Astor, Color Last Vip (Ekskluzywna szminka)

Astor, Color Last Vip (Ekskluzywna szminka)

Luksusowa szminka zawierająca 50% więcej pigmentu, przez co nadaje ustom intensywny kolor. Utrzymuje się na ustach do 7 godzin, gwarantuje wyjątkowy komfort nawilżenia. Dostępna w 16 odcieniach.

Świetna jakość za śmieszną cenę

Dostałam tę szminkę w prezencie. Była strzałem w dziesiątkę

Posiadam odcień 123 - ciemny, fuksjowy róż

Szminka trzyma się ok 5-6 godzin przy jedzeniu i piciu

+ nie schodzi plamami
+ bardzo ładnie trzyma się ust
+ ma piękny, głęboki, bogaty kolor
+ kremowa konsystencja
+ nie wysusza
+ ma lekkie jednak nie-chamskie drobinki

Lecę dziś skorzystać z promocji w rosmanie na -49%, mam nadzieję, że jej nie wycofali, bo trudno jest znaleźć idealny odcień różu :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Matowa pomarańczowo/czerwona super :)

Zdecydowanie polecam odcien nr 200 matt

Szminkę ta zakupiłam ze względu na kolor i mat na ustach.Na allegro zapłaciłam coś koło 6zł czyli jak za darmo ;)

Odcień jest śliczny,bez żadnych drobinek.Trzyma się na ustach w miarę długo,mimo jedzenia i picia.Wpada w koral.Jest bardzo dobrze napigmentowana.

Najważniejsze dla mnie,nie zbiera się w kącikach.

Kolor będzie pasował zarówno brunetką jak i blondynką

Posiadam jeszcze drugi odcień 132 który jest idealną fuksją na ustach :) Dla mnie po prostu rewelacja na wiosnę lato.

Zdecydowanie polecam ze względu na piękne kolory,dobrą trwałość i duże krycie :)

pomyłka

- okropnie wysusza usta, podkreśla każdą suchą skórkę, nałożony na carmex i tak perforuje powierzchnię ust sprawiając, że wyglądają one po prostu nieestetycznie
- szminka zostaje na szklance, bardzo szybko się odbija i ściera. jeśli nie jem i nie piję i tak zjada się w tempie ekspresowym, zostając na konturze ust, co sprawia, że wyglądam na prawdę dosyć groteskowo. i nie pomaga konturówka, szminka wędruje wszędzie a ja wyglądam jakbym nie potrafiła się nawet porządnie wymalować. ogólnie jestem na nie...

Na co dzień i do pracy

Posiadam kolor 300 caramel, jest to średni brąz z drobinkami, któy ustom nadaje delikatnego brązu, mieniącego się brązu.
Plusem jest to,ze szminka dobrze nawilza usta ,starcza na kilka godz,a producent zapewnia ze taka supertrwala,opakowanie ladne,estetyczne,kobiece.

Minusem może być fakt, że kiedy kolor się ściera drobinki niestety zstają, co nie wygląda to apetycznie.
Ale i tak jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Dobre może być tanie

Od szminki oczekuje krycia, nawilżenia, pozostawania na ustach dłużej niż po pierwszym sięgnięciu po herbate ;)
Ta jest tania, nawilża, widac ją na ustach a do tego można ją wszędzie kupić za bardzo przystępną cenę.
Plusy:
+ kryje usta
+ wydajna
+ intensywny kolor
+ nawilża
+ tania

Minusy:
- nie odpowiada mi trochę chemiczny posmak.

Do tego od biedy mozna przejrzec się w złotym pasku na opakowaniu. Więc jak ktoś ma kłopoty ze zlokalizowaniem ust malując się - to można zerknąc ;)
Mam kolor 110 niby rózowy ale trochę w koral, pomarańcz na ustach się utlenia. Lubię ją.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Drogeryjny skarb

Cóż mogę rzec? Jestem uzależniona od tych szminek. Gdyby zabrakło ich na półce sklepowej poczułabym za plecami skradającą się w moja stronę panikę, która z czasem ewoluowałaby do ekstremalnej trwogi – „Gdzie ja nieboga znajdę taką jakość za tę cenę??”

Że opakowanie nie wpasowuje się w obecne trendy? Hmmm może i trąci myszką i przywodzi na myśl babcine pomady, ale nie osądzajcie książki po okładce! Cóż ona znaczy przy tej zawartości :D A zawartość moje drogie do złudzenia przypomina Rouge Coco Shine: tak samo kremowa, tak samo dobrze nawilża, subtelny satynowy połysk… Echh… Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że konsytencja VIP’a jest bogatsza, bardziej napigmentowana i ma mniej odbijających światło drobinek, co uważam za plus jeśli chodzi o dzienny makijaż. Lekka jak dotyk motyla, nie klei się i zostaje na długie godziny (dłużej od wyżej wspomnianej RCS). Ponadto, piękny połysk zostaje z nami cały czas i nie znika po godzinie jak w przypadku RCS. Kolejny olbrzymi plus.

VIP gładko sunie po ustach nie zostawiając żadnych smug. Różano-fiołkowy zapach jest zniewalająco słodki, kusi i otula. Mam na jego punkcie bzika. Kolory są stworzone idealnie dla ciepłych karnacji, dla szatynek o jasnych oczach. Dziewczyny w typie lata na pewno będą zachwycone :)

Próżno szukać tak pięknych i naturalnych odcieni w tej półce cenowej- jest to zatem prawdziwy skarb. Jej wydajność bije na głowę wszystkie szminki, które mieszkają w mojej szufladzie. Jeden z egzemplarzy wygrałam w konkursie 5 lat temu i jego resztki mam do dziś! (Wciąż trzymana z pobudek sentymentalnych - nigdy wcześniej niczego nie wygrałam :D. Oczywiście leży nieużywna bo termin ważności dawno minął).

Po pierwszym makijażu oczywistym stał się dla mnie fakt, że zakup kolejnych jest wyłącznie kwestią czasu, aby mój VIP nie czuł się w szufladzie samotny :).

„Pink addiction” to mój znak rozpoznawczy – cudownie wygląda z zielonym makijażem oczu. Kiedy stawiam na mocne smoky eye - wtóruje mi Nude Kiss, a kiedy zbiera mnie na szczyptę romantyzmu- Romatic Rose.

Co prawda eksperymentuje z innymi firmami, bo to raz moda na maty a raz na mokry połysk, ale zawsze po tych modowych wojażach wracam do mojego hiper- nawilżającego niczym balsam do ust VIPa.

Najtrwalsza

Mam odcień Desire, piękną intensywną czerwień doskonale pasującą do mojej urody. Pomadka jest niesamowicie trwała, spokojnie wytrzymuje jedzenie i picie bez konieczności poprawek przez parę ładnych godzin. Ktoś napisał, że w ogóle nie czuć jej na ustach - i jest to prawda, z tymże dla mnie jest to zaletą. Nie znoszę gdy pomadka jest klejąca.
Jedynym minusem jest ograniczona paleta kolorów, mimo t Desire na pewno kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Słaba...

Szczerze mówiąc byłam gotowa ją wyrzucic , ale przygarnęła ja moja mama...

Posiadam kolor 343 - toffe seduction - paskudny!
Na ustach wyglada jak rdza.

Szminka jest nieco tepawa i suchawa - cięzko mi nią pomalwoac usta.

Silnie napigmentowana - rzeczywiscie usta suche mam nadal ale kolor maja juz niemal jak opakowanie...

To nie jest szminka dla mnie.
Lubię czuc że mam coś na ustach, tymczasem ta szminka nie daje mi tego.

Dosyc trwała (nie schodzi tak szybko z ust nawet gdy jemy i pijemy )

Paleta kolor- paskudna ! Doprawdy cięzko mi coś wybrac.
Dla mojego typu urody nie ma tam doslownie nic sensownego do wyboru!

Polecam osobom, które nie lubia czuc obecnosci jakiegokolwiek smarowidla na ustach a pragna nadac ustom żywy, silny kolor.

Polecam glownie blondynkom o cieplej karnacji i rudym, ewentualnie panie o jasnobrazowych wlosach z cieplym odcieniem.

Paniom od ciemnej karnacji i czarnych wlosach/oczach - odradzam!

Używam tego produktu od: użyty raz
Ilość zużytych opakowań: ani jedno

106 Pink Candy

Cuuudowny kolor - to przede wszytskim

+ intensywny kolor
+ długo się trzyma ok 3-4 godziny z jedzeniem
+ wydajna
+ nie potrzeba idelnych ust do niej
+ przyjemnie się rozprowadza (nie potrzebuję pędzelka)

+/- dziwny zapach, który przypomina mi zieloną herbatę (?)
+/- nie wysusza, nie nawilża
+/- ściera się w miarę rónomiernie

Cena jest adekwatna do jakości

Mocny kolor.

Pierwsze co przychodzi na myśl po przetestowaniu tego produktu - mocny kolor.
Posiadam klasyczną, jaskrawą czerwień - Red Impulse.

Zalety:
*przepiękny, zachęcający zapach
*głęboki, jaskrawy, mocno nasycony kolor
*bardzo trwała
*wygodne, zgrabne opakowanie

Wady:
*może lekko wysuszać usta

Polecam fankom mocnego makijażu ust :)

ocena średnia

Kupiłam pomadkę nr 240 kolor cudny dokładnie taki jak lubię i co z tego jak po godzinie śminka zaczyna się rozlewać wokół ust co wygląda nieestetycznie.Drugi raz jej nie kupię

Używam tego produktu od: codziennie

Bardzo fajna szminka :)

Ostatnio skończyła mi się moja szminka z avonu ale nie byłam z niej zadowolona bo bardzo się rozpuszczała i wgl. Z tego względu postanowiłam że muszę sb kupić coś porządniejszego. Wybrałam się do rossmana, i w oko wpadły mi właśnie szminki z astora. Wybrałam \\\'najtańszą xdd Kosztowała mnie 24 zł. Ale trudno za dobrą szminkę trzeba zapłacić. Nie miałam czasu więc szybko wzięłam kolor 313 ;) Lubię usta w jasnych, brązowawych kolorach. Koloru nie byłam pewna ale zaryzykowałam. Testerem nie chciałam się brać, bo wiadomo kto je wcześniej miał na ustach?? xp W domu okazało się że kolor jest trochę za ciemny. Ale na szczęście takie było pierwsze wrażenie. Kolor nie jest bardzo jasny, jest taki "brązowy" ale i tak mi się podoba.

Jeśli chodzi o ocenę, to zacznę od opakowania. Nie powiem, ładne opakowanie. Wygodne xd W środku złoto ;)) A szminka jest: nawet trwała, ma ładny zapach, świetną konsystencję bo się nie rozpuszcza jak szminki z avonu ;p W sumie to tyle.

Tak więc polecam szminki astora, ogólnie, bo widać żę to porządna firma i ma fajne, nie aż tak drogie kosmetyki. Także, no xdd

Polecam ;**
Pozdrawiam bombelkii