Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, oczyszcza i wygładza stopy. Bardzo wygodna, niezastąpiona w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

stara i sprawdzona

Tarkę kupuję już kilka lat, nie wiem do końca nawet, ile już ich miałam. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych na rynku i zawsze wybieram właśnie ją.

+ma wygodną rączkę -> można ją powiesić w łazience jak i wygodnie złapać, aby zetrzeć martwy naskórek
+ tarka nie jest zbyt szorstka, ale jest wystarczająca aby pozbyć się zrogowaciałego naskórka
+nie podrażnia skóry (gdy używałam mocniejszych to moje stopy miały czerwone ślady, po prostu zbyt mocno ścierałam)
+ daje się bezproblemowo oczyścić i starcza na wiele razy, wydajna
+niewiele kosztuje
+jest bardzo ładna, estetyczna
+dobrze wyprofilowana, ułatwia ścieranie

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Spełnia swoją rolę...

Tarka spełnia swoją rolę. Jest dość ostra, przez co dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, odczuwalnie wygładzając stopy. Wykonana jest z grubego plastiku, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Higieniczna i łatwa w użytkowaniu. Z czasem warstwa ścierająca traci na ostrości.

BARDZO DOBRA.

Po długim czasie korzystania z najróżniejszych pumeksów, w końcu postanowiłam zainwestować w coś bardziej estetycznego, wygodnego i ładniejszego wizualnie i... Nie żałuję.

+ tarka przede wszystkim bardzo ładnie wygląda - jest porządnie wykonana, ma rączkę w moim ulubionym kolorze, z grubego plastiku, dwie powierzchnie ścierające, które są naprawde ostre.
+ bardzo wygodny uchwyt, umożliwiający powieszenie tarki.
+ jest bardzo poręczna, wygodnie się ją używa, nie trzeba się z nią gimnastykować, żeby dotrzeć do każdego miejsca stóp, które tego wymagają.
+ łatwo ją wyczyścić, otrzepać ze startego naskórka.
+ naprawdę porządnie ściera, zarówno na mokro, jak i na sucho, skóra po jej użyciu jest fajnie gładka.
+ bardzo mnie cieszy, że często są na nią promocje, bo w cenie stacjonarnej może być troszkę za droga.

- niestety w moim przypadku dość szybko straciła nieco na ostrości i już nie ściera tak intensywnie. Pewnie w niedługim czasie będę musiała zainwestować w kolejną sztukę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna

najlepsza

Kupuję tę tarkę od lat, nie wiem już nawet, która to sztuka. Tarka idealnie leży w dłoni i wspaniale ściera zrogowaciały naskórek. Dolna część jest nieco delikatniejsza, górna nieco mocniej ściera, ale naprawdę wystarczy kilka ruchów by pozbyć się niechcianego naskórka.

Tarka jest bardzo trwała, 1 sztuka wystarcza mi na 2-3 miesiące, stosuję 2 razy w tygodniu.

Bezproblemowo daje się oczyszczać, po kilku razach nie wygląda nieestetycznie.

Niestety, nie zawsze jest w katalogu i nie zawsze w promocji, choć regularnej ceny jest jak najbardziej warta.

Ja swoją kupiłam ostanio po 5,90.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

NIEZBĘDNA!

Tarka jest raczej do codziennej pielęgnacji niż do zadań specjalnych. Ale dla mnie to jest jak najbardziej odpowiedni "sprzęt" ponieważ nie mam stóp w tragicznym stanie i wystarczy mi standardowe ścieranie. Zdecydowanie lepiej sprawdza się ona w użyciu na sucho, niż an mokro. Ma długą żywotność jak na tak niską cenę. Jest stablina i nawet jeśli ktoś używa na mokro to nie wyślizguje się z ręki. Do zadań specjalnych zdecydownie polecma tarkę drewniana z The Body Shop. Jest nie do zajechania!

Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Dla mnie idealna

Jest to idealna tarka dla osób z suchymi piętami. Stosowana co parę dni, daje na prawde świetne efekty. Używam tej tarki od dłuższego czasu kilka razy w miesiącu. Nie mam przesuszonych pięt, więc nie wiem jak sprawdzałaby się w tak ekstremalnych sytuacjach. Jednak myślę, że przy regularnym stosowaniu mogłaby wygładzić każdy rodzaj pięt.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tarka

Moje pięty tylko głaszcze :)

Może z moimi piętami coś jest nie ta, ale efektu usuwania zrogowaciałego naskórka nie zauważyłam. Po kąpieli troszkę się nim połaskoczę i tyle. Wolę tarkę do stóp taką metalową z Rosmanna, przynajmniej czuć, że pięty są lżejsze :)
dam gwiazdkę za wytrzymałość i za gilgotki. Razem 2. No i może pół za cenę.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedna wytrzymuje :)

całkiem fajna, ale nie powala

+ jest dostępna w przystępnej cenie, a dodatkowo, zdarzają się różne promocje
+ jest bardzo wygodna w użyciu (nie wyślizguje się nawet z mokrej ręki)

-/+sprawdza się tylko w przypadku "drobnych problemów" - moje pięty po zimie potrzebowały porządniejszego złuszczenia i ta tarka sama by sobie nie poradziła

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka

Zmasakrowałam ją po kilku latach użytkowania

Traka bardzo ładnie wygładza stopy zarówno podczas poedicure na mokro jak i na sucho.

Nie da się nią zrobić krzywdy - nie robi ran, jeśli za bardzo dociśniemy ją i potrzemy w delikatnym miejscu nie zedrze skóry i nie powstanie rana ( inne "tarki" zdzieraki posiadające dosłownie papier ścierny potrafią poranić stopy i to całkiem nieźle..jak np. tarki z The Body Shop).

Tarka ładnie da się wyczyścić i wytrzepać z pyłu-białego proszku, który jest startym zrogowaciałaym i trwadym naskórkiem powstałym przy stosowaniu na sucho. Jak stosowałam tarkę na mokro odkładałam ją czekałam jak wyschnie i czyściłam ją małą szczoteczką, później dezynfekowałam.

Przystępna cena, łady estetyczny wygląd - teraz mam tarkę drewnianą i jest mi ją o wiele trudniej utrzymać w czystości, w tej z oriflame tworzywo sztuczne z którego jest wykonana dawało się elegancko domywać.

Moja mama ma ta tarkę do dziś i też dorbych parę lat - jest z niej podobnie jak jak bardzo zadowolona.

Moja tarka po dobrych kilku latach najzwyczajniej się zużyła -nie zdzierała tak dobrze, więc ją wymieniłam na drewnianą-nieco inną- jednak żałuję i chyba zaopatrzę się w nowy egzemplarz :c)

Polecam bez dwóch zdań.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedną tarkę

jednak wolę pumeks

Dostałam taką tarkę w prezencie, tylko w kolorze pomarańczowym, bo akurat była jakaś edycja specjalna.

Nie powiem, na początku nawet mi się spodobała. Dało radę zetrzeć nią pięty, aczkolwiek było mi mniej wygodnie niż pumeksem.
Niestety, któregoś razu po prostu za mocno tarłam i tarka mi się złamała w ręku... Do wyrzucenia :/

+ ładna, estetyczna
+ dla niektórych może być wygodniejsza w użyciu niż pumeks
+ nawet nieźle ściera

- w moim przypadku okazała się mało trwała (ale to może też być moja wina)
- pumeks jednak lepiej ściera moje pięty, więc z nim przegrywa

Ostatecznie pozostanę więc przy tradycyjnym pumeksie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Ciekawe doświadczenie

Tarka skutecznie spełnia swoje zadanie. Lubię ją używać zarówno na sucho jak i na mokro. Stopy po użyciu w/w produktu są zadbane i gładkie. Oczywiście ważna jest systematyczność przy tego typu "zabiegach". Tak więc nie wystarczy raz na miesiąc użyć tareczki o oczekiwać, że stopy będą gładkie jak jedwab do nastepnego użycia. Dla mnie jest warta uwagi i na chwilę obecną nie mam zamiaru sie z nią pożegnać. Może kiedyś spróbuję tarki z Rossmann-a, ale póki co będę korzystała z firmy Oriflame...

Ilość zużytych opakowań: 3 tarki

Świetna.

Oprócz tej tarki posiadam metalową FussWohl z Rossmanna.
Ta jest o wiele delikatniejsza, posiada powierzchnię a\'la pumeks, która delikatnie usuwa martwy naskórek.
Po użyciu tej tarki nigdy nie mam odstających "resztek" startej skóry ani pozostałości po zrogowaciałych miejscach.
Skóra jest wręcz wypolerowana, stopy wyglądają na bardzo zadbane.
Polecam.