Ziaja, Sopot Spa, Krem na dzień aktywnie nawilżający

Ziaja, Sopot Spa, Krem na dzień aktywnie nawilżający

Błękitny krem nawilżający do codziennej pielęgnacji cery po 30 roku życia. Zapobiega transepidermalnej utracie wody. Zwiększa poziom wilgoci oraz zapewnia długotrwały efekt nawilżający. Regeneruje lipo-strukturę naskórka. Poprawia elastyczność skóry. Chroni przed promieniami UV i przedwczesnym starzeniem się.
Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Olej Canola, Hydro-retinol, Fotostabilne filtry UVA i UVB, Alga Porphyra umbilicalis, Alga Laminaria digitata, Alga Enteromorpha compressa.

Filtry
na dzień
Wiek
30+

używam na noc

Polubiłam ten krem. Bardzo przyjemnie mi się go używa. Stosuję go na noc bardzo obficie ponieważ uważam, że na dzień się nie nadaje gdyż pozostawia świecącą powłokę. Na noc sprawdza się doskonale. Ładnie się wchłania i świetnie pachnie. Dla mnie rewelacja. Konsystencja lekka i przyjemna. Słoiczek typowy dla marki, wygodny i estetyczny. Skład bardzo długi niestety... Krem jest bardzo wydajny ponieważ nie oszczędzam go a jeszcze nie widzę dna :) Cena przystępna. Polecam ;)

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące, może nawet dłużej

jest oki :)

Produkt jest dobry i spełnia obietnice producenta. Kosmetyk ładnie pachnie i posiada miłe dla oka opakowanie. Ogólnie krem nawilża, odżywia i jest tani.
Nie wiem czy kupię ponownie bo lubie zmieniać produkty do pielęgnacji twarzy ale jak na krem za 10 zł jest naprawde ok :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Same + !

Kupiłam ten krem w grudniu 2013r., na miesiąc przed moją 30-stką. To jest mój pierwszy krem z kategorii wiekowej 30+ i zdaje się, że trafiłam na bardzo dobry produkt!

+nie uczula
+nie wysusza
+odpowienio nawilża
+wydajny
+na dzień i na noc
+atrakcyjna cena
+ładne niebieskie opakowanie - łatwo odnajduję go na półce w drogerii
+polski produkt

Jak do tej pory nie dostrzegłam minusów.

Na razie nie wiedzę powodów by poszukiwać innego kremu bo moja cera całkowicie go akceptuje :)

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Cudo na noc :)

Przede wszystkim zakup tego słoiczka to był czysty przypadek, pnieważ do 30+ jeszcze mi trochę brakuje, a szukałam czegoś co nawilży moją skórę. Oczywiście nie zauważyłam przedziału wiekowego...

Krem ten stosowałam na noc i idealnie się sprawdził przy mojej mieszanej cerze( tłusta T, suche policzki).
+nie zostawia tłustej warstwy
+lekka, przyjemna konsystencja
+nie zapycha
+skóra jest mięciutka i wygładzona( jednakże efekt ten utrzymuje się jedynie przy codziennym stosowaniu)
+brak parafiny w składzie
+nie uczula
+tani i wydajny( za 50ml zapłaciłam ok. 10 zł)
+filtry
+skóra rano jest wypoczęta, "rozświetlona" i rozjaśniona
+cera rano była znormalizowana, nie świeciła się jak bombka już od rana

Neutralnie podchodzę do zapachu: typowy ziajowy z serii solankowej. Słoiczek jak słoiczek, nie psuje się, lekki plastikowy, jest ok ;)

Nie zauważyłam jakiegoś super nawilżenia tak jak obiecuje Ziaja, ale nie wystąpiło też żadne przesuszenie. Nie polecam na zimę( jeśli ktoś go stosuje rano, b jest za lekki).

Minus? Nie wygładził nawet moich zmarszczek mimicznych ;]

Jeszcze kiedyś do niego wrócę

Świeży,pachnący i nawilżający.

Cześć,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że całkowicie polecam ten produkt.

Producent kosmetyków Ziaja, prezentuje krem nawilżający, który jak najbardziej przypadł mi do gustu.
Lubię kosmetyki, które nie tylko nawilżają ale także odświeżają skórę. Ten krem właśnie taki jest!
Delikatna konsystencja, mało tłusta idealnie nadaje się na wsmarowanie go na początku dnia. Nie sprawia, że skóra się świeci.
Pochwalę go również, za jego świeży zapach. Długo utrzymuje się na powierzchni skóry i sprawia miłe wrażenie nawilżonej oraz delikatnej.

Słoiczek w którym znajduje się owy krem, przyciąga uwagę konsumenta. Kolory (niebieski i bały), nasuwają na myśl, że jest to porządny produkt - taki po który warto wyciągnąć rękę.
Nie ma trudności z otwieraniem wieczka, co też jest plusem.
Cena? - bardzo przystępna. Za 50ml, niecałe 10 zł.

Zalety:
- nawilżający skórę
- ładnie i świeżo pachnący
- nie drogi
- łatwo dostępny
- praktyczny słoiczek
- nie tłusty, więc i skóra się nie świeci
- delikatna konsystencja

Wady (?)
staram się jakieś znaleźć ale takich nie znajduję.

W moim przypadku jest niewiele kosmetyków do twarzy, które działają tak jak powinny.
Kremy często są za tłuste, a po niektórych żelach nie czuję dokładnego oczyszczenia.

Jednak ten krem całkowicie POLECAM.

Pozdrawiam,
Tomasz.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Przyzwoity rem, ale nie dla mnie

Co mnie urzekło w kremie to jego lekka konsystencja i świeży zapach. To jakby krem odświeżający, bardzo delikatny ładny zapach. I na tym się kończy. Nie nadaje się pod makijaż, ponieważ twarz po nim długo się błyszczy. długo się wchłania. Fajnie, że ma filtr UV no i super cena. Nawilża, jednak ten efekt błyszcenia się po nim, dyskwalifikuje go na krem na dzień.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie skończone

najulubieńszy :)

Zacznę od tego, że jakiś czas temu postanowiłam przetestować polskie kosmetyki pielęgnacyjne, w końcu powinny być tworzone z myślą o nas, Polkach, poza tym ceny produktów zachęcają do testowania. Po kilku nieudanych eksperymentach z kremami ziaji, po których moja twarz wyglądała tragicznie, stwierdziłam, że tania pielęgnacja twarzy niestety nie jest dla mnie, trudno. Moje ciało nie jest tak wymagające jak cera, więc kosmetyki do ciała testowałam nadal. Trafiłam na serię "Sopot SPA" i zachwycona mydłem i masłem do ciała, postanowiłam dać kremom ziai jeszcze jedną szansę i był to strzał w dziesiątkę! :) kremu nawilżającego używam na dzień, ujędrniającego na noc, dokupiłam jeszcze płyn micelarny i moja cera jest w świetnej kondycji, dobrze nawilżona i co najważniejsze, kremy nie spowodowały u mnie wysypu niechcianych gości. Jestem zachwycona całą serią Sopot SPA, która zagościła u mnie na stałe :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie drugiego

Fajny kremik

Używam go na noc ponieważ na dzień mam bardziej specjalistyczny krem.
Fajnie pachnie i nawilża ,skóra jest gładka ale nie zauważyłam efektu napięcia.Na pewno nie daje efektu spłycenia zmarszczek i ich wypełnienia.

Niestety nie dla mnie

Pelna entuzjazmu podeszlam do testowania kosmetykow ziaja. Rowniez do serii Sopot, jednak zawiodlam sie na marce. Choc polska i logicznie przyjmujac dopasowana do wymagan cery slowianskiej niestety na mojej niealergicznej, normalnej skorze sie nie sprawdza. Plusy to latwa dostepnosc, ladne opakowanie, cena i wydajnosc. Minusy to po pierwsze tlusta powloka na skorze, powodujaca splywanie makijazu. Probowalam i z mala i z duza iloscia kremu. Zawsze to samo, puder sypki Loreal True Matt zawsze splywal, a uzywam go od lat. Nie bede nawet wspominac o cieniu na powiekach. Ciagle musialam robic poprawki, co nie zdazalo mi sie przy kremach Olay. Dalej silny, drazniacy zapach lekow i czegos jeszcze, czegos bardzo mdlego co trudno mi opisac. Skora byla po nim srednio nawizlona. Musialam sie posilkowac tu niezawodnym kremem Nivea.
\\n
\\nNiestety dla mnie nie jest to odpowiedni kosmetyk nawilzajacy na dzien.

NAWILŻA

Krem idealny. Genialnie nawilża, nawet teraz w te silne mrozy. Moja skóra jest napięta i nawilżona przez cały dzień. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy.
Ma bardzo przyjemny zapach i lekka konsystencję. Nie zapycha, nie zauważyłam żadnych wyprysków.Nie miałam rwnież od niego żadnych podraznień oczu.
Jego dostępność i cena to dodatkowy plus.
Mały minusik to to że na lato na dzień jest dla mnie zbyt treściwy. Próbowałam na niego położyć podład z Pharmaceris ale się zrolował.Co może przeszkadzać tym, co nakładają co dzień pełen make up.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry krem

Przekonałam się ostatnio do kosmetyków Ziaja (kiedyś uznawałam tylko żele pod prysznic) i systematycznie kupuje coś nowego. czytałam wiele pozytwnych opinii na temat tego kremu a, ze zbliżam się własnie do magicznej 30tki (heh), postanowiłam nabyć ten krem.
Zaznaczam, że mam cerę mieszaną i żaden krem nie wchłania się u mnie do matu (chyba, że ultra lekki krem-żel)

Plusy:
+ konsystencja - niby gęsta ale lekka, delikatna
+ na mojej twarzy krem najszybciej wsiąka oczywiście w policzki, gdzie zimą skóra staje się prawie sucha, w sferze T zostaje lekki film i cera się błyszczy ale stosuję go na noc i "po domu" więc mogę ten mankament przeboleć
+ mogę powiedziec, że nawilża ale nie mam cery suchej
+ zapach - przyjemny, świeży, faktycznie pachnie "czystością"
+ cena - jak to Ziaja
+ dostępność

Minusy:
* w tej kategorii brak

kiepski

Zapycha, słabo się wchłania, skóra jest po nim tłusta i świecąca, brzydki zapach, czasami podrażnia skórę. Jedyny plus, że trochę nawilża skórę. Na dzień się nie nadaje, jedynie na noc od czasu do czasu.