Astor, Color Last Vip (Ekskluzywna szminka)

Astor, Color Last Vip (Ekskluzywna szminka)

Luksusowa szminka zawierająca 50% więcej pigmentu, przez co nadaje ustom intensywny kolor. Utrzymuje się na ustach do 7 godzin, gwarantuje wyjątkowy komfort nawilżenia. Dostępna w 16 odcieniach.

średnia

Kupiłam szminkę VIP przede wszystkim ze względu na kolor. Strasznie lubię usta w kolorze nude. Po wielu próbach, zdecydowałam się na kolor 313 (Nude kiss).

Co do efektów, to nie są jakieś spektakularne. Trzeba przyznać, że szminka nawilża i nie napina ust ale ma bardzo kiepskie krycie. To jest jej główną wadą. Usta z daleka wydają się być dobrze pokryte ale gdy się przyjrzymy dokładniej, widać, że tak nie jest. W celu neutralizacji tego efektu, pokrywam usta dodatkowo jakimś błyszczykiem. Wspomaga to również utrwalenie, które w przypadku tej szminki nie zachwyca.

Szminka nie jest zła, jednak sądzę, że póki co nie zdecyduje się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od: dawna

Można spróbować

Dwa powody dla których zdecydowałam się na zakup tej szminki:
*Kolor (313 nude kiss)
*cena( w Rossmanie była promocja)

Niestety muszę potwierdzić, szminka do najtrwalszych nie należy. Nie czuję również jakoby intensywnie nawilżała usta, drażni mnie to,że drobinki rozprzestrzeniają się w okolicy ust, nie wygląda to fajnie ;/

Jednakowoż, z zakupu tej szminki jestem zadowolona. Bardzo elegancko prezentuje się w mojej kosmetyczce:)

Dobra

mam numerek 106, jest to piekny roz (malina?)
utrzymuje sie dosc dlugo jednak bez picia i jedzenia,
nie tworzy w kacikach ust zajadów, ogolnie dobra w przystepnej cenie

Ilość zużytych opakowań: drugie

może być

Posiadam nr 123. Kolor jest przepiękny, jednak sam odcień nie wystarczy, by szminkę nazwać \"ekskluzywną\" :(

Plusy:
+ intensywny kolor z delikatnymi drobinkami
+ pięknie prezentuje się na ustach
+ wytrzymałe opakowanie (przeżyło niejeden upadek)

Minusy:
- jak dla mnie totalnie nietrwała! Po godzinie jedyny pozostały po niej ślad to tylko te drobinki...
- nie zauważyłam nawilżenia

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - kolor 123

Pozytywne zaskoczenie:)

Szukałam jakiegoś niebanalnego odcienia szminki (fanką błyszczyków raczej nie jestem) i w końcu wybrałam tą od Astor w odcieniu 106 pink candy.
Jestem pozytywnie zaskoczona jakością, pięknym kolorem, delikatnym zapachem, trwałością i eleganckim opakowaniem. Dodatkowo ten efekt, który można stopniować-od lekko podkreślonych różanych ust, po wargi w intensywnym kolorze, półmatowe ( z tym lekkim blaskiem zdrowo nawilżonych ust). Kolor z jednej strony wyrazisty, ale na tyle naturalny, że nie razi w oczy. No i nosi się ją cudownie. Lekka, kremowa. bez drobinek.
Opakowanie proste, eleganckie, wytrzymałe i jak do tej pory nic się nie starło-wygląda bardzo estetycznie.
Nie mam więcej wymagań wobec szminki. Tutaj jest wszystko jak ma być.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobrze nawilza

Plusem jest to,ze szminka dobrze nawilza usta,niestety jest nietrwala,starcza na kilka godz,a producent zapewnia ze taka supertrwala,i kolor jak dla mnie zbyt transparentny,opakowanie ladne,estetyczne,vipowskie:)

Używam tego produktu od:miesiac

Nie jest źle!!!

Nie mam wielkich zastrzeżeń do tej szminki-może trwałość prawie żadna!Mam odcień 110-pink addiction,jest to lekki dziewczęcy odcień.Wielki plus dla Astora-to nawilżenie.Polecam,szminka warta wypróbowania.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:4-obecnie 110

super

Mam ja od ok. 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolona.
Po pierwsze kolor - 100, delikatny, lekki, prawdziwie rozowy, jakiego szukalam juz od dawna. Kolor jest troche transparenty, bez brokatowch drobinek, bez swiecacego polysku (ale tez nie matowy). Idealny na codzien.
Bardzo dobre sa wlasciosci odzywcze tej szminki - nie wysusza, cos pomiedzy normalna a ochronna szminka.
Nie utrzymuje sie zbyt dlugo, ale wcale nie jest gorsza od innych.
Duzym plusem jest zapach i cena - 3,95e.
Polecam :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dla mnie OK

Naprawdę bardzo dobry produkt.
Plusy:
+ ładne kolory - nie sa bardzo intensywne i na usta wyglądaja bardzo naturnalnie
+ ładne opakowanie
+ pierwsza szminka, która nawilza i pielegnuje moje usta
+ dość trwała jeśli nakłada się cienką warstwa - kolor wpija sie w usta i na nich pozostaje
+ niedrażniący zapach i lekka formula
+ lekko nablyszcza
Minusy:
- zapach nie drażni, ale jest ciut "mydlany"
- mogłabybyć ciut bardziej trwała

Używam tego produktu od:5 miex

jak dla mnie to porażka

Szminkę o której mowa miałam dwa razy. Skusił mnie jej kolor (niestety nie pamiętam teraz numeru, ale taki pomiedzy różem a brązem, ale zgodnie z zamieszczoną fotografią, to chyba 121). Przede wszystkim kosmetyk ten jest potwornie nietrwały. Zdecydowanie nie nadaje się na randki - jeśli facet mi mówi, że brokat ze szminki znajduje się wokół moich ust zamiast na nich, to jest już pierwszy i najważniejszy sygnał ostrzegawczy, aby nie popełnić po raz drugi tego samego błędu i nie kupować takiego bubla. Ja niestety kupiłam myśląc, że może pierwszy egzemplarz był jakiś przeterminowany, ale drugi okazał się taki sam :(
No i już nigdy nie kupię tej "ekskluzywnej szminki"Używam tego produktu od:używałam jej jakiś rok temu

najlepsza!

najlepsza szminka, używam jej od lat:) najbardziej mi odpowiada odcień 313. nawilża, dobrze smakuje:p i jest nawet trwała, milion raz lepsza od szminek z mf, loreala czy maybelinne. zero wad, szczerze polecam!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:4 lat

super

Posiadam dwa numerki tej oto pomadki 313-nude kiss i 121-daring rose..Kolory przepiękne,delikatne..dobre do delikatnego makijażu ust.Pierwszy to ciepły delikatny beż a drugi odcień to ciepły roż z poświatą złotego..Kolory dobre dla typu jesień..Pomadka bardzo dobra jakosciowo..opakowanie bardzo estetyczne i solidnie wykonane..Taka ekskluzywna pomadka za niewielkie pieniążki..