Perfecta, Oczyszczanie, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu z minerałami morskimi i bławatkiem

Bardzo starannie usuwa ze skóry zanieczyszczenia i resztki makijażu, przez co skutecznie zastępuje mleczko i tonik. Preparat posiada lekką, nietłustą konsystencję. Zawiera nawilżające minerały morskie, kojący d-pantenol a także wyciąg z bławatka, który redukuje oznaki zmęczenia i odświeża cerę.

fajny

+zmywa makijaż do czysta
+nie podrażnia oczu
+nie ściąga skóry
+nie natłuszcza cery
+łatwo dostępny
+delikatny zapach

- nie widze w nim minusów.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Najlepszy

Mój ulubieniec. Bez niego nie ma wieczornego demakijażu. Bez niego nie da się łatwo usunąć podkładu Estee Lauder double wear. Bardzo szybko ściąga tusze do rzęs, zaznaczam, że nie uzywam tuszy wodoodpornych. Czasem za dużo naleję go na wacik i dostanie się do oka, trochę szczypie, ale nic złego się nie dzieje.
Jest mocniejszy od swojego brata do cery naczynkowej, który również zasługuje na uwagę.
Jeśli zaś chodzi o poranną toaletę to sięgam po inny kosmetyk, który przegoni sebum z nosa i czoła.

Używam tego produktu od: od jakiegoś roku, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: oj kilka już ich było

Rozczarowanie:-(

Używałam tego płynu jakiś czas temu. Usuwa makijaż oczu skutecznie. Nie ma potrzeby używania dużej ilości płynu. Po pewnym czasie zauważyłam,że po zmyciu makijażu skóra pod oczami jest przesuszona. I to zadecydowało,że nie będę już używać tego płynu. Gwiazdki daję za ładny,lekko wyczuwalny zapach i za jego działanie oczyszczające.

Używam tego produktu od: Pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo go lubię

Kupowałam go kilka lat temu, gdy miałam problemy z cerą. Pomagał mi. Dzięki niemu porzuciłam żele do mycia twarzy, które tak bardzo niszczyły moją buzię.
Testowałam też różne inne mleczka i płyny do demakijażu, ale moja cera zaczęła źle reagować i przypomniałam sobie o nim. Znowu mi pomaga :)

Wcześniej zawsze myłam buzię (uwaga ;)) mydłem z proteinami mleka i następnie tym płynem - nie miałam dzięki temu dużych problemów z cerą. Teraz rzadko używam podkładu, więc zazwyczaj używam go samego do mycia twarzy, a czasami umyję twarz wodą i potem płynem micelarnym, chociaż moja buzia wciąż lubi mydło :)

+nawilża buzię
+dokładnie oczyszcza z wszelkiego brudu i makijażu, dobrze zmywa tusz (wiadomo, że za jednym wacikiem nie zmyje, ale ogólnie domywa bardzo dobrze)
+nie podrażnia
+koi i łagodzi podrażnienia
+bez ograniczenia wiekowego ;)
+można powiedzieć, że jest prawie bezzapachowy, co jest dla mnie w takich kosmetykach ogromnym plusem
+spisał się, gdy pracowałam w niesprzyjających dla cery warunkach (kurz, ciągle brudne ręce) dbał o moją buzię i rzadko coś mi wyskakiwało - inne kosmetyki tego typu słabo sobie radziły
+buzia po nim nie świeci, jak żarówa :)

-średnio wydajny
-buzia troszeczkę się po nim lepi, ale, gdy posmaruję kremem, jest ok

Obecnie mam z wyciągiem bawełny i świetlika, bo tego nie mogłam znaleźć, ale też jest dla mnie bardzo dobry.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

dość dobry

Zakupiłam produkt po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizazu. Zuzylam jedno opakowanie i kupilam kolejne.

-malo wydajny opakowanie starczylo na miesiac
-dosc duzo trzeba nalac na wacik zeby rozpuscil makijaz oka (zwykly tusz do rzes)
-troche podraznia okolice wokol oczu
-pozostawia lekko lepka skore co mi nie przeszkasza bo pozniej myje twarz zelem
-dokladnie oczyszcza i to jest najwazniejsze!

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Bardzo łagodny

Przyjemnie odświeża skórę i łagodzi. Pozostawia niestety lepką warstwę i trzeba dodatkowo po użyciu go myć twarz. Nie podrażnia jednak oczu i dobrze zmywa makijaż. Z wodoodpornymi kosmetykami różnie sobie radzi, ale i tak wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: rok

warty każdej złotówki

Nie wiem, jak radzi sobie z produktami wodoodpornymi, bo takich nie posiadam, ale podejżewam, że kiepsko, ponieważ z eyelinerem do końca nie dał sobie rady.

Poza tym nie podrażnia, nie wysusza okolic oczu, ale jednocześnie nie pozostawia tłustego filmu. Makijaż zawsze zmywam dość starannie, ale nawet, gdy spieszyłam się z tą czynnością to ten płyn zdał egzamin.

Poza tym jest bardzo wydajny. jedno opakowanie, przy niemalże codziennym używaniu starczyło mi na jakieś 2, a może nawet i 3 miesiące.

Używam tego produktu od: 2 lub 3 miesiące

Micelarny faworyt

Kupiłam go, gdy moja twarz była zmęczona dopiero co skończonymi aptecznymi kuracjami, z zamiarem żeby trochę odpoczęła od mocnych kosmetyków, a jednocześnie nie chciałam wciskać na nią jakiegoś dwufazowego syfu do zmywania mejkapu, który tylko by mnie zapchał. Potrzebowałam czegoś neutralnego, niepodrażniającego.

- odświeża cerę
- dobrze zmywa makijaż
- nie podrażnia oczu
- skóra nie jest po nim napięta
- przyjemny delikatny zapach
- dobra cena
- wygodne opakowanie

Nie wiem czy radzi sobie z bardzo mocnym, wodoodpornym makijażem, bo takiego nie noszę, ale jak na moje potrzeby (krem BB, puder, tusz i czasem kredka, róż, korektor) był w sam raz. Jak za tą cenę - polecam! :)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy

Zanim przejdę do recenzji, chciałabym zaznaczyć, że nie używam kosmetyków wodoodpornych do makijażu.
Cechy dodatnie tego preparatu:
* dobrze zmywa mój makijaż: krem BB, puder bambusowy, cienie i tusz do rzęs. Z eye-linerem Catrice nie radził sobie
* nie zatyka porów - jeśli wracam po pracy późno w nocy i zmyję makijaż tylko nim, nie mam rano niespodzianek
* jest delikatny, nie szczypie w oczy i nie powoduje "zamglenia"
* miło pachnie
Minusy:
* niewydajny
* opakowanie niewygodne, można rozlać przez nieuwagę
Używałam też różowej wersji, ale ta z bławatkiem bardziej mi odpowiada
EDIT: Odejmuję gwiazdki za DMDM Hydantoin w skladzie. PO co formaldehyd w takim całkiem przyzwoitym kosmetyku? Z tego też powodu nie wiem, czy kupię ponownie.

dobry :)

Ten płyn jest dość dobry.
Zmywa lepiej niż jego różowa wersja i pozostawia większe uczucie świeżości na buzi. Co do makijażu oczu to taki dość lekki tzn. bez eye-linera zmyje tak na czwórkę ;)
Nie ma się co oszukiwać, nie dorównuje biodermie, ale jest bliżej niej niż inne w tej cenie.
Jestem zadowolona i może jeszcze kiedyś go kupię.

Używam tego produktu od: używałam chyba w maju 2012

Przyzwoity.

Ten płyn wpadł w moje ręce zupełnie przyadkowo, ale myślę ,że zagości w mojej kosmetyczce na długo. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu nie podrażniając przy tym oczu, ma ładny świeży zapach, skóra jest po nim nawilżona ale też nieco się lepi. Jak na tego typu produkt to cena naprawdę nie jest wygórowana. Ogólnie jest w porządku :)

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

gdy brakuje Ci pieniedzy na bioderme

uzywalam wielu plynow miceralnych. moim numerem 1 jest bioderma rozowa. jednak ten z perfecty kupuje gdy nie ma dostepu do biodermy, albo jak nie dysponuje wiekszymi pieniedzmi. dziala tak samo jak bioderma: ladnie zmywa makijaz, nie podraznia, nie wysusza, odswieza. jedyne w czym perfecta jest gorsza od biodermy to to, ze delikatnie sie lepi. nie jest to jakies dokuczliwe i mocne lepienie, ale jednak. za to wlasnie odejmuje pol gwiazdki. na pewno jeszcze do niego wroce. nie jest jakos szalenczo wydajny, ale za taka cene warto kupic.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pare opakowan nie pamietam dokladnie.