Dax Cosmetics, Vulcanic Mat, Mikrodermabrazja - szafirowy peeling do ścierania zmarszczek i redukcji rozszerzonych porów

Specjalistyczny, bardzo skuteczny peeling polecany po 35. roku życia, do cery mieszanej. Zawiera piasek wulkaniczny z Tahiti - czarny piasek polinezyjski pozyskiwany ze skał magmowych, który w połączeniu ze sproszkowanym szafirem posiada rewelacyjne właściwości polerowania i wygładzania skóry poprzez powierzchniowe ścieranie martwych komórek i eksfoliację zmarszczek. W połączeniu z ekstraktem z afrykańskiej kory Enantia i irgasanem znakomicie oczyszcza i zmniejsza rozszerzone pory, a także widocznie wygładza strukturę naskórka. Ponadto pobudza samoregenerację komórek i mikrokrążenie krwi, co sprawia, że cera zyskuje zdrowy koloryt i świeży, młodzieńczy wygląd. Zwiększa skuteczność kremów pielęgnacyjnych.

wspaniały

Używałam już wielu peelingów i mikrodermabrazji, ale ten zdecydowanie jest najlepszy. Ma mnóstwo drobinek (drobniutkie ziarenka piasku), które doskonale wygładzają skórę i oczyszczają pory. Od czasu jak go używam, to zauważyłam, że mam o wiele mniej zaskórników. Jak na razie nie widzę, żeby mi spłycił zmarszczki mimiczne, ale zakładam, że na to potrzeba trochę więcej czasu. Cera po peelingu jest bardzo gładka, nawilżona i lekko zaróżowiona, tylko nie można przesadzić z szorowaniem, bo później twarz może nieco szczypać. Nie ma mocnego zapachu (raczej jest bezzapachowy), jest bardzo wydajny i u mnie nie powoduje podrażnień.

świetny...

muszę przyznać, że jest świetny... i na pewno nie jest przeznczony wyłącznie dla kobiet po 35tce... ma przyjemny, kremowy zapach, dobrze złuszcza skórę, oczyszcza pory:D twarz jest promienniejsza, zaraz po zabiegu nawilżona i delikatnie zaróżowiona...na następny dzień czasami się łuszczy, ale taki jest już efekt mikrodermabrazji:) czyli działa:) i należy uważać na słonce przez max dwa dni, gdyż mogą pojawić się przebarwienia, co mi się niestety przytrafilo, ale szybko zareagowłam i nic strasznego się nie stało:) przy tym jest baaardzo wdajny:) jednak nie zauważyłam spłycenia zmarszczek mimicznych, a gdy wcieram go w załamaniach policzków w celu ich spłycenia, to starsznie podrażnia skórę... więc nic na siłę:) uważam, że nie ma kosmetyku, który zadziała jak zabieg mikrodermabrazji, bo stosowałam już pare takich secyfików, m.in. Vichy...jednak ten jest najbliżej idealu:D używam go jako peelingu, bo lepszego nie znajdę:) raz w tygodniu nakładam na twarz i ostatnio trzy razy na pośladki i uda, gdyż okazał się skuteczny w walce w pomarańczową skórką i świetnie przygotowywuje skórę do przyjęcia balsamu antycelulitowego:) także troszkę szybciej zakupię następny egzemplarz:)

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego:D

genialny

Najlepszy peeling jaki miałam a przetestowałam ich już trochę. Jest bardzo drobny, przez co dobrze wygładza. Natomiast ma to tę wadę że czasem można zbyt mocno szorowac to potem skóra trochę szczypie. Wydajny, ekonomiczny, bezzapachowy. Nie widzę wad.

Ilość zużytych opakowań:jestem w połowie 1-go