostawiając lepiej powłoki na buzi
+nie zatyka porów
+nie ma drażniącego zapachu

Super;) spełnia swoje zadanie na piątkę. :)

Ilość zużytych opakowań: cztery

totalna pomyłka

+ cena

- nie jest w stanie zmyć porządnie makijażu oka
- podrażnia i skórę, i oczy
- strasznie ściąga
- nie oczyszcza wystarczająco z podkładu

Cieszę się, że pomimo tak kiepskiego początku mojej przygody z płynami micelarnymi nie poddałam się, bo znalazłam cudne perełki, a ten to jakiś wybryk natury czy raczej chemików ;)

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno i ani grama więcej

Spełnia oczekiwania

Płyn przy , którym zostałam na dłużej ze względu na naturalny skład. Używam na co dzień wielu kosmetyków w tym kolorowych więc staram się ograniczyć ilość konserwantów i parabenów w składzie.Wcześniej używałam różne mleczka ale jak popatrzyłam na listę kosmetyków zawierającą szkodliwe składniki to wiele tego co używałam do tej pory a jest bardzo reklamowane było właśnie na takiej czarnej liście.(można znaleźć w necie taką listę , było też takie zestawienie kiedyś w jakimś artykule w poważnej gazecie).
Jak to płyn miceralny ze względu na konsystencję wody albo się go polubi albo nie.
Plusy:
-skład naturalny bez szkodliwych substancji
-dobrze i dość łatwo zmywa makijaż
-nie podrażnia oczu
-demakijaż twarzy i oczu czyli plus za uniwersalność, nie trzeba 2 kosmetyków
-daje uczucie dobrego oczyszczenia
-dobra cena i dostępność
Opakowanie starcza mi na miesiąc więc nie jest to zbyt długo ale chyba wszystkie płyny miceralne tak mają. Miałam wielką butlę biodermy i też poszła w 2 mies.A wielkiej różnicy poza ceną nie widzę.
Produkt w kategorii demakijażu twarzy i oczu spełnia moje oczekiwania.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Świetny !

Jak dla mnie najlepszy ;)
- niska cena ( 10 zł w promocji )
- jak dla mnie bardzo wydajny
- nawilża
- delikatny , nie podrażnia oczu ani skóry
- dobrze zmywa resztki makijażu ( ja używam go już po zmyciu makijażu żele dla dokładnego oczyszczenia skóry i zmycia reszty tuszu )

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka