Figs & Rouge, Avance +, Firm & Tone Perfecting Body Serum (Serum do ciała)

Figs & Rouge, Avance +, Firm & Tone Perfecting Body Serum (Serum do ciała)

Kontur i rzeźba.
Dzięki specjalnej formule serum ujędrnia, napina oraz likwiduje wszelkie niedoskonałości skóry. Produkt zawiera kofeinę, wyciąg z karczocha i witaminę B5, które zapewnią optymalny poziom nawilżenia. Produkt odpowiedni do skóry normalnej i suchej.
+ Metyloksantyny, ekstrakt z kofeiny i karczocha zapewniają stymulującą aktywność komórkową, zwiększając
mikrokrążenie.
+ Levan Aktywuje usuwanie lipidów. Zwiększa także jędrność skóry i poprawia jej napięcie.
+ Proantocyjanidyny z ekstraktu z żywicy krwi Dragona; Zapewnia kolagen naprawiający wsparcie dla skóry.
+ Witamina B5 - Pantenol zmiękcza i promuje optymalną wilgotność skóry. Dodatkowe antyoksydacyjne i
wolnorodnikowe działanie wspomagające zapewnia zdrowszą i gładszą skórę.

ujędrniające, wyszczuplające, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubie
lekkie
lotion
normalna, sucha
serum

Dziwny produkt, ale działa

Dostałam ten produkt w boxie już chyba w nieistniejącej Liferii.
Wielkim moim zaskoczeniem była konsystencja - praktycznie woda. Zastanawiałam się nawet czy poprzez potrząsanie nie zgęstnieje, ale nic takiego się nie stało. Potem miałam obawy, czy to czasem nie efekt przeterminowania. Z produktem wszystko było OK.
Zapach w miarę przyjemny dla nosa, słaba intensywność.

Aplikacja do łatwych nie należała, jednak jak na produkt tak wodnisty wystarczył mi na dwa tygodnie.
Z jednej strony to mało, z drugiej patrząc na konsystencję całkiem dobrze.

Serum dobrze się wchłaniało i nawilżało skórę. Zero tłustości. Jednak to, co najbardziej mi sie w nim spodobało to wygładzenie. Rano skóra była gładka jak aksamit.

Gdybym miała możliwość używania jeszcze raz, to chętnie, jednak cena ponad 100 zł jest totalnie pojechana. Za takie pieniądze można zakupić kilka produktów o podobnym działaniu.