Ilirija, Subrina Recept, Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych

Ilirija, Subrina Recept, Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych

Zawiera aktywny składanik pirynion cynku, który skutecznie likwiduje uporczywy łupież oraz zapobiega jego ponownemu pojawianiu się.
Olejek z drzewa herbacianego ma działanie antyseptyczne i łagodzące skórę głowy, a wyciąg ze słonecznika pomaga utrzymać naturalną wilgoć włosów oraz przywraca im połysk i sprężystość.

Nie jest idealny, ale jeden z lepszych jakie udało się znaleźć

Na moją swędzącą skórę z suchym łupieżem, działa całkiem dobrze - nie ma nagłego wysypu łupieżu jak po niektórych szamponach. Dość skutecznie zapobiega sypaniu się piałego pyłku.
Nie pojawia się też silne swędzenie - nie eliminuje zupełnie, ale wystarczjąco (nie siedzę i nie drapię przez godzinę).

Nie przesusza włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Cudo za śmieszne pieniądze

PLUSY :
Włosy nawilżone
Nie przetłuszczają się tak szybko, jak przed stosowaniem
Włosy są sprężyste i ładnie się układają
Zapach choć nie każdemu mógłby przypaść do gustu mnie się podoba:) I powiem więcej utrzymuję się na włosach bardzo długo
Przystępna cena
Włosy łatwo się roczesują
Doskonale się pieni
Likwiduje łupież
Jedynym minusem jest jego brak wydajności, ale dzięki tej cenie, jest on mało istotny:)
Polecam wszystkim dbającym o włosy!:)

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Bardzo fajny!

Od dłuższego czasu szukałam szamponu, który wyleczy łupież i ukoi swędzącą skórę głowy. Podeszłam do niego sceptycznie, bo ileż to ja takich specyfików przeszłam, to głowa boli...
Kilka myć i...szok!Głowa już tak nie swędzi, włosy sprężyste (a mam za łopatki i z tendencją do puszenia się)i gładziutkie! Łupież niestety nie przepadł całkowicie, ale dalej go będę używała, bo za tą cenę, to prawdziwe cudo. Polecam!

Używam tego produktu od:ok. 2 mies.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Mój jedyny...

W akcie desperacji, przesuszonych włosów, zobaczyłam na półce u przyszłej teściowej ten szampon. Wiedziałam, że ta kobieta dba o siebie i nie żałuje pieniedzy na urode, a jej włosy to istne piękno.
Prawda, odgapiłam, chociaż kupno tego szamponu to też nie lada sztuka. Zakupiłam 1szt, i... powiem, że zapach ledwo zniosłam! Jakoś doszłam do łożka (myję włosy na noc) i modliłam się abym nie musiała rano znowu myć włosów. Nie musiałam modlić, to było zbędne. Wchodząc do łazienki, zwaliło mnie z nóg. Włosy już po pierwszym użyciu zyskały piekny połysk! teraz po 5mc używania z jedna przerwa mogę stwierdzić, zę już sie z nim nie rozstanę. Jest fenomenalny, miałam fatalnie zniszczone włosy, łupież, a on to wszystko wyleczył! takie małe lekarstwo za 9,90... Teraz nawet pokochałam jego zapach ;)
Nareszcie moje krecone włosy sa zdyscyplinowane, lekki, miękkie i baaaardzo lśniące.

Używam tego produktu od: 5mc