Ziaja, PhytoAktiv, Mleczko do demakijażu, cera naczynkowa (stara wersja)

Ziaja, PhytoAktiv, Mleczko do demakijażu, cera naczynkowa (stara wersja)

Mleczko do cery z problemami naczynkowymi. Bardzo przyjemne w użyciu, nie zostawia na skórze tłustej warstwy, dobrze zmywa makijaż, nadaje twarzy ładny, równy koloryt.

Miła niespodzianka

Nie lubię mleczek. Ale ponieważ wszystkie żele do mycia buzi, jakie wypróbowywałam wysuszały mi skórę, przerzuciłam się na mleczka.
To bardzo mi się podoba.
Jego zalety to:
+nie wysusza skóry
+dobrze oczyszcza
+nie zostawia tłustej warstwy, samo w sobie nie jest tłuste
+nie zatyka porów, nie zostawa uczucia niedomytej skóry
+jest delikatne, nie podrażnia skóry, mimo, że ma dosc ostry zpach (mnie na początku przyszedł do głowy alkohol! ale nie - w składzie nie widzę)
+łatwo się zmywa wodą, nie trzeba trzeć (ja mleczka zmywam wilgotnymi wacikami i spłukuję buzie wodą)

Wady to:
-rzadka konsystencja - z tego powodu trudno się nanosi na twarz (wylewam troche na ręke i myję buzie jak żelem). Z tego powodu jest mało wydajne.

Nie umiem nic powiedzieć o jego właściwościach przeciwnaczynkowych. Widze tyle, że nie powoduje u mnie czerwienienia policzków, jak inne mleczka. Zresztą po mleczku do takiego typu skóry spodziewam sie przede wszystkim niepodrażaniania, niż zamykania naczynek. poza tym - nie czarujmy się, mleczko jest bardzo tanie.
Ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od:miesiac

Trzy z plusem!

Mam nieco popękanych naczynek na nosie, a że akurat potrzebowałam mleczka kosmetycznego zaopatrzyłam się w ten produkt. PLUSY: dobrze zmywa make-up (cień, zwykły tusz, puder); pozostawia skórę odświeżoną, nawilżoną, miękką, przyjemnie pachnącą; zapach - delikatny, roślinno-pudrowy; poręczne opakowanie; bardzo wydajny; przyzwoita konsystencja (chociaż - jak to w mleczkach firmy Ziaja bywa - lekko wodnista). MINUSY: nie jestem pewna, czy jakoś pomaga mi na te naczynka; średnio radzi sobie z wodoodpornym tuszem - rano widać pod oczami to, czego mleczko nie zmyło wieczorem; konsystencja dla niektórych będzie za rzadka. PODSUMOWUJĄC: to dobry produkt, ale nie do końca mnie przekonał.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

Można kupić...

jak trzeba oszczędzać ;) Sięgnęłam po nie jak portwel świecił pustkami i ... całkiem mi się spodobało.
Jest gęste, kremowe, w miarę dobrze zmywa makijaż. Jednak mam wrażenie, że 200 ml tego mleczka schodzi mi szybciej niż 200 ml innego, więc mógłby zmywać make-up lepiej i wydajniej. Nie podrażnia, ale też i buzia po jego użyciu nie jest taka jak np. po Erisie.
Nie podoba mi się buteleczka. Jest z grubego plastiku i czasami trzeba mocno ją ścisnąć, aby wydobyć mleczko. No i kolor, taki świński róż.
Podsumowując, nie było źle, ale wrócę raczej do poprzedniego melczka.

Ilość zużytych opakowań: trzy lub cztery

Dobre

Mleczko, wchodzące w skład serii PhytoAktiv, jest całkiem przyzwoite. Średnio gęste, nawet całkiem nieźle, ale nie do końca zmywa makijaż. Ogólnie przyjemne w stosowaniu. Po użyciu na mojej twarzy pozostawia leciutki film, który oczywiście zmywam tonikiem. Ze skórą po użyciu nic złego się nie dzieje, w żadnym razie nie jest podrażniona itp. Mleczko jest wydajne, nie chce mi się skończyć ;)

Podsumowując dobry produkt, taki na 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: nie pamiętam od jak dawna ;)

naprawdę warto :)

i po raz kolejny stara,tania,lecz dobra ziaja,pozytywnie mnie zaskoczyła! mam dobre wspomnienia po toniku i kremie na noc z tej samej serii (jedynie krem na dzień mi nie podpasował)-naprawdę dobra jakość za niską cenę.ale do rzeczy-kosmetyk jest dość tłusty,treściwy (za pierwszym razem,gdy wylałam je na wacik,przeraziłam się,bo wyglądał jak krem! ;)),ale przez to zapowiada się na wydajny-wystarczy naprawdę niewielka ilość,by zmyć makijaż.i radzi sobie z tym nieźle-podkład schodzi bez problemu,z tuszem i kredką również radzi sobie na piątkę,ale z minusikiem-po kąpieli miałam jeszcze ciemne ślady po maskarze.aha,wielki plus-nie pieką mnie po nim oczy,absolutnie!:) jest naprawdę delikatne.nie wiem,czy ma jakiś wpływ na wygląd naczynek-nie oczekujmy cudów,w końcu to tylko mleczko.jednak uspokaja cerę.aha-nawet się bardzo po nim nie świecę,a mam cerę mieszaną,przetłuszczającą się w strefie T.
plus za ładne opakowanie.moje jest inne niż w zgłoszeniu-z taką zakrętką-pstryczkiem.
bardzo udany produkt i narobił mi smaka na maseczkę z tej samej serii xD
i to za grosze!

taki sobie

Kupiłam z racji eksperymentu.Mam cere tłustą, z tendencją do powstawania zaskórników i innych cudow ale niestety także wrazliwą i naczynkową.
Mleczko niestety strasznie podrażnia mi oczy i kompletnie nie daje rady tuszom do rzęs.Zostają czarne obwódki a jeśli chodzi o kosmetyki wodoodporne, a mam mascare Maybelline to po prostu tragedia.W ogóle tego nie tyka:/

Ja zmywam oczy

Nałogowo wraz z moją mamą kupujemy ten kosmetyk,w zupełności starcza na kilka miesięcy3?4? jest wydajny,konsystencja płynna.Miły zapach-prawie bezzapachowy:):)
Cena niziutka jak młode pokrzywy wiosną.

Zmywam nim oczy,mam bardzo wrażliwe.
Nawet super drogie kosmetyki nie sa w stanie uczynic tego co wyżej wymieniony produkt.Oczy nie szczypia,a jak już nawet to tylko tyci tyci.

Jedyną wadą jest słaba dostępność.Czasami muszę nieżle zelówki zedrzec zanim go upoluję w sklepie.

Nic specjalnego...

Tak jak w podsumowaniu, nic specjalnego. Dość rzadka konsystencja, zapach też nieszczególny. Opakowanie typowe dla produktów Ziaji. Dość dobrze radzi sobie to mleczko z usuwaniem makijażu, z tuszem nieszczególnie, do tego trochę podrażnia oczy. Co do działania - choćby wspomagającego walkę z naczynkami, to nie ma się co łudzić, w moim przypadku nie pomogło nic a nic:( I dlatego daję mu 2 gwiazdki (choć zastanawiałam się nad trzema), bo to nawet przyzwoite mleczko, zwłaszcza za taką cenę (ok. 6-7 zł) i wydajność, ale ogromną przesadą jest kwalifikacja go jako specyfiku do cery naczynkowej...

jakość za parę zł.

stosuję łącznie z tonikiem, juz bardzo dlugo. Ladnie oczyszcza, mogloby byc troszkę gęstsze. Nie uzywam go do oczu, wiec nie wiem, czy podrażnia. Na moją cerę działa kojąco.

Na kolana nie rzuca

Mleczko przyzwoite, choć do zmywania makijażu trzeba włożyć niemały wysiłek. Niestety dość intensywnie drażni oczy i to jest fakt, który dla mnie dyskwalifikuje ten produkt.

świetne!

Jedno z najlepszych mleczek, jakie miałam.
Doskonale zmywa makijaż, półpłynna konsystencja- w sam raz, nie podrażnia oczu, po dłuższym stosowaniu uspokaja cerę.
BARDZO wydajne i ...za grosze!
Gorąco polecam.

polecam

Dobre mleczko do zmywania makijażu. Delikatne ale działanie na problemy naczynkowe to juz przesada...:)Ziaji rumiankowe podobnie oceniam ale to pozbawione jest tego dziwnego zapaszku rumiankowego...