Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Oriflame, Foot Care Feet Up, Tarka do stóp

Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek, oczyszcza i wygładza stopy. Bardzo wygodna, niezastąpiona w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

POlecam

Polecan
-niska cena <w propocji jakies 5zl>
-nie do zdarcia
-ladny wyglad
-wygoda w uzyciu
-dwie powierzchnie do scierania
-skora po uzyciu jest miekka gladka
Minosow brak

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy

Najlepsza!

To była moja pierwsza tarka i myślałam, że nie ma znaczenia jaka ona będzie, bo wszystkie będą spełniać swoje zadanie. Dopiero po kilku &quot;zdradach&quot; m.in. z rossmanową koleżanką wiem, że żadna mi jej nie zastąpi ;P

Plusy:
+ wygodny, ergonomiczny kształt
+ trwałość - nie do zdarcia, ja wymieniałam tylko ze względów higienicznych
+ nie rozkleja się nawet po godzinach leżenia w wodzie, podczas gdy jej koleżanki po 10min zaczynały &quot;rozmiękać&quot;
+ dwie powierzchnie ścierne, jedna ściera zbędny naskórek, a druga wygładza
+ skóra po jej użyciu jest gładka jak pupcia niemowlaka, podczas gdy po użyciu tarki z rossmana była sucha i szorstka
+ niska cena, a jeszcze jak przeliczyć na wydajność :D
+ świetnie współpracuje z różnymi peelingami do stóp kiedy potrzebuję mocniejszego tarcia

Minusów brak.

Używana regularnie raz w tygodniu sprawia, że stopy zawsze wyglądają na zadbane. Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwie

Mój numerek dwa

Całkiem dobra tareczka - z całą pewnością jedna z lepszych, ale nie idealna. Była nawet moją faworytką, dopóki nie poznałam jej konkurentki (żółtej FUSS WOHL). Teraz spadła na podium o jedno miejsce. Zalety: idealnie wyprofilowana, co ułatwia użycie, estetycznie acz solidnie wykonana, bo choć wygląda na delikatną, jest trwała i odporna, nie odkleja się jak inne, których wcześniej używałam. Często jest w promocji i można ją kupić za 6-7zł, co stanowi jej dodatkowy atut. Wady: powiechrznia ścierająca jest jakby trochę za słaba, można by rzec za delikatna. Nie radzi sobie tak dobrze, jak jej żółta koleżanka z Rossmanna. Używając jej ciągle miałam poczucie, że pięty są za mało ,,dopracowane&quot;.

świetna

Kupiłam tę tarkę bardzo dawno temu. Początkowo podchodziłam do niej sceptycznie, bo bałam się że szybko się złamie lub zetrze jak to się działo z innymi tarkami, które miałam. Tej jednak nic nie rusza ;).
Próbowałam jej używać na wilgotno - ale wtedy jej działanie ogranicza się do czyszczenia pięt, więc ja jej używam głównie na sucho - wtedy doskonale ściera martwy naskórek, a przy tym krzywdy nie robi :). Jej trwałość jest fenomenalna - tak jak mówię używam jej od kilku lat a ona ściera tak samo skutecznie jak na początku.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedna

Nie pomogła mi

Kupiłam tą tarkę dawno temu, nawet do końca nie wiem dlaczego akurat tę wybrałam.
Od samego początku nie spodziewałam się cudów.
Nie byłą skuteczna. Używanie jej nie przyniosło najmniejszej poprawy moim stopom, tak jakby w ogóle jej nie było.
Stosowałam ją wtedy raz w tygodniu, w przynajmniej starałam się (może dlatego tak słabo działała...)

W tym czasie używałam też tylko kremu nawilżającego do stóp ( nie pamiętam dokładnie jakiego) i moje stopy były dalej w takim opłakanym stanie.

Dodatkowo tarka była nieporęczna, mała miała powierzchnie i ogólnie ciężko się nią używało.

Cena (ok 10 zł w promocji ) nie adekwatna do jakości

Jestem na nie

Używam tego produktu od: kiedyś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 cała

Przyzwoita

Mam ją od roku i wygląda jak nowa.Używam jej na wymoczone stopy i sprawdza się prawie bez zarzutu.Dobrze ściera suchą skórę,ale jak dla mnie mogłaby mieć jeszcze ciupkę ostrzejsze powierzchnie ścierające. Wygląda bardzo ładnie,jest porzadnie wykonana.Napis na niej pod wpływem wody się nie ściera.

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka

super tarka!

jest wspaniała! Mam ją od kilku lat i ciągle działa. Używam ją na wilgotno, co daje świetne rezultaty.
Kształt tarki bardzo ułatwia posługiwanie się nią.
Ta tarka nie ma wad!

gorąco polecam!

dobra

Dobra tarka, która spełnia swoje zadanie.

Przy regularnym stosowaniu bardzo dobrze usuwa martwy naskórek,a to jest jej zadaniem.
Dodatkowo wystarcza na bardzo długi czas, mam ją od kilku lat i cały czas działa tak samo dobrze.
Minusem dla mnie jest jej dziwne wyprofilowanie gdyz uważam,że powierzchnia ścierająca mogłaby być odrobinę dłuższa,a rączka pokryta gumą przez co byłoby wygodniej jej używać i tylko za to odejmuje pół gwiazdki.

Tylko ze względów higienicznych niedługo wymienię ją na nową.

Używam tego produktu od: kilka lat, nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszej tarki

Porządna

Spełnia swoje zadanie bez zarzutu. Do tego nie jest za wąska jak niektóre tarki, wygląda estetycznie i jest trwała :) Powierzchnia ścierająca mogłaby być jednak dłuższa :P

Używam tego produktu od: bardzo długo używałam

polecam

Jest to najlepsza tarka do stóp jaką miałam. Bardzo dobrze czyści stopy - wystarczą 2 ruchy aby pięty zrobiły się delikatne :) Mam ją od 4 miesięcy i cały czas jest jak nowa.
Jedyną rzeczą jaka mi w niej przeszkadza jest jej wygięty kształt. Wolałabym żeby była prosta, wtedy byłaby wygodniejsza w użyciu.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Ideał !

Takiej tarki właśnie szukałam, jest idealna ! Trwała, wygodnie leży w dłoni, idealnie ściera i wygładza stópki które po użyciu są ładnie, miękkie i zadbane. Polecam !

Świetna

Rzeczywiście tarka jest bardzo trwała i skuteczna. Dużą zaletą jest ergonomiczny kształt oraz idealna &quot;ostrość&quot; drobinek ściernych. Nie potrafię podać ile lat mi służy gdyż ze względów higienicznych wymieniam ją kilka razy w roku (każdy z domowników powinien mieć swoją)- 7 czy 8 zł w promocji a i bez nie jest to zawrotna suma. Polecam tareczkę a nawet kilka :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: duużo